Отговори
# 60
  • Мнения: 17
ЕЕЕх, не разбраха ли, че не са гърчове. Колкото и ЕЕГ-та да му правят.

Спомням си навремето бебето на братовчедка ми как го въртяха и мотаха докато не отиде в Пирогов и едва там "видяха', че имал афта на гърлото. Имам и още няколко подобни случая с приятелски бебета, на които първо им казват едни страшни диагнози или нищо не можеха да кажат, а после се оказваше нещо елементарно.  #Cussing out

Моята бебка така си смуче палеца от първия ден и става все по-умела в действията си. Пъхам биба, и нея я смуче, ама като и падне пак на палеца налита.

Евилче, евала ти за съвета Heart Eyes Ние каквото и да се пънем да даваме съвети /аз щях да пиша за хомеопатично-успокояващо/, най-добре си е Огнена да си вземе почивна вечер и да си почине /може и две ако татито им издържи hahaha/ Чуваш ли, Огнена, обаждай се на приятелка и действай Heart Eyes

Моята маймунка заспа най-неочаквано Grinning

# 61
  • Мнения: 10
 Hug Мерси за темичката!
Стиснати палчета за Лори и бебчо  Praynig

# 62
  • Мнения: 4
Здравейте момичета! Нямам време да ви прочета, но искам в бързината да ви почерпя заради Именния ден на моя малък мъж Кирил!



Прегръщам ви всички и се моля само за хубави вести!

# 63
  • Мнения: 727
днес съм яхнала метлата
бебо му биха втория Синфлорикс и е нервак и той,баткото ми ходи по нервата също  Crazy
а мъжо какво го чака направо незнае Twisted Evil
Та за Лорито молбите отново са горещи
Мимито беше много сладка с бебчо при Гала

Варненки като се оправи времето линия сме в Морската

айде разрева се малкия мъж Mr. Green

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 18:36 от anilevI

# 64
  • Мнения: 2 590
Анджи, честит именник, да е много здрав, весел, щастлив и игрив.

Мими, чакаме те във Варна, ще изтъркаме асфалта в Морската Simple Smile

Амидалка, не обръщай внимание на такива подмятания. Кажи им, че това не им влиза в работата, че да правят такива коментари.

Евилче, чуден съвет си дала на Огнена, аз също много мечтая за него (хихихи), ще му дойде деня.

Лори, продължаваме да се молим за Бобчето.  Praynig Постоянно надничаме за добри новини, много се надявам както казва Хепи мама, това да не са гърчове и да е нещо напълно безобидно и лесно преодолимо.  Hug Кураж мила майчице.

Запазих си час за фотосесията за 02.09, когато Краси ще е на 7 месеца, тогава беше първия свободен час на фотографката  Shocked 
Обаче се оказа, че сме късметлии и Краси печели от томболата (имаше томбола с награди за закупилите ваучер) бебешко одеалце от магазин Сладури.  Grinning  На мама късметлийчето.  Heart Eyes

Краси също си лапа показалеца и средния пръст, понякога включва и палеца, така умело ги смуче, че си докарва гадене  ooooh!

# 65
  • Мнения: 5
момичета,колко трябва да чакам след ваксина, за да дам лекарство за смъкване на температурата? Вальо има 37,5, ама нали по книгите пише да се изчаква организмът сам да се пребори и че под 38 не било температура, та се чудя.. newsm78 иначе на него не му е видимо зле, само изглежда по-уморен от нормално и е топличък..

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 20:34 от Sofie

# 66
  • Мнения: 2 631


Да питам,то още ние рано де,но понеже вече пием сокче ми е интересно после като се почне с пюрето как въвеждате новия вкус?

Аз съм давала само сок от ябълка и сок от моркови, като имаше доста време между двата вкуса, без нищо да давам.
Онзи ден доки каза, че мога да почна плодовите пюрета, и че на опитан вече вкус не е нужно да се започва само с 1-2 лъжички. Сега от 2 дни давам по малко пюре от ябълки с морков. Много е смешен като го яде...  Joy

# 67
  • Мнения: 106
Да и на мен така ми каза,но просто се чудя като искам да му дам тиква примерно я мешам с малко пюре от морков и сигурно тогава давам тя жената много подробно ми обясни,ама то 100 неща как да ги запомня ooooh!

# 68
  • Полски Тръмбеш
  • Мнения: 18
Цитат
а мъжо какво го чака направо незнае Twisted Evil
истински ме разсмя   hahaha
МИМИ, ЧЕСТИТО ЗА ПРЕМЕСТВАНЕТО  Hug
/ благородно ти завидях  Blush и аз искам от години с моя да живеем на морето, а не в дълбоката провинция  Sad но се се разминават нещата  Rolling Eyes но искам и докторите да си взема  Joy че за тях убивам- мн са ми близки и  ценни всичките  Heart Eyes /
 утре съм на  гин. преглед - от месец не съм ходила- чак ми домъчня за док.  Joy нали цяла година изкарах нон-стоп при него  Joy  Praynig дано вече да съм добре.... барнох си маникюр, педикюр и прическа  Blush нали ще излизам от "наше  село"  bowuu една приятелка днес ме бъзика, че нали ще си виря краката- за това ми бил лака  hahaha  Joy
Евилче, чуден съвет  Peace  и аз си го бях помислила като най-ефикасният вариант  Peace

ЛОРИ,  Hug Hug Hug   newsm17 newsm17 newsm17  ЧАС ПО-СКОРО ОТМИНАТ ЛОШИТЕ НЕЩА И С БОБЧЕТО ДА СТЕ СИ ВКЪЩИ  newsm17 newsm17 newsm17

# 69
  • Мнения: 2 631
Да и на мен така ми каза,но просто се чудя като искам да му дам тиква примерно я мешам с малко пюре от морков и сигурно тогава давам тя жената много подробно ми обясни,ама то 100 неща как да ги запомня ooooh!

По-добре дай тиквата самостоятелно...  Peace

# 70
  • Мнения: 1
Ох, момичета направо ви завиждам, че се събирате на тайфи във Варна.
Айде бургазлийки...покажете се ... да се срещнем по форумски.... Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 3
Много имаше за четене Sunglasses
И аз, ако имаше как 1 вечер да се понапия навън с приятелки първите седмици, когато плачех, съм сигурна, че щеше да помогне много  Confused Не че сега ще ми се отрази зле Mr. Green Има едно моминско парти края на Юни за няколко дни планирано и татето каза да ходя, та аз съм взела да замразявам кърма, но най-вероятно като дойде време няма да се престраша...
Мъжо, юристчето, пише в момента някакви правни текстове и ми ги чете същевременно и мисли, че го слушам

Тази нощ се събудих от странен шум и какво да видя. Нашто момче бие тукати на една пластмасова джаджа, която е вързана за решетката на кошарата и като е пусната свети и свири. Но беше абсолютен мрак, това чудо беше изключено, а нашия не знам как я виждаше, нито как се беше изместил, за да я стигне Shocked Shocked ShockedВече няколко пъти го улавям да си седи буден в тъмното и да си прави неща без гък да каже Crazy

Това от нас HugПРОДЪЛЖАВАМЕ ДА СТИСКАМЕ ПАЛЦИ ЗА БОБИ  Praynig

# 72
  • Мнения: 7
Здравейте момичета.
Изчетох ви - днес много страници, много писане!
Първо малко се радвам, че новините от Лори не са нито хубави, но не са и лоши!!! Явно лекарите са ... меко казано неграмотни ...
Също искам да поздравя и честитя празниците на всички, които са имали повод да почерпят днес. Бъдете щастливи, здраве ви желая и много усмивки Grinning Grinning Grinning
Пчеличке - честита месечинка на Борето - сладък той!
За вмъкването на нови пюрета, мисля че се правеше така:
Захранваш с един вид плод (обикновено в БГ с започва с ябълка и морков), докато стигнеш количество, което замести 1 хранене. После като искаш да даваш различен плод, храненето започваш с 2-3 лъжички от новия и додаваш до останалото количество от стария плод. Нещо такова май беше...
Аз също гледах Гала - е нащо си е най-умно и най-хубаво. Браво на Мими и Мони - представиха се страхотно!!!

# 73
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 824
по повод поста на Зелда се сетих да ви питам - вие не спите ли на нощна лампа вечер? newsm78

# 74
  • Мнения: 7
Ние лампа нямаме - ТВ стоеше включен без звук цяла нощ допреди 2 седмици, но вече и него изключваме и си спим спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт