Юлски деца-Тема 44

  • 28 739
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • USA
  • Мнения: 675
Благодаря, момичета! Интересуват ме оригиналните кроксове, иначе имитации има много и те дори са купили такива, но не били удобни на детето.

# 721
  • Мнения: 5 241
Сиси, би ли казала, защо Ентерола може да влоши картината?

# 722
  • София
  • Мнения: 6 110
Ивинка, в три поредни дни са родени. Wink
Медула, майтап, майтап, ама една банкерка ни чу като си приказвахме с мъжа ми за "кредит рожден ден" и каза, че е навита да направи нов продукт. Mr. Green
Сиси, и аз съм любопитна за Ентерола. newsm78
Маймун, оригинални кроксове май не съм виждала тук, най- близкото е това, което купих на малкия батко от Некст. Peace

# 723
  • Варна
  • Мнения: 211
Цитат
Ивинка, в три поредни дни са родени. Wink
Видях аз  #Crazy голяма майсторка си, явно повредата не е в моя телевизор  Joy и добре съм видяла  Laughing само малко късно след две години и повече във форума  Embarassed

# 724
  • Мнения: 250
..........Ентерол не давай, само може да й навреди повече!
Защо?  newsm78

# 725
  • Мнения: 76
Грацийка, честита втора годинка на Мими!! Да Ви здрава, здрава, здрава и все така омайна и чаровна! Hug  

Вили, радвам се да те "видя" Hug Много неприятна случка с брадичката, но пък положителната нотка е махнатия памперс Wink  Хубаво е, че сте посетили и второ доктор, а в случая още по-хубавото е, че мненията не съвпадат, дано и третия доктор заеме тази позиция! Praynig
Сиси Hug, четох те аз и преди с тези домашни сладоледи, но нещо не ми става ясно - само пасираш плода и го замразяваш или добавяш и още нещо. А формите за лед ли са?
Джил, предвид че повечето родители работят, нашият рожден ден беше от 18ч.

Още веднъж благодаря за милите думи на всички Hug Май пропуснах да отбележа, че съм изключително доволна от мястото, където избрахме да празнуваме - изключително подходящо за градинско парти. Всичко беше на ниво - база, персонал, обслужване, кетъринг. Цените също са много приемливи - три неща много ме спечелиха
- детско меню -3.20лв (пицети+сок) или 3.10лв. (пицети+вода)
- наемът на прати центъра е за два часа, след изтичането им, наем не се заплаща, оставате колкото пожелаете, просто без аниматорите (нашето парти продължи от 18ч до 22.30ч)
- наемът до 10 деца е 120лв., а над 10деца 150лв. и не се заплаща на дете допълнително, тоесто без значение дали са 11 или 20 или 30 деца, цената 150лв.
И най-важното е, че децата наистина много се забавляваха - имат голям набор от съобръжения за всякаква възраст. Има възможност част от партито да го прекарат в басейна, за което много ме хвана яд, че разбрах на самото тържество......първият час и половина беше толкова горещ и ако бях предупредила родителите да носят бански и хавлийки, партито щеше да започне там Peace

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 23:42 от djidjito

# 726
  • Кърджали
  • Мнения: 10 228
Грация, честит рожден ден на малката Мими! Да е жива и здрава, и дано новините са добри!

# 727
  • Мнения: 1 091
Благодаря за хубавите пожелания, трогнахте ме  Heart Eyes.
Ние бяхме в яслата и празнувахме с децата. Пяха й песничка, пляскаха, мисля, че се почувства специална.
Виртуална почерпка:



Утре сутрин е скенера, но не знам кога ще ми кажат резултата. Ще пиша като разбера нещо, но съм абсолютно убедена, че й няма нищо на мозъчето. Прегръдки  Hug

# 728
  • Мнения: 32
Chestito porasnalo momche na Lotus.
Struva mi se, che drugite mami ne chetat, Lotus q zasicham rqdko, che ni hvyrlq po edno oko Simple Smile.

# 729
  • Мнения: 65
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ВИЛИ, МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ!


Да са ни живи и здрави и дечицата, които порастнаха последните дни. bdbaloni

Грация*, за вас специално стиснати палчета за днешното изследване, вярвам, че всичко ще е ОК  Hug
Сиси, и на мен ми е интересно за Ентерола, Божидар като беше с разстройство само това успях да го излъжа да пие, Хидрасек и Смекта директно пюеше.


# 730
  • Мнения: 1 091
Какво ще става днес не знам.
Казаха ми да не й давам нищо за ядене и пиене след полунощ. Тя тогава заспа.
След час измрънка и аз й пипнах памперса, че е пълен, тръгнах да го сменям, а тя гори.
Измерих Т с 3 различни термометъра на 3 различни места и все над 39.1 С излезе.
Дадох ибупрофен и с влажни кърпички разтрих ръцете и крачетата, после естествено тя искаше да сучи и й дадох. Преди малко заспа (2 часа сутринта) сучейки и Т беше спаднала до 38С, абе май всичко се проваля.
Ще видим какво ще кажат, дано нещо не се обърка с упойката и лекарството, което дадох.
Не знаех как иначе да постъпя, тя не е вдигала Т от както беше на 11 м. и точно сега това чудо.
Отивам да полегна до нея пък каквото стане.

# 731
  • Мнения: 256
Благодаря на всички за милите пожелания!Празника мина много добре!Ради беше много доволен от партито и подаръците!Купона беше у дома!Баткото и той остана доволен!
Честит втори рожден ден на всички рожденници!Бъдете много здрави и щастливи!Весело детство!
Грацийка,бързо да оздравявате!Много целувки на сладката госпожица!Стискам палци за изследванията! Hug

# 732
  • Мнения: 11 816
Грацийка, вероятно Мими се е превъзбудила от вчерашния празник и затова е вдигнала температурка.. дано съм права и всичко е наред и не сте отложили.. Чакаме да пишеш..

Маймунче, да, оригинални кроксове не взимам от тук (мяркала съм преди доста време в София на Витошка, но на двойна цена), поръчвам, последно брат ми донесе на децата. Иначе съм взимала на Юлиана и Mayoral - също са качествени, по-етвини са, около 25 лв., а crocs около 30 лв. средно излизат. В Продавалника също може да се следи, пускат чисто нови. Много са удобни, по принцип са анатомични даже, гледам продват вече най-различни, но такива от по 5 лв. не бих обула на децата! Naughty

Вили, радвам се на второто мнение за операцията, такива ми бяха съмненията и на мен.. а брадичката ще пздравее, пък дори и да остане чаровен белег, мъж е.. Wink За отбиването - Влади беше при майка ми (заедно с кака си) около 15 дни, не беше забравил катто се видяхме, но не му беше й приоритет, гушкаме се и така.. сега заспиваме силно гушнати, много е хубаво..

Радина, Мила, Чочи, Роси, копирла съм си информация защо точно Ентерола е по-добре да не се дава, но съм с друг компютър, а сега не мога точно да го обясня.. ставаше въпрос за дрождите в него, които всъщност са с две лица.. отделно допълнителните съставки в него не ми допадат (включително и лактоза има), д-р Бърди също го отрича.. И аз за себе си лично го изключих от домашната "аптечка"!

Джиджи, може да ползваш и обикновени формички за лед (а и по необикновени Simple Smile - имам на сърчица, пингвинче, мидички), в които да забодеш коктейлна клечка (вероятно и с клечка за зъби ще стане). Можеш да купиш формички от тук, тук същите и тези виж. Иначе аз се сдобих и с евтини формички за сладолед от ТСМ-ски магазин, абсолютно случайно (там има и за ледчета в различни форми) - 1 лв. за 3 сладоледа и те стават, малко по неудобни са за пълнене на сместа, но са алтернатива. А за вида на сладоледа - просто импровизирай и виж кой ще се хареса най-много на Стелла. Днес ядоха с авокадо, брашно от рожков и мед ("шоколадов"), правила съм и само авокодо с мед (когато имахме зелен ден - правим си цветни дни, обличаме се и ядем в един цвят Simple Smile, със зелено е най-лесно, правили сме и оранжеви, червени, лилави дни дни). В сайотовете за сурови рецепти има и рецепти за сладолед, от там научих и един трик - бананът нарязвам на кубчета, замразявам го и вадя преди сервиране, добавям други съставки, ако съм решила (напр. скоро боровинки), пасирам и веднага се яде. Но да, простички са и слагам каквото реша и имам в момента, добавяла съм и ядково мляко, кокосово, ядки (предварително накиснати поне 6 ч.), пасирам, изливам във формичките и така.. Гледам плодовете да не ги смесвам много помежду си, само с банана и авокадото си позволявам повече комбинации..
Чудесно звучат условията, които си споделила, ще имам  впредвид местенцето, благодаря! Hug

# 733
  • Мнения: 1 091
Няма да е днес този ЯМР. Тя си вдигна Т и сучи и е отпаднала. В 7 сутринта пак й дадох лекарство, пак беше станала над 39 С, трябваше да сме там преди час. Явно друг път ще е скенера...
Не сме празнували изобщо вчера. Бяхме на яслата за 3 часа и после у дома. Вечерта си бяхме само тримата вкъщи, по нищо не се различаваше вчерашния ден от другите, настинала е явно, знам ли...

# 734
  • Мнения: 250
Сиси, мерси за инфото  Hug
Грация, бързо оздравяване на Мими  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт