Отговори
# 705
  • Мнения: 426
значи детето много добре си наддава, само дето се притесняваш  Hug

ние явно сме от по-финните - 5800 и 58 см newsm78


И ние сме в групата на фините мадами - 6 100 и 59 см /според мене отдавна вече е 60 / Hug


и ние си дойдохме от консултация - 6.200кг. и много дълъг цели 63см  Flutter
Незнам дали вашите мадами са финни, но ние тежим колкото тях пък сме с 4сантима отгоре дълги.


Сестрата, която мъжО й вика доктора  Blush  каза, че бил много дебел  hahaha  Какво ли щеше да каже за 7.500 килограмовите  Joy Ваксините на есен ще слагаме и това бешеааааааа не
каза, че си държал главата много добре  Joy а в болницата ми казаха, че само главата не му била наред, нали е надясно килната.
иии друго, скара ми се за летния кош-според мен дори не й го пръква глава, че хората произвеждат колички с възглавници за новородено. И знаете какво ми каза- #Crazy Че детето искало да си седи в зимния кош и си спяло по-добре там и че трябвало да седи в коша за новородено до 7-8мес  #Crazy #Crazy #Crazy Е че що хората изобщо произвеждат летен кош  newsm78  hahaha Странно защо ли синът ми заспива на най-много 10минута в коша.
иии няма по-смешно нещо от Бобчето в количката, хванал играчка - няма такава физиономи  Joy
Естествено пита по колко яде и аз по 120мл 6 пъти  Blush А деавит давате ли и аз даааа  hahaha

и така ни премина консултацията-сега имам ужасно главоболие  hahaha и мисля да поизлезна.
Отгоре на всичко си купих Хот-Дог и го изпуснаххххх  #Cussing out

Хепи   bouquet благодаря тъкмо си помислих, че сте ме отсвирили   bouquet


# 706
  • Мнения: 426
"ЛОШИТЕ БОЛЕСТИ ПОДМИНАВАТ НАШИТЕ БЕБОЦИ"- ПРЕДЛАГАМ ГО И КАТО ЗАГЛАВИЕ НА СЛЕДВАЩАТА ТЕМА! Hug

За заглавие на новата ни тема съм за заглавието на Тони Бонбони
 Peace не защото аз съм казала, а защото наистина е така  Blush защото сме най-задружни, няма как по друг начин да е, ако и вие сте съгласни  Hug

# 707
  • Мнения: 186
Момичета, незнам дали е ставало дума, ама вече има Вигантол в аптеките, махайте го тоя Деавит  Peace Аз съвсем случайно оня ден разбрах от една януарска мама и веднага го смених, така ме бяха наплашили с тоз пуст Деавит, че може да съм го предозирала и заради вит.А-то, дето има в него, да ни се е надула фонтанелата, че вече не ща и да чувам за Деавит...

Лорита, браво за мерките, супер сте си, аз си признавам без бой колко яде... Rolling EyesСамо да ми кажат нещо навъпреки чакам, нашата даже 2 сестри има, дето се правят все на оборотни повече и от педито...ама като резнах един път да видиш сега как му се подмазват и гукат... hahaha

Оххх пустите ръце постоянно и неорекъснато са в тая уста... ooooh!А не мога непрекъснато да ги мия, все има боклуци между пръстетата, моля се скоро някой косъм да не лапне, че както ме дърпа вече за косата... Rolling Eyes

Естествено, че така ще е заглавието - спор няма Hug

# 708
  • Мнения: 426
аааа ние даваме  Олеовит, благодарение на Тони, но според нашата сестра по-добро от деавит НЯМА и аз изобщо не желая да наддавам глас и чинно и отговарям дддааа давам  hahaha

Тя затова си мисля, че ми казава, че е дебел, а видимо не е и дори е слабичък. Според нея най-доброто мляко е НАН или ако не ака Фризо Вом. И сега ми каза-ми то е заради млякото... hahaha

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 17:37 от loryn

# 709
  • Мнения: 2 590
tzvetka_01, що така? Много интересно. Rolling Eyes
Моя е от 24 ти декември.
Къде гледаш на колко месеца назад ти е изчислена базата?

# 710
  • Мнения: 26
За заглавието  Peace Peace Peace

Отиваме на разходка.

# 711
  • Мнения: 426
Бенджи за А Дермата -много ясно, че ще напишат от три години за да не си водиш бебето на плаж. Като поогледаш плажа поне две бебета ще видиш  Peace Много горещо ми го препоръчаха в аптеката-макар, че имаше и други. Аз съм доволна за сега от крема....ще видим за нататък  Hug
ние се наядохме и излизаме  Hug

# 712
  • Мнения: 4
Бенджи аз пък взех едно масажно олио на Мустела и се отвратих от миризмата  Sick аз че съм чувствителна на миризми ... така си е  Naughty но много силна ми се стори и не повторих с мазането  Crossing Arms ще я подаря на едно мамче от блока за нейното бебче .... дано на тях им допадне   Party

И аз съм ЗА предложеното заглавие от Тотони  Peace

Приятна разходка Стани  Hug Тук пък времето е отврат  #Cussing out бррррррр

# 713
  • Мнения: 2 590
Лори,  Hug  .
Аз да си призная, че смятах малката като направи 6 месеца да я водя на плаж, но разбира се след 17.00 часа, дори след 17.30 , когато не е толкова силно слънцето(да диша йодни пари, нали са полезни) Simple Smile, че то аз не смея по обед да се покажа, камо ли малкото.

Дейзи, и аз съм чувствителна на миризми Embarassed

Ей лошото време да не вземе да ни го пратите утре, не го искаме  no

Последна редакция: ср, 18 май 2011, 17:53 от Бенджолина

# 714
  • Мнения: 4
Пчеличке когато пробваш устройството против комари ще споделиш ли мнение  Hug много му се чудя  newsm78 дали ще помага и за други летящи твари  newsm78 който има повече инфо да сподели  Hug

# 715
  • София
  • Мнения: 6
tzvetka_01, що така? Много интересно. Rolling Eyes
Моя е от 24 ти декември.
Къде гледаш на колко месеца назад ти е изчислена базата?
Понеже когато получих първия си болничен бях неприятно изненадана от парите който получих, се обадих на счети и я попитах какво се случва и тя ми каза че когато подавала документите и попълнила бланката за 12 месеца и те я върнали и я накарали да плати бланка за 18 месеца като и казали че закона вече е в сила . Направих си  и установих че наистина ми изчисляват болничните на база 18 месеца. Преизчислението направих http://www.kik-info.com/calculators/maichinstvo.php ето тук.

# 716
  • Мнения: 2 590
tzvetka_01, що така? Много интересно. Rolling Eyes
Моя е от 24 ти декември.
Къде гледаш на колко месеца назад ти е изчислена базата?
Понеже когато получих първия си болничен бях неприятно изненадана от парите който получих, се обадих на счети и я попитах какво се случва и тя ми каза че когато подавала документите и попълнила бланката за 12 месеца и те я върнали и я накарали да плати бланка за 18 месеца като и казали че закона вече е в сила . Направих си  и установих че наистина ми изчисляват болничните на база 18 месеца. Преизчислението направих http://www.kik-info.com/calculators/maichinstvo.php ето тук.
Мале що за ужас, много неприятно.
А в Държавен вестник пише, че е в сила от 1-ви януари.
Не можеш ли да се опреш на това?
Аз получавам това, което бяхме смятали със счети като за 12 месеца, ако беше за 18 щях да усетя, че преди това нямам стаж и доста надолу щяха да се отразят още 6 месеца на минималната.

# 717
  • София
  • Мнения: 2 481
Мерки и теглилки: 65 см. 6.900. Биха му 2 ваксини.

# 718
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 751
a kakwo стана със "С трепет си спомняме всички за теста с двете чертички"? newsm78

# 719
  • област Варна
  • Мнения: 270
tzvetka_01, благодаря за калкулатора. С цели 1.88 лв. на ден ме ощетяват тея. Утре ще ходя до службата и ще накарам колегите да им звъннат да питат, кога смятат да почнат да ми ги изплащат на реалната база или да ходя на място да се карам. До тук 140 лв. съм назад.

Общи условия

Активация на акаунт