САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ - 66

  • 37 736
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Виж,няма как това Ева да го добави ,защото доколкото знам само първите 24 часа може да се редактира 1 стр.Не може код появил се на средата на темата тя да го напише там.Ето за това чета,ама ако всички го правят ще е по-добре

# 706
  • София
  • Мнения: 2 296

АКТУАЛНИ КОДОВЕ :
Буквените кодове за -20 от 35 евро и подарък set rose намаляват от вече намалената цена!
Най-изгодно е намалението, когато артикулите са намалени с около 50-60% и общата сума е около 70-80 евро. Тогава кодът намалява допълнително 20 евро:



Tired Все си  мислех, че това е достатъчно като информация относно тези кодове... само дето тогава, когато пусках темата много повече артикули се повлияваха от кодовете, и още не знаехме какъв е подаръка. Но, както и renydent писа, първия пост може да се редактира до 24 часа.
Дори и да има списък с ползвани кодове, те са безполезни! Който иска да си намери, си намира и без оправдания, че не се получава. Има достатъчно момичета, които на лични раздадоха мнооого кодове! Ангелова, ако  беше помолила някого от тях, сигурна съм, че щеше и ти  да получиш кодче!  Peace

# 707
  • Мнения: 2
Кой да помоля?
Кои момичета?
писах в темата и веднага ми отговориха,че при вер не се влият от кодовете
разделих си панерите на два
и снощи до 2часа изпробвах всички изброени кодове-размествах по  прочетеното тук
и нищо SickСметнах че е беполезно да ви се жалвам че не съм успяла
не знаех че пак трябва да помоля
Карай-здраве да е!
Не съм против-просто не знаех новите правила  bouquet
Не се заяждам-Мир!

Последна редакция: пн, 23 май 2011, 23:30 от angelova

# 708
  • София
  • Мнения: 35 317
Ангелова, кодче нямам, но както казах, много малко, ама много малко артикули се влияят от тези кодчета Peace Може просто да си попаднала на такъв, но да не се е отразило на кошницата.Вярвам,че някое момиче ще ти прати кодче на лични Wink

# 709
  • София
  • Мнения: 2 296
Кой да помоля?
Кои момичета?
писах в темата и веднага ми отговориха,че при вер не се влият от кодовете
разделих си панерите на два
и стощи до 2часа изпробвах всички изброени кодове-размиствах по  прочетеното тук
и нищо SickСметнах че е беполезно да ви се жалвам че не съм успяла
не знаех че пак трябва да помоля
Карай-здраве да е!
Не съм пхротив-просто не знаех новите правила  bouquet

Ангелова, сама спомена, че не си от вчера в Ларедут, знаеш, че зелените цени се намаляват изключително рядко. А щом си и пробвала, не може да не си попаднала на първия код от списъка с кодове от първия пост, който намалява и PRIX VERT - 46515.
Относно така наречените "нови правила", не е по наша воля или вина.
Навсякъде тези кодове се раздават на лични, защото са еднократни. И според мен това е по-добрия вариант, отколкото някой, който си е играл да налучква кодове, да ги публикува в темата и някой гост (нищо против гостите нямам!) да се възползва от кода наготово! Това са моите лични мотиви, нито съм агитирала момичетата да правят така, просто така се стекоха обстоятелствата....
А ти, ако толкова ти е неприятно и унизително да помолиш като човек, просто не го прави.

# 710
  • Мнения: 2
криво ме разбираш

но пък аз си потвърдих усещането за Наши и Ваши-гости!
поне напишете Ник имената на тези,които  Наготово дошлите -гости да молим!
уточнете и по колко пъти да помолим и точно как
пу!

# 711
  • София
  • Мнения: 35 317
Ще напишем, ще напишем Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 2 296
криво ме разбираш

но пък аз си потвърдих усещането за Наши и Ваши-гости!
поне напишете Ник имената на тези,които  Наготово дошлите -гости да молим!
уточнете и по колко пъти да помолим и точно как
пу!
Съжалявам, ако е така! Усещам яд, усещам недоволство от твоя страна! Но не виждам реална причина за това. Няма наши и ваши, под гости визирам именно гости, които даже не са регистрирани във форума! Надявам се ти да ме разбираш, най-малкото искам някой да ми се моли.
Ако аз бих търсила помощ от някого, то бих погледнала последните 10-ина страници от дадена тема, и бих избрала някого, който е полезен редовно.  Peace

# 713
  • Мнения: 863
криво ме разбираш

но пък аз си потвърдих усещането за Наши и Ваши-гости!
поне напишете Ник имената на тези,които  Наготово дошлите -гости да молим!
уточнете и по колко пъти да помолим и точно как
пу!
Ангелова, не се права.Аз съм от рядко пишещите тук и два-три пъти съм молила за кодче.Винаги някое от момичетата, които упорито търсят кодове, се отзовава!За което  bouquet.Само че преди да попитам, изпробвам дали няма някое неизползвано кодче от публикуваните в няколко страници назад.И съм забелязала, че вървят молби при активни публикувани кодове на stokrini!Това наистина е неуважение към труда на момичетата, които нацелват кодчета!

# 714
  • Мнения: 1 483
Ангелова, събрали сме се да си помагаме, а не да се хокаме. С рогата напред не се получава нищо. А и все пак не сме залепени за комповете, имаме си семейства, всичко тук се прави от добро сърце. Peace

# 715
  • Мнения: 0
Hello Eva and all other girls,
I'm Kristina from Lithuania. From lithuanian forum "Supermama". I know, that you sometimes be there too  Grinning .
So, I've read all your theme about La Redoute codes. But my bulgarian is very very weak   Embarassed . And I've understood only that you have some magical codes. If you can't wrote me magic working code, maybe can explain the system?
I want to do only one order from La Redoute now. And I will be very grateful and indebted if you help me.
Thank you very much   bouquet

# 716
  • Мнения: 2 180
Бясна съм, бясна, бясна!  #Cussing out Преди два дни научих за кодовете, нагласих коша, но нямам пари в картата и днес вече намалява от ненамалена цена! Само сандалите все още се намаляват, но халатите и малкото детски- не!  #2gunfire


















# 717
  • Мнения: 13
Бясна съм, бясна, бясна!  #Cussing out Преди два дни научих за кодовете, нагласих коша, но нямам пари в картата и днес вече намалява от ненамалена цена! Само сандалите все още се намаляват, но халатите и малкото детски- не!  #2gunfire

Всъщност ЛР са премахнали намалението на артикулите - няма намалени артикули / поне в моята кошница/. Sad В сайта цените са с намаление, но прибавяйки ги в кошницата, се премахва.
Кодът е активен, но намаля от реалната /редовна/ цена, отново на определени артикули!
Мисля, че вече е безпредметно търсенето на това кодче............ освен ако не се държи за подаръка.

mia71  радвам се, че ме забеляза - благодаря за думите ти!

Честит празник, момичета!

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 09:39 от stokrini

# 718
  • София
  • Мнения: 2 296
Hello Eva and all other girls,
I'm Kristina from Lithuania. From lithuanian forum "Supermama". I know, that you sometimes be there too  Grinning .
So, I've read all your theme about La Redoute codes. But my bulgarian is very very weak   Embarassed . And I've understood only that you have some magical codes. If you can't wrote me magic working code, maybe can explain the system?
I want to do only one order from La Redoute now. And I will be very grateful and indebted if you help me.
Thank you very much   bouquet
Hello Krima.   bouquet
These codes until tonight reduced by 20 euros already reduced price. It was the magic. But now they are not so profitable anymore unfortunately.
I'm sorry that you have not been involved earlier in us to be able to take full advantage of these great codes!
I will send you by private message a code to try what items you can reduce.  Peace

# 719
  • Мнения: 6


Честит Празник!

Последна редакция: вт, 24 май 2011, 12:08 от dartzi

Общи условия

Активация на акаунт