Отговори
# 720
  • Мнения: 1
Наде , браво на Борянка-сладуранка Hug
 Всички болести да бягат от дечковците ни  Heart Eyes
 Амидалке, дребният беше с такъв обрив, но само по крачетата. Предполагам се получи от един ватиран панталон. Изкарахме 2 седмици само с памучни панталони и се оправи.
  Инфрачервен термометър - имаме на Чико и на Куико. Чико-то таткото се кани да го метне в стената, как ли не мерихме и все различни стойности. Все се надявам в нас да е проблема, та някой ако му е хванал цаката , да казва ...
 Още щях да пиша, но забравих ... newsm78
 Да се оплача - вече втора седмица свеки ни (ме) навиква, че мъчим детето като му чистим носа с помпа. Нас навремето никой не ни бил мъчил и сега само прави проучвания сред приятелките си чие внуче го мъчат така.  #Crazy

# 721
  • Мнения: 366
[
 Да се оплача - вече втора седмица свеки ни (ме) навиква, че мъчим детето като му чистим носа с помпа. Нас навремето никой не ни бил мъчил и сега само прави проучвания сред приятелките си чие внуче го мъчат така.  #Crazy

То навремето и с брашно са ги хранели- ей как мразя такива работи - какво си бъркат там дето не им е работа.

# 722
# 723
  • Мнения: 4
Здравейте  красавици,

големи разходки тея дни си направихме с малчо и не остава време да чета редовно, а ми липсва. винаги толкова интересни неща се обсъждат.

Снежи, и ние имаме сериозни проблеми вече с венчетата и поникването на зъбите. От около две седмици сериозно се лигавиме, пъхаме какво ли не в устата. Вече му извадих даже и чесалката за зъбки.Справя се добре с нея. На няколко пъти ми налапва единя пръст и го хапи толкова настървено, а днес без да се усетя докато го оригвах ми направи смучка на рамото (огромна е  )

Днес бяхме на ортопед. Оказа се че имаме различни гънки, но на видеозона всичко е наред. Ставичките са добре. Дадоха ни съвет как да носим бебо и какви упражнения да правим, зада се донаместят ставите. Също каза след 6тия месец да го слаагаме на проходилка- според вас не е ли рано? Кико е наследил моите халтави стави, което е обяснение за постоянно пукащите му стави. Доктора каза, че не е опасно. Само можело да бъде предпоставка за дюстабан, но като се знаело, рано щели да се вземат мерки.

За козметиката и аз препоръчвам медицинската. ХЕм е ефикасна, щадяща, икономична- и не създава проблеми. ПРи тези обстоятелства излиза даже по-евтино. Не смея изобщо да излагам директно на слънце Кико и не мисля да го правя, като знам за какви последици става въпрос. Имайте предвид, че негативните реакции от контакта със слънцето са най-вече в дългосрочен план .

НАде

Прегръщам ви всички. Пожелавам ви приятна вечер и прекрасни слънчеви разходки утре

# 724
  • Мнения: 181
Надеее,супер е ,че сте си вкъщи,хубаво е да си под лекарско наблюдение,но никъде си го няма домашното спокойствие и всички любими хора и предмети, Hugмного си ви обичаме,скоро да се похвалиш,че сте по-спокойни и по-лакоми Praynigеййй,с това едно време нямам думи,то и при нас  е всеки път като се видим  #Cussing outи вече не знам как да им го обясня ooooh!аз днес получих детските,но не знам за кой месец са и май са ми вторите,ох с тези пари и болнични и майчинство,много ми е объркано и не можах да си изчисля парите и това си е Shockedправилно ли знам че от болничните спада и майчинството newsm78ох,айде че много чудинки станаха Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт