Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 28"Искам винаги да ми казваш любов моя"

  • 21 643
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Ей тази Джансу много ме нерви. Хората отишли на ревю, тази пеперуда ходи след Емир и ги гледа  с Фери,като инкасатор в цинкова кофа.

 smile3532 smile3532 smile3532


Наде , тя си е цяла пИпИруда Mr. Green

# 706
  • Мнения: 21 201
Вярно, те нали я бяха понесли с една кошница към Карлуково. Joy

# 707
  • Варна
  • Мнения: 2 381
Не знам колко са издържливи но според мен Емир дълго няма да издържи само на целувки като гледам как я е притиснал в ъгъла да я целува  Heart Eyes

# 708
  • Варна
  • Мнения: 2 381
Забравих да кажа добро утро  Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 21 201
Нищо, простено ти е, като гледам всички май ни тресе Фемировата треска. Отивам да си приготвя на детенце закуска, защото нашите любимци се хранят с любов, но моя дечко иска да яде.

# 710
# 711
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Сис, страхотна песен Hug

# 712
# 713
  • Мнения: 54
Hug Hug Исках да започнем хубаво деня си Flutter

# 714
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

дааааааааа, съгласна съм  newsm51

# 715
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
много ми хареса тази снимка и  пак ще ви я пусна

# 716
  • Мнения: 54
много ми хареса тази снимка и  пак ще ви я пусна

Страхотни са, толкова ме радват тези снимки Hug Жалко, че трябваше да се стига до такъв индицент, за да осъзнае Фери как й се изплъзва любовта. Дано по-дълго ги виждаме така усмихнати и щастливи. Heart Eyes



# 717
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
много ми хареса тази снимка и  пак ще ви я пусна

Страхотни са, толкова ме радвам тези снимки Hug Жалко, че трябваше да се стига до такъв индицент, за да осъзнае Фери как се изплъзва любовта. Дано по-дълго ги виждаме така усмихнати и щастливи. Heart Eyes



Сис, тя трябваше  да осъзнае какво е Емир за нея , и това се случи въпреки, че не трябваше да чака , чак катастрофата. Сега обаче ми се струва , че няма да има задръжки в отношенията си с него. Един , два или три хубави епизода ще са достатъчни за да засили любовта им и да я направи непоклатима и незабравима- единствена Heart Eyes

...............как само я целува страстно .............оооооооох и я прегръща txtloves

# 718
# 719
  • Мнения: 61
много ми хареса тази снимка и  пак ще ви я пусна
Страхотни са, толкова ме радвам тези снимки Hug Жалко, че трябваше да се стига до такъв индицент, за да осъзнае Фери как се изплъзва любовта. Дано по-дълго ги виждаме така усмихнати и щастливи. Heart Eyes
Сис, тя трябваше  да осъзнае какво е Емир за нея , и това се случи въпреки, че не трябваше да чака , чак катастрофата. Сега обаче ми се струва , че няма да има задръжки в отношенията си с него. Един , два или три хубави епизода ще са достатъчни за да засили любовта им и да я направи непоклатима и незабравима- единствена Heart Eyes
Peace така е, само дано сценаристите им ги отпуснат тия няколко епизода  Praynig
...............как само я целува страстно .............оооооооох и я прегръща txtloves
и тя, и тя  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 10:15 от ·٠•G@bby•٠·

Общи условия

Активация на акаунт