СТРАСТИ - градините в София кампания 2011/2012 02.05 - 08.05

  • 10 607
  • 888
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 735
Сання, данните са от НСИ - http://www.nsi.bg/otrasal.php?otr=19
1.1.1.Раждания по местоживеене, статистически райони, области и пол
Динамичен ред

# 46
  • Мнения: 39
запис и от мен
ние от 1ва резерва след като пуснаха вече списъците с чакащите сме 2ра резерва, пред нас е едно дете с повече точки.
Не знам дали да се надявам, ако изобщо пуснат някакви броики на 2ро и 3то класиране.
ние сме с масовите 8.1т

# 47
  • Мнения: 13

аз питах в системата и ми отговориха,че искат копие от платежно нареждане минимум един месец назад...това и съм приготвила,а от НАП,мъжът ми са го върнали,нямало такова нещо като:Издадена и заверена от НАП декларация,че лицето е самоосигуряващо се ooooh!

мисля утре да се записваме и ще пиша след това,дали сме се справили Praynig

значи трябва нова-Здравно профилактична карта,така ли?
[/quote]

На мен ми отговориха същото, но не ми стана ясно само за този месец назад или за всички месеци от текущата година, минимум 1 месец назад  newsm78
Абееее нося платежно за предходния месец за платени осигуровки пък ако ми ги върнат тогава ще нося и за другите месеци. Аз тотално се обърках...

# 48
  • Мнения: 925
Бърз запис и от мен. Ан Мари   bouquet за темичката. Хайде дано тази е на късмет на неприетите  Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 1 067
аз да задам един може би тъп въпрос, но не съм навлязла много в дебрите на ИСОДГ - нас не ни приеха, но не съм получавала нищо на мейла. Нали пишеше, че пращали писма на всички регистрирани - само на приетите ли пишат или нещо не е наред с нашата кандидатура /не е активна или нещо от сорта, защото откако се регистрирахме миналата година нищо не съм променяла/?  newsm78

Проери си в СПАМ кутията... Има вероятност мейла да е попаднал там.

# 50
  • Мнения: 432
Ясно е ,че имат и други разходи .Но ме подразни.
Както е ясно, градоустройствения план, го нямат за нищо.


Ясно е че имат и други разходи, но предвид ситуацията, да вземат да оптимизират бюджета! Не съм си правила труда да прегледам, но вероятно са доста майките, за които 2 годишното майчинство изтича. Никаква опция не им се предлага!

# 51
  • София
  • Мнения: 1 902
♥sunflower♥,и аз съм объркана,не са си направили нещата както трябва Crossing Arms
дано не ни върнат,че незнам ooooh!

кажете ми за здравно профилактичната карта Praynig


нашата е издадена Октомври месец,тъй като посещавахме частна ясла,сега съм си я взела,трябва ли да правим нова?

# 52
  • Мнения: 68
 smile3501 за ЕЛИ -браво Ели- страхотна беше...а за господина (не му запомних името) какво се оправдава че за много неща мислели-метрото...градините..АБЕ КОЙ ТЕ ПИТА ЗА МЕТРОТО БЕ- smile3516
всеки само търси оправдания как да се измъкне-подлизурко-от километри му личи къв е мазник.... #Cussing out
♥sunflower♥,и аз съм объркана,не са си направили нещата както трябва Crossing Arms
дано не ни върнат,че незнам ooooh!

кажете ми за здравно профилактичната карта Praynig


нашата е издадена Октомври месец,тъй като посещавахме частна ясла,сега съм си я взела,трябва ли да правим нова?
Трябва да се направи нова такава карта и аз питах наща педиатърка, каза че трябва нова- ние имаме таква от мин. година обаче нали не тръгнахме на ясла -сега нова трябвало ooooh! данните в старата не били актуални. а за имунизационния паспорт ако имате такъв -трябва само да се допише.

# 53
  • Мнения: 418
Честита Нова Темичка и успех на дечицата които чакат класиране  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ми той малчо е приет от септември Grinning ужас значи трябва да започна работа #Crazy То не ми е проблем,че ще работя де  Joy Просто мислих,че като започне ясла ще съм в нас поне докато посвикне,за да мога да реагирам,ако ми се обадят по средата на деня да го взема,че много плаче.Аз работя в другия край на София и докато стигна до Младост не ми се мисли чак
Бубе, можеш да си ползваш отпуската за 2 те години стига да ти я дадат... ама трябва да го направят поне за година и половина... Че нали се сещаш какво приеха депутатите миналата година за отпуските  Peace

# 54
  • Мнения: 52
Ели, браво!
Много добре говориш - кратко, точно, ясно с факти Hug
Радвам се, че имаме такъв добър говорител. Благодарим за това, което правиш.
Момичета, аз все си мисля, че в момента за някои хора във властта не е изгодно да се раздухва проблема с детските градини, защото това ще е минус за Правителството и още повече за кметицата Фандъкова, която е пряко засегната от проблема. А и с предстоящите избори още повече. Затова и този мазен господин така лавираше в предаването според мен #2gunfire
Все пак се радвам, че има медии и телевизии, които се вълнуват от този проблем и хора сред нас, които въпреки всичко се борят с несправедливостта.  bouquet

# 55
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
За здравно-профилактичната карта директорката каза, че приема от предната седмица, не по-стара.

# 56
  • Мнения: 7
И ние влезнахме първи в списъка по социални критерии. Днес обаче си докарах първия  и  яд от детската ясла.Изпратих сина ми да вземе от яслата заявлението за записване за да приготвя всички документи.Много ще ми е трудно с бебе на ръце да попълвам заявление на място докато и търча по още едно малко бясче.След като е чакал 30 минути да се появи Г-жа Д-ката,такова му е било отказано. Щяла съм да получа такова,когато се явя лично с целия набор документи  #Cussing out.Кое му е толкова конфиденциалното на това заявление? Защо тогава го има и в сайта за разпечатване? Точно сега принтера ми няма да има мастило  #2gunfire.
Честито на всички преборили се! Успех и на тези,който чакат следващо класиране  Hug Благодарности и за тези,който помагаха през цялото време на тази кампания   bouquet.Бяхте ми много полезни    bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 39 886
Още едно питане
Има ли шанс новия номер да е преди вече генерираните на другите деца, които не са се размествали???
Ние сме 19 резерва, вчера бяхме 18, ако имаме някакъв шанс е да го преместя на друга опашка и да се надявам на нов  номер от децата на опашката:)
Да, има шанс ако детето попадне в гранична група да му се генерира по-малък номер от децата, които са бали в граничната група на 1вото класиране.

# 58
  • Мнения: 1 987
Благодаря за темата и успех на всички, като нас, които все още таят някаква надежда поне да попаднат в гранична група! Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 2 768
днес попаднах на информация, че по решение на СОС през 2006 година безвъзмездно се дават около 440 м кв от 1 одз на съседното училище 134 то! При това безсрочно! какво мислите по въпроса? На какво основание това се е случило?

Общи условия

Активация на акаунт