Облечете ме!

  • 4 292
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 099
Аз лично бх облякла това!Успех Карен,ще бъдеш зашеметяваща!
http://www.virginia-atelier.com/bg/index.htm
Колекцията е Есен-зима 2005,2006.Модел:DR181

Последна редакция: сб, 03 дек 2005, 17:39 от nelipyxo

# 16
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Черната рокля е класика (зависи от роклята, де, материята и пр.). На подобни събития не се гледа с добро око на прекалено разголените модели. От собствен и роднински  Joy опит знам, че най-много се ценят и правят страхотно впечатление дрехи, типични за страната, от която си. Или някакви аксесоари. Например, рисуваните шалове направо ги хвърлят в луд възторг. Моя близка, която ходи на разни изискани събития в чужбина, си беше сложила сребърни пафти на черна рокля и беше предизвикала фурор. Е, тя е артист човек, от нея се очаква да се облича по-"фантазе", както казваше баба ми. Разбираш за какво говоря де, сложи нещо типично българско (и да не е толкова типично, кой ще познае?) на черната рокля. Успех!  Hug

# 17
  • Мнения: 1 629
Василиса ме е изпреварила Grinning  И аз бих заложила на типично български мотив в допълнение към черната ти рокля, но по-скоро клоня към бижута вместо шал. Има много интересни авторски неща от мед - стоят интересно и леко екстравагантно. Успех, Карен, ти си си хубавица, ще те харесат, няма къде да ходят Grinning

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 940
Съни, искам да съм блестяща, но не като коледна елха!  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 8 282
В магазина на Раксевски (дано правилно го изписвам) на Гурко до БФС съм виждала такива рокли с ламета

# 20
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Момичета, и аз изпаднах в чуденка, помагайте!
След 2 седмици ще бъда на гала-вечеря на международна организация, събитието ще е в друга държава.
На поканите не пише ли нещо zа дрес кода? Обикновено на тях има малка zабележка zатова, тя е насочена към мъжете, но от там може да се правят и zаключения zа жените.  Бих те посъветвала да не ходиш много раzголена.  ПО принцип иzбери някаква дълга рокля в черно, сиво  и др. подобно, съвсем малка подходяща чанта и обикновено се носят по zатворени обувки. Все пак zависи и от това какво е обществото?

# 21
  • Мнения: 430
[
Цитат
Бих те посъветвала да не ходиш много раzголена.  ПО принцип иzбери някаква дълга рокля в черно, сиво  и др. подобно, съвсем малка подходяща чанта и обикновено се носят по zатворени обувки. Все пак zависи и от това какво е обществото?

Цитат

Подкрепям! Рокля с цепки до средата на бедрата... Thinking По-добре да е дълга.
НО, ако искаш наистина да си блестяща - аз обожавам червеното! Една дълга, разкроена от червен/бордо/вишна сатен или коприна с деколте тип лодка и един богат копринен шал да загръща само раменете...
И аз мисля, че Раксевски е добра идея. Разходи се по булчинските магазини. Там има много богат избор от разкошни тоалети. За да не губиш време, купи си списание "Сватба " - има адреси и доста снимки. Успех!

# 22
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Неzнам какво имате предвид под шаловете. Към вечерна рокля се носят т.нар. щола, ето нещо от тоzи род


или такива от същата тъкан като роклята, нещо подобно




но не и шарени или др. такива шалове. Може и малки якенца, тип болеро.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 798
Карен...наистина, ако държиш да си напълно и със сигурност в дрес кода на събитието, трябва да разбереш предни години как са били облечени дамите. Дали вечерни рокли с голи гърбове, или строги вечерни рокли. И по интернет е доста сложно да ти се даде съвет какво точно да облечеш, купиш за случая, най-малкото не се знае дори за префектна идея дали ще намериш нещо по магазините, което да и кореспондира.  Wink
Обаче, ако решиш, че искаш професионален съвет - свиркай, когато решиш да тръгнеш на покупки, ще обиколим магазините заедно! Hug

# 24
  • Мнения: 2 257
Фигурата ми има 2 неща, с които трябва да се съобразя - нямам тънка талия и не ми стои добре веревна кройка, другото е, че бюста ми не позволява дреха, която се носи  без сутиен (с гол гръб, без презрамки). 

Не знам какво е "на верев" по отношение на шев и кройка  newsm78 , знам само как се гледа " на верев"  Laughing Mr. Green . Обаче според така, както си обяснила фигурата си, това, мисля, че ще пасне - стилно, елегантно, семпло, не изисква бижута (права си, че по-добре без бижута, отколкото с ментета, особено на подобни седянки  Laughing ). Друго- на подобни събития не е много препоръчително да се ходи с рокли до коляното, с цепки до бедрото, както и прекалено разголена...Стила е в загатването на някои неща....



Пък като ти "стане" топло Laughing, може да поразголиш раменце, сутиенът ти трябва да е без презрамки и да държи здраво Laughing

 

Въпрос-добавка: доколкото разбирам, събитието е business like, т.е., не отиваме на нощта на Оскарите, където можем да видим всякакви безумия, а отиваме на изискано бизнес парти? Ето малко идеи за най-различна структура на тялото : http://www.edressme.com/formal.html

Последна редакция: нд, 04 дек 2005, 04:51 от G&J

# 25
  • Мнения: 532
Според мен малката черна рокля е класика . Дори и къса /над коленете / с подходящи аксесоари мисля че е чудесно. Има един бутик Angel. Пролетта обикалях по магазините за официална рокля и само там видях екстравагантни умерени и стилни дрехи.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 940

10х за  този сайт! Веднага си го сейвнах.  bouquet Има страхотни предложения!
И роклята, която си ми избрала е много хубава, мисля, че пасва за случая.
С шиене не ми се рискува, обикновено излиза нещо друго.Остава сега  да проверя кога се връщат от САЩ едни приятели, за да поръчам нещо по тях!
Ако се рзминем с тях, ще трябва да шетам по магазините.

Фейт, къде е този бутик Angel?

# 27
  • София
  • Мнения: 938
Карен, не искам да те разочаровам, ама на такива събития съм виждала какви ли не ужасии, включително мастити "международни" председатели по поло и дънки  Shocked. Не се притеснявай толково. Аз си спомням преди години на един купон на МВФ в Шератон как се разхождах с вечерен тоалет, а около мен щъкаха разни с карирани полички и панталони, въпреки, че изрично бе упоменато "вечерно облекло". Чувствах се абсолютно overdressed...Така че, споко. Според мен черна рокля с бижу (перли са евтина и ефектна опция), красив шал и супер буйки са добре. Можеш да включиш по-така чантичка за акцент. Всичко друго в родните ни хай-събития изглежда нелепо, повярвай ми. (за съжаление). В интерес на истината, и съвсем искрено, ти предлагам, ако искаш, да ти дам един-два мои тоалета, ако ти станат, разбира се. Можеш да ми пишеш на лична - имам предвид един костюм на Шанел и една рокля на Дона Карън. Стават за случая.(само че аз вече не ставам за тях  Mr. Green).
ПС - имам и перли, ако решиш, и с удоволствие ще ти ги заема.

# 28
  • Мнения: 532


Фейт, къде е този бутик Angel?

Цитат

 А де..като не съм от Сф и не знам улицата... newsm78,ако влезе Ню можеда каже ,тя беше с мен.
Аз мога да се опитам да ти обясня само...значи като свърши НДК, първата улица която пресичам, на ляво и там някъде от дясната страна беше...кой знае дали меразбра Rolling Eyes то и аз май не си разбрах много Laughing

# 29
  • Мнения: 532
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6762&AlbumId=16703
това е роклята която купихме от там ,но не се вижда точно това което я прави оригинална

Общи условия

Активация на акаунт