Лечение на псориазис-4

  • 222 092
  • 741
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 618
искам да помоля да ми дадете някакви координати на добър детски дерматолог в София, защото ми се къса сърцето вече да го гледам мъничкия как се мъчи  Sad
Взимали ли сте секрет директно от пъпчиците. При моята дъщеря имаше страхотни обриви и накрая взеха натривки директно от кожата и се оказа стафилококова инфекция.
Да се оплача, след ремисия от няколко месеца сега пак започнаха гадните плаки. Вси още с нищо не ги третирам, но всеки ден виждам как излизат нови пъпчици.

# 91
  • Мнения: 9 710
Здравейте!   bouquet

Наскоро и аз се сблъсках индиректно с псориазиса (приятелят ми е болен). Мъчат ме доста неясни въпроси затова ще се "запиша" в темата и се връщам назад да ви чета.
Това, което най-много ме интересува е предаването на болестта по наследство. Като искам да уточня, че освен мъжът ми, никой в неговата фамилия не страда от този вид заболяване. При него е в резултат на голяма семейна трагедия в детството му. И сега много се притеснявам, ако един ден имаме деца, те всъщност застрашени ли са да наследят болестта...
Почнах да следя всички статии, мнения, заключения.... искам да се поинформирам и пообразовам по темата. Интересува ме всичко от начини и причина за заболяване, през превантивни мерки до лечение!

Започвам да ви чета! Успех на всички в битката с тази неприятна болест!

# 92
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
E аз не го чуствам като болест  Crazy иначе че  неприятно неприятно е  Mr. Green

Най-мого покрай псорито да почнете да водите здравословен начин на живот и да се откажете от цигари и т.н. да се повталите  Wink Това не винаги помага да махнете псорито де   Whistling но при някои помага м при други намалява малко , бЕ при всеки е различно  Whistling


Чакам с нетърпение лятото  Grinning на мен то ми помага  Wink добре че тук където съм сега е топло и зимите са кратки  Grinning

Принципно при мен е в лека форма ноооо зимата ми се обостря  Twisted Evil почва да ме сърби и ми се качва в косата  Crazy направо откачам  Crazy Crazy

# 93
  • Мнения: 9 710
E аз не го чуствам като болест  Crazy

 Embarassed Не исках да обидя някой. Съжалявам!

# 94
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не си обидила  Hug ти па  Heart Eyes

по-скоро го възприемам като дерматичен проблем  Crazy

Кофтито е ако просиазиса доведе до артрит  Confused но всичко е относително , хора и без псори се разболяват от артрити  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 14
Здравейте, впечатли ме поста на Мишо Добрев за духовното лечение. И друг път съм чувала за това - например Горублянският поп /така е бил известен/ е излекувал много хора болни от псориазис, за него ми казаха, когато преди 10 години се разболях от ПС, потърсих го, но се оказа, че вече е починал. Лекувал е с МОЛИТВИ, нищо повече.
Бих искала да попитам Мишо Добрев за неговия свещеник, в Пловдив според няма няма такъв свещеникк, аз опитах нан нящолко пъти да поговоря за това, но свещениците ме отпращаха така, сякаш съм луда или нещо подобно. За жалост.

# 96
  • Мнения: 14
Всъщност пропуснах да споделя какво става с мен с облъчването в пловдивската І-ва градска на лечебния солариум.
След около 20 облъчвания, почти се бях изчистила, но дойде лятото и ми беше много горещо /аз имам и вълни от климакса!!!/ и прекъснах солариума.Но пък можех да се обличам напълно нормално, беше ми останало малко по краката. За жалост постепенно, сле няколко месеца, краката ми станаха отново много зле, с цели големи плаки и започнаха петна да се появяват и по ръцете и т.н. С една дума, не трябва да се прекъсва солариума, има нужда от поддържаща терапия веднъж семично. Сега поднових солариума, ходя 2 пъти седмично и отново имам голямо подобрение. Горната част на тялото е почти чиста, малко на лактите все още имам, и краката естествено са още много зле.
Според обслужващият персонал солариумът не е опасен за здравето, но когато бях в Александровска болница при д-р Мери Ганчева, тя каза, че повече от 40 облъчвания годишно са опасни за здравето, водят до кожен рак, като в тези 40 облъчвания трябва да се броят и морските бани или други слънчеви бани. Ето, противиречиви мнения, затова аз си записвам посещенията при солариума, за тази година станаха 28, да видим какво ще правя занапред. Желая на всички ОЗДРАВЯВАНЕ! Лично аз вярвам в духовното лечение, търся постоянно помощ от Бог, и на Бога се надявам.

# 97
  • Мнения: 28
Аз пък продължавам да се мажа с Псориазин,не всеки ден,когато се сетя и съм много добре,имам 10-на малки петънца.Пия си Неопсорал,и когато ме засърби челото се мажа с Протопик,но главата почна да ме мъчи много.Шампоана на Псориазин не ми помага вече.
Някой да сподели нещо за нов шампоан?

# 98
  • Мнения: 9 496
mihi пробвай със салуреа:
http://apteka.framar.bg/18002709/%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%80% … %B0#axzz1h0U8N6jT
препоръча ми го човека, който прави псанол-а Peace

Другия вариант е да си вземеш гел-а на псориазин-той не е мазен Peace
(лично аз 3-4мес пих неопсорал-никакъв ефект Confused)

# 99
  • Мнения: 28
mihi пробвай със салуреа:
http://apteka.framar.bg/18002709/%D1%81%D0%B0%D0%BB%D1%83%D1%80% … %B0#axzz1h0U8N6jT
препоръча ми го човека, който прави псанол-а Peace

Другия вариант е да си вземеш гел-а на псориазин-той не е мазен Peace
(лично аз 3-4мес пих неопсорал-никакъв ефект Confused)


Ще пробвам Салуреа Peace
Аз имам гел на Псориазин,но не съм си мазала скалпа с него,ще опитам и това Simple Smile
За Неопсорала не знам дали ми помага,но си го пия през няколко месеца Laughing

# 100
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Шампоана на Псориазин не ми помага вече.
Някой да сподели нещо за нов шампоан?
I na мен  Crossing Arms мин. зима ми помагаше и не ме сърбеше скалпа , сега го ползвам и нищо  Rolling Eyes

# 101
  • Мнения: 437
Най обичам болести и състояния, обявени от медицината за нелечими....
Аз пък успешно помагам на хората да се справят с тази сърбелива досада. С много простички методи. Емоционално и енергийно балансиране, клетъчна детоксикация, терапия с магнезий и колаген (или с оригиналния Сириус-Д).

Методите на медицината служат само да зарибяват хората да си купуват най-новите измишльотини на фармацията, да им разбиват още повече здравето (за да се връщат за още химия), да ги подтискат и принизяват до ролята на безсилни жертви, които нямат силата сами да се справят. Кожните проблеми и в частност псориазиса е първата аларма на организма, че е замърсен, или че има емоционален блокаж. Най-страшният последен стадий на това замърсяване е рак.
Благодарете се, че организмът ви алармира толкова рано и можете да вземете мерки. А решението на тези проблеми е .. във вашите ръце.

# 102
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Най обичам болести и състояния, обявени от медицината за нелечими....
Аз пък успешно помагам на хората да се справят с тази сърбелива досада. С много простички методи. Емоционално и енергийно балансиране, клетъчна детоксикация, терапия с магнезий и колаген (или с оригиналния Сириус-Д).

Методите на медицината служат само да зарибяват хората да си купуват най-новите измишльотини на фармацията,
да им разбиват още повече здравето (за да се връщат за още химия), да ги подтискат и принизяват до ролята на безсилни жертви, които нямат силата сами да се справят. Кожните проблеми и в частност псориазиса е първата аларма на организма, че е замърсен, или че има емоционален блокаж. Най-страшният последен стадий на това замърсяване е рак.
Благодарете се, че организмът ви алармира толкова рано и можете да вземете мерки. А решението на тези проблеми е .. във вашите ръце.

А това твойта "измишльотина" ли е  Whistling ти не зарибяваш нали   Whistling



Достатъчно духовна литература съм прочела , интересувам се от алтернативните методи  Wink ползвам Рейки  Peace


Единственото което споделям от поста е "Всичко е в нашите ръце"  Peace


Не съм против и не заклеймявам офицялната медицина , въпреки че се интересувам и предпочитам алтернативни методи  Peace




Цитат
Кожните проблеми и в частност псориазиса е първата аларма на организма, че е замърсен, или че има емоционален блокаж. Най-страшният последен стадий на това замърсяване е рак.
Абсолютно не споделям  Naughty






Сириус-Д, лечебната храна за всички "неизлечими" болести
ОРИГИНАЛНИЯТ Sirius-D, директно от създателя му  Mr. Green

Аман  Sick

# 103
  • Мнения: 437
Dess, въпрос на избор. Свободен при това. Аз споделям мнение, ти имаш твоето - уважавам го. Важното е, че си разбрала кой е твоя път и щом работи - супер, успех  Peace

# 104
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Споделяш мнение не опит  Wink



Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт