Юлски деца-Тема 44

  • 28 765
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 397
Привет мами.
Аз минавам набързо, защото все не ми стига времето - толкова е топло и нищо не ми се прави, а Ивче все ме дърпа и вика, коремчето ми натежава и бързо се уморявам, а и имам сериозен изпит на 13 юли.
Та това е от нас, иначе сме си добре.

Честитото и на всички именници и рожденици.   newsm59 newsm67  ura

# 676
  • Мнения: 76
Еееее, много ви благодаря!!!! Blush Hug С нетърпение очаквам всички снимки от Ели!
 
Честит рожден ден на Амислав и Александра!! Усмивки, здраве и късмет!! Весел празник!

Весел празник и на всички именици!!!


Шора мишора, дано предчувствията ти са неверни... Praynig Буболинката наитина е в отпуск...Ели е "виновника" Hug Heart Eyes Heart Eyes
Грация, дано и вашите притеснения са напразни Praynig Едно импровизирано парти винаги има своя чар и емоция и понякога дори повече от дълго плануваните Hug
Мише, представих си те в жегата с коремчето, Ивче и един куп бумаги...и на мен ми дотежа  Crazy Hug

# 677
  • Мнения: 32
Chestit rojden den na dneshnite ni malchugani, Lilcho, vesel praznik, kakto i na Tzareviuchka i Desi ako ni chetat.
Chestito i na imenitzite, Djil, chestito.

# 678
  • Мнения: 232
Честито на Цвети на Галето и Ениа на Ziika!
  bouquet

Тихичко да се похваля че тази нощ спахме без биба, понеже купих нова, изръсих се цели 8 лв, тя пък не я хареса, аз пък само това чаках и обявих че няма друга биба (не дадох една от старите). Вместо бибата цяла вечер дърдори на тъмно и накрая заспа. С гащите също напредваме и вече пропуските са доста рядко. Само дето навън не иска да я издържам, не й е удобно нещо, само пъшка като стар дядо  newsm78

Радина аз бих слагала памперси, нали все пак затова са измислени  newsm78 Нощното напикаване може да продължи до по-късна възраст, защо се мъчиш  newsm78

# 679
  • Варна
  • Мнения: 211
Добро утро,
отново да започна с поздравите за деня- ЧРД на Цвети на Галето   bouquet
и аз съм на вълна колело или нещо за бутане и в тая връзка milasara пристигна ли вашата поръчка, отзиви ?  newsm78

# 680
  • София
  • Мнения: 15
ГАЛЕТО ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕННИЧКА! ДА ТИ Е ЗДРАВИЧКА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА!



 

# 681
  • USA
  • Мнения: 675
Честит Рожден Ден на Александра със закъснение и на Цвети, да са живи и здрави newsm59!

Нашето парти ще е днес и се надявам децата да се забавляват.

 А снощи Стейси поуплаши клиентите в едно заведение, качваше се и слизаше от едни стълби, но залитнала и се търкулила. Аз не видях, но мъжа ми каза, че изглеждало страшно отстрани. Но пък не си е ударила главата и нищо й няма, което е най-важното.

Емили, дано не си пожелае новата биба и вече се откаже напълно!

Грация, дано всичко е наред, представям си какво ви е fingerscrossed!

# 682
  • Мнения: 250
ЧРД на Цвети на Галето Ениа на Ziika!

# 683
  • Мнения: 1 208
Здравейте!

Честит рожден ден на всички малки и големи през последните няколко дни.Всички да сте живи и здрави и винаги усмихнати  Hug



И ние вчера имахме празник.По-точно две в едно беше  Laughing Имахме годишнина от сватбата и майчето ми беше юбилярка.Странното е ,че след всички неприятности ,които минахме с Дамян сега се обичаме повече от всякога.Дори е по-хубаво и от началото  Grinning С две думи-просто го усещам до мен и усещам любовта му.Само не ми е хубаво ,че трябваше да преживеем това но е минало  Laughing

Емили,ние Петя я отучихме на две и полоина някъде но Катето още не.Преди няколко вечери неможахме да намерим бибата й и я сложих без нея да спи.Тя разбира се не заспа но и не стана от леглото.Беше си самичка в стаята и само мрънкаше жално "буба,буба,мамо буба" .Направо ми скъса сърцето.Така половин час а аз през това време я търих.После Дамян се сети ,че си играла с един шкаф и я намерихме в него.Лапна я и веднага заспа.Така ,че незнам при нас дали ще стане скоро.

Днес моите две момиченца,които са по-палави и от 100 момченца подлудиха няколко души в кафето,където бяхме седнали.Хората в чудо се видяха с тях а аз разбира се неможах да седна.Малкото време когато бях на стола си загубих Катя  Mr. Green Дамян хукна да я търси на една посока,майка ми и баща ми на друга а то детето вътре в заведението се качило на едни стълби за втория етаж и един човек ми я докара.Изкара ми акъла а очите ми уж все към тях са.Немога да си представя ако имам още деца.Мила,герой си  Mr. Green

За напишкването - ние сме вече без памперс- много рядко да се изпусне.Вечер слагам но на сутринта е напълно сух.Стиска се като сме навън и пиша като й сваля гащичките.Но все още не смея да й махна памперса вечер.



Eто ги моите бандитки  Mr. Green

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 15:48 от Мама Диди

# 684
  • София
  • Мнения: 19 249
Честито на днешните рожденички Цветелина и Ениа!!

Момичета, благодаря за пожеланията. Честито и на Стелла и Влади, на Александра и Амислав на патерица!

Аз с очите си видях как моето маймунче се търкулна по 4-5 едни стълби странично. Беше детето на цялата станция - все някой го води отнякъде, защото ние просто не му насмогвахме, а района е доста голям. Той си изкара най-добре - постоянно навън.

Джиджи, страхотна е! Това ли е бебето, което видях в Карфур преди година да си хвърля бибата...
Мама Диди, ти щом успя да ги отгледаш с такава малка разлика, и ти си герой и като нищо те виждам след 4-5 години пак с корем  Laughing
На Стрелча съм ходила, но не съм много впечатлена, може би защото беше на Нова година и нямаше басейн.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 211
Привет,
имам нужда от една консултация, който има опит с поръчките от спортс дайрект и изобщо с чужди сайтове,  обувки  размер с7 по бг номерацията колко е, намерих инфо но така да се каже искам да проверя дали правилно съм разбрала  Embarassed

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 21:14 от ivinnka

# 686
  • София
  • Мнения: 580
Привет, Hug
Гале, честита ти рожденичка! Желая и много здраве, щастие, късмет и прекрасно детство! Весел празник на цялото семейство!   bouquet
Ние изкарахме страхотен рожден ден на София. Много ни беше хубаво, не ни се тръгваше. София беше прекрасна, Мимето също!
Утре пък сме на кръщене на моя близка приятелка на момиченцето, жалко че времето се развали, но .... пак ще направим чудесен празник за бъдещето христянче.
Джиджи, прекрасна е Стела и ти също! Ели, поздравления за снимките! Страхотни сте! Целувки от нас!
Честит рожден ден на патерици и на Александра! Лилчо, желая Ви прекрасни моменти заедно и скоро и тати да се присъедини, за да имате пълно щастие! Hug
Ние купихме на Анди люлка за вкъщи и от тогава не ме остава на мира, само иска да я люлеем. Така, че до скоро! Целувки от нас! Другият хит е едно танцуващо магаре.  Joy Споделете моля, с какво Ви се заиграват дечицата (търся идеи за подарък за рождения ден на Анди)

# 687
  • Мнения: 32
Galentze, chestita ti rojdenichka, da se prevyrne v edna prekrasna umna dama, mnogo umna i krasiva.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 323
Привет,
имам нужда от една консултация, който има опит с поръчките от спортс дайрект и изобщо с чужди сайтове,  обувки  размер с7 по бг номерацията колко е, намерих инфо но така да се каже искам да проверя дали правилно съм разбрала  Embarassed

Имам адидасчета от ларедут С7 утре ще ти ги измеря, ако не е късно. Имам и найкчета C6, които вече са ни малки, но мога и тях да ти измеря за сверка...хихихи...

# 689
  • Мнения: 1 091
Честит рожден ден на Цветенцето   bouquet. Гале, много да ви е здравичка и щастлива малката сладурка  Hug.

Честито и на вчерашните рожденници. Знам, че Царевичка наднича, затова специални целувки за малкото й Мими  Heart Eyes.

Мими в момента носи сандали 6С, а вчера й взехме едни маратонки адидас уж за есента и зимата 7С, упсссс сега виждам, че са 7К (не мисля, че има разлика някаква) и пише, че са 6.5К в UK и 23.5 в Европа. Мерихме й на крачето, че са й големи в момента, но на татко й много му харесаха и ги взехме  Flutter. Стелката е 15 см.

Маймунче, весело изкарване на партито, сигурна съм, че Стейси ще е неотразима  Hug.

Оля, аз нямам идеи, ввсе купувам играчки, колелета, камиончета, скутери. Много искам и кухня да й взема, но нямаме място вече. Като ходим в яслата много си играе с кухнята. Взех й лего (зоо) за деца 2-5г., защото обича да работи с ръце, но май е още малка за него, засега съм го прибрала. Купих й една писта с 2 коли, че харесва мъжки играчки също. Ще я слагам на маса, за да играе права. Искам да й взема и дъска за рисуване, но като може да стои на крака.

Общи условия

Активация на акаунт