Отговори
  • Мнения: 506
С БНД още нямаме развод но като гледам колко регистрации има в какви ли не сайтове за запознанства.............нямам думи.....май ще му дам свободата да си търси други в най-скоро време защото това много ме дразни.Хем не ми дава развод хем си търси други жени.......но съм много разочарована от поведението му.

# 1
  • Мнения: 552
в нашия случай БНД имаше такива регистрации години преди да се разделим Simple Smile
нищо ново под слънцето... опитай се да не го приемаш като лично разочарование, защото вероятно оттук нататък ще го виждаш във все по-лоша светлина  ooooh!
той явно си се чувства свободен, независимо дали ти му "даваш" тази свобода - за теб пък остава изборът да не се връзваш, доколкото ти е възможно - още повече, че (доколкото разбирам) се разделяте по твое желание Simple Smile
а как така "не ти дава" развод? в България такъв вариант няма Simple Smile е, има начини да бави и затруднява нещата, но не и да ги спре генерално Peace в този смисъл това да си намери нова жена май има повече плюсове, отколкото минуси Wink

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 16:04 от indian rose

# 2
  • Мнения: 126
Изобщо не ме дразни.....напротив,даже много ме радва. Така ми се иска да си намери майстора и то много скоро. Mr. Green Все още нямаме развод,живеем разделени от почти 4 месеца,в различни градове. А щом той не ти дава развод,защо ти не заведеш едно дело и да сложиш край на всичко това?

# 3
  • София
  • Мнения: 192
Ако живея с него ДА дразня се,но бивш се нарича когато:имате развод,разделени сте.
Аз ще се радвам ако си намери някоя,все ми е тая дали чрез нета или не!Не виждам логика да ме дразни ,ако ме е дразнило ,че ще има нови жени нямаше да е бивш!

# 4
  • Мнения: 1 931
Не ме интересува дали има регистрация в сайтове, дали се среща с други жени и тем подобни. Не съм го ревнувала преди , камо ли сега. След като реших, че не искам да бъда с него и си тръгнах не ме интересува с колко жени ще бъде. Той е човек и също има право да намери човека до себе си и да бъде щастлив. Ако там може да срещне жената - добре . Късмет му желая.

# 5
  • Мнения: 931
Аз май съм от дебелокожите животни, които почти не ревнуват и никога не съм се дразнила от това, което е правил докато сме били заедно. След като се разделихме дори се надявах да си намери някоя за да спре да ме тормози с молби и настояване да се върне вкъщи.  Sunglasses

# 6
  • Мнения: 506
Май трябва да престана да обръщам внимание на тези неща.Да прави каквото си иска живота си е негов.Ще му дам и свободата защото все още се водим женени...имахме само дело за издръжка и плаща издръжка за детето.А пък и с него не бих живяла вече защото характера му е ужасен лелееее какъв гаден беше детето като тръгна на ясла-не се прибираше по цял ден.Като го питах така ли ще продължава това той каза да така ще бъде докато ходи на ясла няма да ме има....взе да си позволява твърде много неща и да се има за много важен.Незнам сега защо го устройва така да се води женен за мен?????? newsm78
Но мен не ме устройва това нещо да съм женена за него и в най-скоро време ще подам молба и за развод.
Защото нищо не оцени докато бяхме заедно.Нека сега животът го поучука оттук оттам и ще го видя след години на какъв акъл ще е.

# 7
  • Мнения: 6 164
Не, макар, че той не е от този тип да се регистрира по сайтове и пр. Но по едно време, като се разделихме беше толкова обсебен и не ме оставяше на мира, че се надявах да срещне някоя, да се разсейва, че да спре да ми диша във врата. Сега вече не ми пука има ли, няма ли, защото не ми се бърка в живота, или поне не толкова видимо и досаждащо. Единственото, което ме кара да мисля за евентуалната му бъдеща е фактът, че малко или много тази жена ще има допирна точка с детето ми в дадени моменти и не знам как ще се отнася с него. Всичко останало си е негова работа и не ме вълнува изобщо. Ти се дразниш, защото все още ти пука за този човек, но с времето ще станеш безразлична.

# 8
  • Мнения: 2 931
Защото нищо не оцени докато бяхме заедно. Нека сега животът го поучука оттук оттам и ще го видя след години на какъв акъл ще е.
     Това е много погрешно мислене. Ако ще се развеждаш, за да му дадеш урок, има още разочарования да понасяш. Тръгваш ли си, направи го с мисълта, че той може да бъде щастлив или нещастен, независимо от теб. Ти също.
     Ако човек си тръгва от една връзка с мисълта, че някой ще хукне да го връща, че с тръгването си ще причини страдание на другия, още не е готов да живее самостоятелен и неангажиран с миналото свой живот. И въобще не е подготвен за резултата, а той доста често е пълно безразличие към постъпката му. 
     Ако един човек допуска партньорът му да си тръгне от връзката с мисълта, че като го поочука живота, съм ще се върне, има да търпи доста удари по егото си.

# 9
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Докато бяхме заедно ми пукаше от регистрациите му и писанките му тук-там,но вече не.

# 10
  • Мнения: 6 164
Извинявам се, ако съм твърде любопитна и е извън темата може би, но как така "детето като тръгна на ясла-не се прибираше по цял ден" ? Никой от двама ви ли не ходи на работа?

# 11
  • Мнения: 7 325
Хърмаяни отново ме впечатли с изказването си, страхотно написано и много вярно.
Две години преди да се разделим с БНД, той се беше заиграл по сайтовете и тази му глупост ми се отрази много зле. Малко преди да му мине интереса към въртуалните му приятелки вече не ми пукаше какво прави. А след като се разделихме изобщо не ме е интересувало какво с кого и как. Нямам идея дали е имал регистрации някъде, не ми беше нужно да ровя и търся. Как ще живее живота си след като няма нищо общо с мен не е моя работа.

# 12
  • Мнения: 2 931
     Моите изводи са изстрадани, I.Hr. За разлика от повечето момичета тук, аз бях щастлива цели 10 години с бившия си съпруг. И сега не съжалявам нито за избора си да създам семейство с него, нито за решението да го напусна. Казвам го с ясното съзнание, че го напуснах след като спря да ми пука и след дълга битка да си спася семейството. Видях доста жени да си отиват и връщат по много пъти, точно по посочените от мен причини. До нищо добро не доведе това.
     Радвам се, че съм съумяла да оценя чуждия опит в онзи момент, защото страданието причинено от рязка промяна в отношенията е далеч по-различно и трудносмилаемо, от наслаган с години негативизъм. Трудно е да мислиш трезво, докато си в шок.
     Дано съм полезна на някой.

# 13
  • Мнения: 98
Изобщо не ме интересува неговата особа,ако ще и във въздуха да ги хваща hahaha

# 14
  • Мнения: 576

Ако го прави, това не е ли по-добре за теб? Колкото повече те разочарова, толкова по-малко основания ще имаш да се вкопчваш в него.
А, не знаех, че в България някой може да "не дава развод".


С БНД още нямаме развод но като гледам колко регистрации има в какви ли не сайтове за запознанства.............нямам думи.....май ще му дам свободата да си търси други в най-скоро време защото това много ме дразни.Хем не ми дава развод хем си търси други жени.......но съм много разочарована от поведението му.

Общи условия

Активация на акаунт