САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ - 66

  • 37 737
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 2 296
За съжаление си права....
Страстите ескалираха в съвсем различна посока от зададената в темата! Cry
Неприятно ми е да го напиша, но вместо да бъде полезна, темата става терен за спорове и изтъкване кой е по-по-най! Както и темата за Ларедут е оспамена тотално!
Все по-малко хора споделят полезни мнения за артикули, снимки и прочие...
И тук и там само се иска, дали ще е код, неща, които се намаляват или информация, която е достъпна само след 5 минути четене... На кого му пука?! Всеки иска наготово, тук и сега!  Stop
Дори и да се слеят темите, на предстоящите намаления съвсем ще стане мазало!
Аз мога само да призова хората, които помагат безкористно да продължат, ако имат желание, естествено! Без да обръщат внимание на коментари и без да приемат лично нещата!
Ако имаме желание и време, ще помогнем, нито е задължително, нито е въпрос на живот и смърт.
Само така и останалите ще се научат на малко търпение и толерантност!

# 691
  • Мнения: 260
Момичета имам една молба.След многото пробвания на код не ми роботи ОК на нито един акаунт.Може ли някой да пробва?Опитвам се да го напиша ,но стои неактивно сякаш е блокирано.

# 692
  • Мнения: 11 607
Момичета имам една молба.След многото пробвания на код не ми роботи ОК на нито един акаунт.Може ли някой да пробва?Опитвам се да го напиша ,но стои неактивно сякаш е блокирано.

Натисни рефреш или смени браузера......

# 693
  • Мнения: 5 608
Това ВООБЩЕ НЕ Е ТЕМА-САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ
поправете си заглавието поне на
КАКВО СЕ ВРЕДИХ БЛАГОДАРЕНИЕ НА.... Да ПОРЪЧАМ ОТ ЛА ЛЕДУТ-ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ
за невредилити се-СОРИ!
Безсмисленна Тема ooooh!



Главните букви са крещене,нали се сещаш? Не чети темата,ако ти се струва безсмислена  ooooh!

Мисля,че има резон в споделянето на артикули,които се намалят от кодове.
 Peace

Толкова нерви си вкарвате,а още дори не е намаление  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 324
...
за невредилити се-СОРИ!
Това да кажеш кой артикул се влияе от дадения код, не е отместване на темата за кодове, а разяснение за кода Wink
И няма как да има невредили се, ако наистина имат желание да си поръчат с кода - дори никой да не им прати, могат да го нацелят сами. Няма невредил се, има неопитал се  Peace
Ето код - SWQQ1. Честито на първия Wink Още кодове могат да се намерят с разместването на буквите на този  Peace

Последна редакция: пн, 23 май 2011, 16:18 от Слънчогледка

# 695
  • Мнения: 3 372
T shirt manches courtes jersey...
ACTIVE WEAR
Ref :9588655

Robe courte pur coton, unie ou...
LA REDOUTE CREATION
Ref :3729966


Мъжка тениска и рокля, които също се намаляват с кодовете
Дано са полезни на някой

# 696
  • София
  • Мнения: 35 317
Това ВООБЩЕ НЕ Е ТЕМА-САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ



Права си, това ВООБЩЕ не е такава тема....... вече Laughing

# 697
  • Русе
  • Мнения: 630
34029 - http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=cc04138fd2e5d79e7e
29181 - http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=6a647501e0d16517f8
кодовете не са вълшебни, надявам се да са полезни на някой  Peace

# 698
  • Мнения: 387
Robe sans manches plumetis v...
ACTIVE WEAR
Ref :4354842
Vendu et expédié par :
La Redoute


Тази рокля също се влияе от кода - извинете ако сте открили вече, 
Ще изтрия поста след малко , не ги ли сотрирахте някъде артикулите влияещи се... Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 1 872
39942 -10/39 euro
39969-10/59 euro

23.05-05.06.2011

# 700
  • Мнения: 2
terzieva76 -  bouquet
благодарско за 39942 bouquetслед  три дни мъки най-накрая си пуснах поръчката,почти наполовина оцветена обаче в червено Sick

Ева- толкова неща имам от години ,чрез твоята помощ  Hug.не се заяждам,ама като не пазарувам редовно влезнах и се шашнах тук.вълшебни кодове,пък никой не ги пише Confused
и пак не схванах-хората споделт какво са купили с кодове,които са единични-тоест използват се само веднъж!Така ли newsm78 #Crazy
това са така наречените-вълшебни кодове
и като пишат какво са си купили,другите трябва да си търсят код-друг,защото те вече са използвали този и затова няма смисъл да го пишат,така ли?!
а новия код се получава,както са ме посъветвали-с опити,и разместване,принцип-проба,грешка
ама дали ще се върже на моите избрани артикули

по ми помагаше самия код,а не какво може да намали!

# 701
  • София
  • Мнения: 35 317
"Вълшебните"кодчета, ловят точно определини артикули Peace Ако, някое момиче открие кои, ги пуска тук за да е ясно PeaceТова първо, второ- да, трябва да си "намериш" код Peace
Ако искаш да пускаш вече намалени неща от сайта,а не да си задължена да пускаш тези"ловящите се" от този код, няма смисъл да се хабиш да търсиш.На първа страница има все още кодове за БД и подарък Wink

п.п Боже, не тече мисъл в тази моя глава, дано сте ме разбрали Mr. Green

# 702
  • Мнения: 260
Огромно благодаря на Слънчоглед и tedichka07   bouquet

# 703
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Ангелова,аз като се шашкам-чета ,после пак чета и накрая пак чета.Ако беше прочела темата нЕма начин да не разбереш.

# 704
  • Мнения: 2
Ангелова,аз като се шашкам-чета ,после пак чета и накрая пак чета.Ако беше прочела темата нЕма начин да не разбереш.

чудесно...чети!
а най-добре опишете в новата тема за какво иде реч с вашите вълшебства
за да не си мислят хората,че само наши и ваши си разменят кодове
както си помислих АЗ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт