Юлски деца-Тема 44

  • 28 770
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 635
Само драсвам два реда с поздрави за рожденника и отивам да приспивам дребната! Миме, да е жив и здрав и много да се разбирате.

# 16
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да не ви изпусна  Mr. Green
Мъжо замина тираджия и съм сама с децата и грам нямам време. А ако имам свободно такова гледам да спя, така че лека нощ от нас  Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 15
Миме да ти е жив и здрав рожденика и много да ви слуша!
Оф, омръзна ми това лошо време, много ме скапва. Искам вече да е топличко и слънчево, измръзнаха ми цветята на балкона. Тази година два пъти ги изкарвах и прибирах и сега съм ги оставила навън, което оцелее това, нямам нерви повече да ги прибирам. Тази вечер като слагах Кати да спи температурата в нейната стая беше 18 градуса  Shocked то и през зимата не е падала толкова ниско, ама сега нали спряха парното, замислих се да й пусна малко климатик, но се отказах защото много ще изсуши въздуха.
Я да ви питам, някой ползва ли йонизатор за въздух? Дали имат някакъв ефект, четох за едни които хем пречистват въздуха, хем го йонизират. Дали ще е истина тази работа.

# 18
  • Мнения: 5 253
Да се запиша в новата тема  Hug

Ние сме в Банско и е супер. Имах големи притеснения, като взех ваучера, но за сега грам не съжалявам  Party

Марулке, Марулке, къде ме върна в първи клас  Crazy Все едно, че не е било  ooooh!

# 19
  • Мнения: 32
Миме, да ти е жив и здрав рожденика, то вече стана другия ден докато се разпиша. Дано ви се оправи времето, да пийнеш едно розе и за мен.
Марулка, отивам да гледам.
Количката я взехме вече, отидохме да капарираме, той човека направо я бил взел от склада и се разбрахме да ни я докара вечерта. Докато седяхме, мъжото хареса и матрак, та и това вече е готово. Ето ни новата придобивка, направо нямам търпение да я ползвам вече: http://kasida.bg/cosatto-kolichka-za-bliznaci-you-2-snap-44-9242.html. Само цената е по- ниска, в магазина ти правят отстъпка 7% от стойността на количката в дрехи. Та си навзех дрешки и сега се радвам на тях, на количката и на матрака. Забравих да се похваля, че и от цената на матрака ни смъкнаха 7%, заради количката. Много съм доволна.
Минах и през работата, оцъклиха се колегите, само на две бях казала. Реших да намина, че докато се наканя ще взема да родя и после ще се мъча да обяснявам, че не съм го откраднала Joy.

# 20
  • София
  • Мнения: 6 167
Чочи   bouquet
Миме, да ти е жив и здрав рожденика!  Hug Между другото, ходих в този салон с ваучер за интим и мишници- за квартален салон е много добре. Жената, която ми направи процедурата беше любезна, работи бързо, което за мен е плюс. С този апарат ме болеше мааалко повече от обичайното, но за крака не е никакъв проблем.  Peace И аз от вчера обмислям колко точно сме фалирали.  Mr. Green
Марулка, дай някоя тортена фея в Бургас, моля те. Praynig Ти няма и да идваш насам?  Hug
Вили, дано да стане лесно и за двама ви. Hug
Юлско бебе, честито! С голям кеф да си я ползвате. Hug

# 21
  • Мнения: 250
Добро утро!

Диди, и на мен ми се иска да пробвам Vitaslim Fitness, ама незнам кога  Thinking
И при нас в яслата не се разрешава присъствието на родителите, когато има някакви тържества  Peace
Julsko bebe, честита количка   bouquet

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Мила, трябва да помисля за бургазлийка, ама не се сещам. Трябва да питам в тортената, все някой ще се появи. Друг вариант е да ти спретна аз едно торте и да видим дали някой куриер ще сенавие да ти я достави. За мен ще е удоволствие.  Heart Eyes

Мацкиииииии идвам си в София края на май и юни се очертава да сме софиянки. Да ни чакате ей и да се повидим викам  Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 19 261
Да си помрънкам, че ми бяха обещали за една ясла, но днес се оказа, че засега няма да стане. А така се бях настроила...
Ще си откарам вкъщи поне до септември, ами дано не е повече.
Поне си взех новата книжка и сега съм легитимен шофьор. Ако имаше и кой да ми паркира...

# 24
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет,
чета но не ми се пише тези дни
Мама Диди- с помоща на КЗП си върнахме едни пари без да стигаме до съд- ставаше въпрос за подвеждащо етикирана стока. Много бързо действаха.
Бибата я научихме късно чак към 6-7 месец ама я отказахме преди няколко месеца още, имаше мрън мрън ама я забрави за няколко дни.
БРАВО Radina- така и заподозрях че  вече дишате планински въздух приятно изкарване  Hug
cveten_prashec-  да си призная подариха ни йонизатор преди няколко месеца и аз много несериозно още не съм го включила, така че личен опит нямам  Embarassed
Сискооо хайде щом ще разполагаш с  време  ако имаш и отмяна в гледането да успееш да се обучиш в паркирането евентуално    Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 208
Ивинка, и аз имам наблюдения покрай работата си ,че КЗП-то си върши работата но незнам дали ще има ефект и при мен.Купих си от Мтел един тел. края на миналата година на лизинг.Още на вторият месец му се разпадна платката без да съм го правила аз нещо.Анулираха ми гаранцията и сега затова ще се жалвам.То аз пуснах жалба до Мтел ,разгледали са я имам отговор но отказват да ми го дадат.Е как аз да разбера какво са решили като не ми дават отговора.Та затова днес пуснах жалба и до КЗП.Ама я написах много цветущо  Mr. Green

За бибата - Петя знаете се отучи много късно- беше на 2г и половина.А Катето си я търси само вечер но и тя много настървено.Не заспива без нея.

Днес много се изнервих на работа а сега ме чака и готвене ,чистене и гладене.Нямате си представа апартамента на какво прилича след един гледане на тати с Катя  LaughingИзчезвам докато са още на разходка тримата ,че да не ми се пречкат.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 211
Мамо Диди точно заради теб влязох, понеже живеем в южната част на Варна от Бургас такива дъждовни облаци и гръмотевици настъпват в момента, да не ви "опра" вече и да идва към нас  Joy

# 27
  • Мнения: 223
Хелоууу (да се направя на мома англичанка).
Хубав ден имахме днес, целия следобяд бяхме навън, детето не спа, добре поигра и в девет часа отнесе плувката. Мисля и аз да се наспя хубаво. Лека нощ!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 167
Аууу, Марулка, ще бъде страхотно, ако стане с куриер. Party Heart Eyes  Айде идвайте бързо, вече и времето ще е хубаво и ще спретнем среща/и. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 4 027
запис   Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт