Юлски деца-Тема 44

  • 28 762
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 635
Честит рожден ден на малката Мария на Грация! Да ти е жива и много здрава. Щастлива и усмихната и всички притеснения на мама и тати да изчезнат без следа.


Честит рожден ден и на Цвети на Галето и Йоана на Фортунчето, които изпуснах тези дни. Много радост и здраве ви пожелавам и на двечките!

Диди, и Калина много се радва на подобна количка. Подариха на племенницата за рождения ден и всеки път като я види веднага я яхва. Даже вчера бутна Мина, за да се настани тя. Естествено после реваха и двете. Мина - защото я бутат, а Калина, защото й се скарах. Laughing

И аз съм в голяма чуденка относно подарък за рождения ден. Много ми се иска да й взема колело без педали, но се притеснявам, че още няма достатъчно акъл, за да се пази, а аз не знам дали ще успея да я догоня. Пък и малко скъпи ми идват (с изключение на това, което показахте от спортс дайрект). Другия вариант е някаква триколка, на която да стига педалите, т.е. по-малка. Там пък не мога да харесам нищо, все някакъв кусур намирам. hahaha Изобщо, сложна работа. Може би един по сериозен влак с релси или пък писта с коли ми се върти из главата. Иска ми се, обаче да я стимулирам да се движи повечко, че ми е малко мързеливичка. Предпочита умозрителните занимания и да не тича много-много наоколо.

Джиджи, много сладко... от мен няма да чуеш ни критики, ни похвали, 'щото и при нас е същото положението. Joy Мисля си, че вкуса към храната донякъде се изгражда и ако успеем да научим децата си да ядат плодове и зеленчуци, вместо вафли и зрънчо - ще сме постигнали огромен успех. Особено тези, които имаме склонност към дебелеене. bowuu Вие можете да сте по-лежерни.

Уф, и аз предстои да търся място за рождения ден. Много се колебая дали да не разпъна една маса отзад до блока и така. Я, кажете в какви часове празнувахте? Сутринта или следобед?

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 14:05 от Jillian

# 706
  • София
  • Мнения: 580
Честит рожден ден на прекрасната Мими! С пожелания за много здраве, късмет и безгрижно, щастливо детство! Грация, весел празник!  bigdance2
Миме, скорошно оздравяване на София! Hug Hug
Диди, това е ширината на талията и до колко см максимално може да се разпъне.
Джил, ние ще празнуваме следобяда, защото се очаква да е много топло тогава (към 17.00ч) Вчера ходихме на кръщене на моя близка на детенцето и ресторанта много ни хареса, та ще сме и ние там (р-т 507)
Джиджи, опасни сте! Joy Ние веднъж дадохме на Анди да опита сладолед, изобщо не и хареса.  Joy
Мила, весело изкарване на морето!
Хубав ден и успешна седмица на всички!  bouquet

# 707
  • Мнения: 1 113
Честит рожден ден на Мими! Грация, желая на малкото ти момиченце да е много здрава, всички притеснения около нея да отпаднат, утре да получите най-хубавият подарък и през третата й годинка да не можеш да я стигнеш като бяга!   bouquet  Силно стискам палчета за утре, миличка!  Hug

Честит рожден ден със закъснение на Цвети на Галето и Йоанка на Фортуне! Да растат здрави, щастливи и игриви!   bouquet

# 708
  • Варна
  • Мнения: 211
Добро утро,
milasara- благодаря за отговора  Hug, значи дори и сега да и е високо скоро ще му дойде времето- ще видим на живо- преди 2  месеца бяхме 88 см.....
Мамо Диди- сестра ми имат за тяхната госпожица това, бяхме и го подарили още за годинката и понеже и при тях се получава това омръзване, изчезва от полезрението и за 2-3 седмици и после пак и е интересно като ново.
ЧРД на Мария   bouquet

# 709
  • София
  • Мнения: 6 142
Грация, честит рожден ден на принцеса Мими! Да е здрава, усмихната и радост на мама и тати!  И нашите палци са стиснати, моля се притесненията да останат само в белите коси на мама. Praynig


Джиджи, едва ли някой ще те упрекне. При нас нещата са доста по- либерални, ама и малкият батко раздава благини. Mr. Green Виж как сте си решили проблема с подаръците- сладоледче и готово. Laughing Много е красива Стелла, а и снимките са уникални. Heart Eyes Ели, без думи.  bouquet

# 710
  • Варна
  • Мнения: 211
milasara сега ми се наби на очи, ти в един и същи месец ли си ги раждала и 4- мата  Laughing, линийката те издаде  Joy

# 711
  • Мнения: 61
Грацийка, честит рожден ден на сладкото Мими!
Пожелавам й да е много, много здрава и да има най-щастливото детство !  Hug

Изпращам най-добри пожелания на всички рожденици от последните дни, следя ви по-отблизо напоследък и много се вълнувам. Всички дечица са толкова пораснали , до едно са прекрасни и греят от щастие!

Ивинка , ако се загледаш малко повече в лентичката на Мила, още работи ще можеш да видиш  Laughing
Мила, тегли ли кредит "рожден ден "  Heart Eyes ?

# 712
  • Мнения: 32
Gratziq, chestito ti porasnalo momiche, da q gonish skoro po gradinkite.
Stiskame paltzi i chakame dobrite rezultati Simple Smile.

# 713
  • Мнения: 232
Мила, тегли ли кредит "рожден ден "  Heart Eyes ?

 Joy Joy Joy Joy Joy

Радина, не че съм решила, просто новата биба тя не я харесва и само я разглежда, иначе й я давам и затова реших че може би ще се откажем така и че е дошъл момента но ако продължават нещата така пазя една от старите и ще й я давам.

# 714
  • Мнения: 11 818
Грацийка, Честит Втори Рожден Ден на Мими!!  balloon Мисля ви много и се моля всичко да е наред!! Praynig Стискам силно палци за утре!!
Fortune, Гале, макар и на патерици, да са ви здрави и омайни госпожиците!!
Джил, мисля, че ще ви се получи чудесно пред блока!
Мила, хубаво да си изкарате, завиждам ви!! Hug
Джиджи, можше да й правиш домашен сладолед и така да я радваш по-често! Wink Аз съм купила формички и редовно хапват и не се притеснявам, понякога са просто пасирани плодове, а за по-мазничък ползвам авокадо, банан.. за шоколадов - брашно от рожков, подслаждам с мед, меласа..
Миме, да се оправя бързо София! Ентерол не давай, само може да й навреди повече!

Ние сме добре, децата ядат по цял ден почти само плодове и зеленчуци.. сега основно кайсии, диня, череши.. вишни също много.. Влади вече върти педалите на триколката (Кетлер) и даже в събота и неделя четеримата семейно карахме, всеки на собствено колело.. Колелото без педали не го стигаше и го остявих в София, но ще пробваме скоро пак.. Носи 24 номер, но има и crocs-чета С8.

# 715
  • USA
  • Мнения: 675
Грация, честита ти рожденичка, да ви е жива и здрава newsm59! Стискам палци за утре!

Сиси, откъде купуваш кроксове за Влади, онлайн ли? Мои приятели казват, че тук не могат да намерят по магазините.

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 14:46 от maimun77

# 716
  • Мнения: 232
Аз видях кроксчета в дойчмана преди около месец някъде. Не знаех че така се казват обаче  Laughing

# 717
  • Мнения: 3 092
Здравейте и от мен , момичета !
Няма начин да наваксам всичко , което сте написали , та няма и да се опитвам .
Искам да честитя на всички , чиито рожден дни съм пропуснала , както и на празнуващите днес !
Едно голямо честито и на семействата на тези дечица - каки и батковци , майки и татковци !
Бъдете живи и здрави и много се обичайте ! Hug

В кратце за нас :
Преди месец Влади падна и си сцепи брадичката .Голям ужас преживях , бяхме в Лом , в болницата и по аптеките нямаше медицински каноколит , та накрая се оказа за мой луд късмет че има малко останал в спешното звено .Залепихме я посред писъци и драми и сега вече е добре .
Това лепене съвпадна с махането на памперса .Докторът каза Влади да не плаче , за да не се отвори пак , а той плачеше при смяна на памперс , та просто не го сложих и детето за два -три дни спря с всякакво напишкване е наакване . Grinning То си е било готово , ама майка му къде е зяпала не знам .

Ходих при друг доктор по повод операцията на пишката и той ми каза че не трябва такава да се състой , просто съм попаднала на търговец...
Ще потърся трето мнение , но по-късно , в началото на зимата може би ..не знам .
Кърменето не е спряло , поне го ограничавам когато мога , гледам да не се подавам на импулси , че така отбих сестра му и много ми е мъчно и сега .
Кърмя основно преди съм и в редки случай между храненията когато е много горещо или когато се удари .Със сестра си си играят прекрасно и тя доста го разсейва .
Ами това е основно от нас , сега ще се опитам да попрочета малко назад .
На първо време да попитам - как са бременните ни коремчета и Сиси , как мина отбиването на Влади .
Стискала съм палци всичко да е наред .
Целувки

# 718
  • София
  • Мнения: 19 249
Аз видях кроксчета в дойчмана преди около месец някъде. Не знаех че така се казват обаче  Laughing

deichman ли имаш предвид?
Май Крокс е марка, аз им викам налъми. За себе си купувах от Jysk скоро - 6 или 7 лв., за малчо - от пазара за 5 лв. Имам едни светлосини от миналата година, здрави са, но № 19, подарявам ги ако някой ги иска.

# 719
  • Варна
  • Мнения: 323
Сиси, откъде купуваш кроксове за Влади, онлайн ли? Мои приятели казват, че тук не могат да намерят по магазините.

Нашите са от амазон....много съм доволна, много са му удобни, не миришат, не спарват и прочие...най-готиното е, че се мият много лесно и изсъхват веднага.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт