Лечение на псориазис-4

  • 220 571
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 486
L'Agent , горещо ти препоръчвам крема "псориазин" (имат и гел, и още един продукт-аз съм ползвала и гела и крема; с крема за 2 седмици ще се изчисти); не е с кортикост. а с катран Peace
На мен ми го донесоха от САЩ, има го и в Канада свободно в аптеките Peace (това със сигурност..за др. държави не съм се интересувала)
http://www.alva-amco.com/psoriasin/

# 61
  • Мнения: 114
MXM, много, много се радвам за теб!
Ще добавя само, че при мен след 18 процедури /или облъчвания/ - ефектът е направо поразителен. С изключение на краката, тялото ми е напълно чисто. Вече нося дрехи без ръкав и с деколте!!! /а цели 10 години това беше невъзможно, през лятото изобщо не можех да излизам./
Много бих искала повече хора да обърнат внимание на тази възможност за изчистване на тялото, не е скъпо, казват, че е безвредно, и резултатът е напълно изчистване на кожата. /Знаете всички, че кортикостероидите са много вредни, ефектът е само докато се използват, след това всичко се връща с по-голяма сила, за съжаление./
МХМ, моля след време отново да спеделиш какво се случва с теб. Пожелавам ти от сърце напълно здрава кожа и много вяра!
ами да споделя че вече близо 3 месеца не съм ходил на солариума,и да чукна на дърво съм чист навсякъде.дано ефекта да е дълготраен.Пак казвам който има възможност да опита ще останете найстина доволни

# 62
  • Мнения: 28
L'Agent ,освен мазането с Псориазин нека пие и Неопсорал,аз съм много доволна и от двете,а също така може да пробва и Протопик,но трябва да се консултира с лекар за него Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 38 535
Навих мъжа ми да отиде на лекар и да разпита за лечение с ретиноиди и имуномодулатори.

# 64
  • Варна -морето сините вълни
  • Мнения: 0
прочетох нещо интересно за псориазиса  тук                                                             http://lekuva.net/16205/vseki-tumor-se-prichinyava-ot-gabichki.html

# 65
  • Мнения: 62
Уточнявам  прочетеното от howling , но нищо ново под слънцето.
http://lekuva.net/?s=%D0%BF%D1%81%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D1%81

# 66
  • София
  • Мнения: 38 535
Стига с тоя тъп сайт с лечение на тумори със сода!

Има нови лечения на псориазис!
Ето тук /по-надолу/ са описани малко: http://www.puls.bg/illnes/issue_177/part_8.html
Но ми се иска по-подробна информация.
Или мнение от човек, опитал новите методи.

Дайвонекс опитвал ли е някой?

# 67
  • Мнения: 9 486

Дайвонекс опитвал ли е някой?

Да-прочети назад в тази и  предните теми.

Иначе за вит.Д има отделна тема (за вътрешен прием)-виж я ако искаш...също интересна (и резултатна) е ензимната терапия (пак има тема-протеолитични ензими).

PUVA и метотрексат-кофти...ще ги срещнеш в предните теми..

# 68
  • Мнения: 6
Zdraveite.Predvaritelno se izvinqvam,che pisha na latinica,no sym v chujbina i nqmam kirilica.Zapisvam se da vi sledq,che i nie ot dosta vreme se borim s tozi problem.Dano nai nakraq se nameri traino lechenie.Uspeh na vsichki  Hug

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Мен пак ме карат да ходя по болници и най-различни лекари , но аз упорито отказвам.Отказвам заради закостенелият им начин да ни тъпчат с най-различни кортикостероиди , а хората нямащи псориазис как убеждават че този и онзи учел в чужбина , то там можело и да има лек .... И са твърдо убедени - там ще е друго лечение - не вярвам.
Това беше малко отклонение от това колко разбират хората нямащи псориазис.Това което на нас ни е нужно - семейството и приятелите да разберат че на нас най-вече ни е нужно спокойствие и подкрепа.Вчера гледах за шуслеровите соли при Гала.Разгледах ги в един сайт.Някой ползвал ли ги е досега и смята ли да ги ползва?Аз мисля да разуча още малко за тях и да пробвам.Предпочитам билките и нетрадиционното , хомеопатично лечение пред това с кортикостероиди

# 70
  • Мнения: 62
 Вижте  днешното предаване с Димитър Божанов (на 26 г)

 и много неща ще разберете за псориазиса и диетата на Пагано

# 71
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
E , хайде де каква е тази диета  Whistling

Не пуша , готвя със зехтин , обожавам салати и риба , месо рядко ям и предпочитам телешко , хляб не обичам  Wink т.е.ако  ям е малко . Пия много вода (навик от предишни неволи с бъбреците)На сладко не налитам изключая 2 дена в месеца когато ми се прияжда.
Е, на имам си псори  Crossing Arms  Слава Богу от отдавна поддържам лека форма  Simple Smile  зимните месеци  обаче  се обостря и ето ме пак съм тук да чета  и пиша  Mr. Green


http://www.psoriasis-bg.com/opitat-na-dr-pagano/18-pobedonosnite … ame-pri-psoriasis


Тук само намерих за тази диета  Wink еми че аз съм си на нея  Crossing Arms може би трябва да спра да ям съвсем Simple Smile)))))
Пробвала съм де що има алтернативни методи ама нЪцки поне за сега Wink




п.п. забравих да добавя и че кафе не пия   Laughing

Последна редакция: нд, 06 ное 2011, 14:29 от Desss

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, редовно  ви чета,  включвала съм се в по-предишните теми.
И аз се боря с тая гадост от дълги години, но уви... безуспешно!
Сега дерматоложката от моята поликлиника ми предлага да влеза в някаква програма за изпитване на ново лекарство срещу тая гадория.Но аз се чудя дали да пробвам,тъй като не знам какви ще са страничните ефекти от лечението и дали след това няма да зазлея повече.То не че сега съм добре.Освен псориазис, си имам и псориатичен артрит в много тежка форма с големи деформации.Но с течение на времето се научих да живея с тези две тежки болести.
И сега за самото лекарство- казва се Секукиномаб.
Ако те одобрят, приема се под формата на подкожни инжекции, ако разбира се в определен срок от време има подобрение, като тези  инжекции се слагат в продължение на една година.Разбира се, подписваш декларация, че само ти носиш отговорност в случай,че нещо се обърка.За сега не съм приела да участвам в този експеримент.
Молбата ми е, ако някой е чувал за това лекарство. или пък е взел участие в експеримента,  моля да напише своето мнение, като предварително благодаря. Simple Smile

# 73
  • Мнения: 0
Здравейте !!!!

Някой ползвал ли е крема  DEXERYL(ДЕКСЕРИЛ),да сподели резултата.

Да попитам дали съдържа кортикостероиди?

Благодаря предварително newsm10

# 74
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
здравейте,
някой да се е лекувал от псориазис в Токуда? Отзиви?!
благодаря предварително   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт