САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ - 66

  • 37 722
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 324
dartzi, много, много пъти поне аз съм казвала, че буквените кодове са нацелват на случаен принцип и са съчетание от букви (без гласни) или от букви и цифри. Само въпрос на късмет и време за губене е.
Не знам къде трябва да се пише и колко пъти да се повтаря, че да стане ясно на всеки един и да няма сърдити  Rolling Eyes

# 721
  • Варна
  • Мнения: 384
оле оле-не искам да си представям какво е разбрала Крима от Литва четейки  последните страници..спрете моля

# 722
  • Мнения: 6
  bouquet

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 12:07 от dartzi

# 723
  • на терасата
  • Мнения: 671
Като се гледат подписите на повечето мамета, които помагат тук, става ясно, че на никой не му е в повече времето. Благодарна съм на всички, които споделят информация тук   bouquet.

Но момичета, трябва да се чете и да си водите бележки. Имам си файл с информация за кодове, артикули, всичко важно за пазаруването ми по интернет. Грижа се само да го допълвам. Едно взлизане във форума на 1-2 дни е достатъчно. Не разбирам защо се сърдите на някой, който ви е длъжен да ви налива информацията в главата. Търсете, трудете се и трудът ви ще бъде възнаграден с откриване на кодчета. Случайното налучкване на буквено-цифрени кодове не е никаква новост. Започна още след края на зимното намаление. Но си трябва човек да се потруди

 Peace

# 724
  • Мнения: 1
Здравейте,

Искам да пусна поръчка към ларедут с доставка на френският адрес с продукти на  VERTBAUDET  като промених адреса ми ги даде налични. Искам да попитам има ли код с който може да се намали тази марка или да се радвам и само на БД?

# 725
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
marta_81 радвай се само на БД

# 726
  • Мнения: 1
marta_81 радвай се само на БД

Благодаря

# 727
  • Мнения: 324
Марта, можеш да поръчаш директно от сайта, има кодове за намаления или поне подаръци. Виж темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=577421.0 Нали има превозвачи, няма проблеми вече с френските сайтове Wink

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Снощи, късно, към 1 някъде, нагласях кошницата, слагах, махах, оглеждах. Мислех си да си легна най-накрая и да пусна поръчката си днес. Обаче, сякаш нещо ме "бутна", както се казва и си избрах нещата финално и пуснах поръчката. Добре, че съм го направила, че вече чета как артикулите се намаляли от първоначалната цена. Не, че е толкова зле, но все пак - с кодче и намаляне от намалената вече цена е перфектно!
За около 35лв. поръчах 7 дрешки за Малчо и една блузка, която така или иначе не се намаляше. Благодаря за линковете и скрийншот-овете, както и специално на Ева, за кодчето!   bouquet

# 729
# 730
  • Мнения: 1
Марта, можеш да поръчаш директно от сайта, има кодове за намаления или поне подаръци. Виж темата - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=577421.0 Нали има превозвачи, няма проблеми вече с френските сайтове Wink
Благодаря ти, но вече се опитах да пусна поръчка от техният сайт, прие я но не получих потвърдителен email а такъв който казва, че поради някакви причини банката ми не им дава да ми изтеглят парите. Пък и доколкото четох във форума няма някой да е пуснал поръчка с БГ карта до френският адреса на превозвача. На всички пробвали им е било отказано поради същата причина.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 296
Съжалявам, че малко подраних с новата тема, но няма да имам възможност да вляза във форума до довечера....  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт