МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 693
  • 679
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 923
Еееееееее Даре твоя 2 месеца нелегално, а моя се оказа единствен незаписан за английски и днес отивам да го взема той съвсем сам седи да рисува госпожата лаф с една баба вземаща внуче, та явно ще го пратим и на английски  Simple Smile

Моите ходят на градина Иван прави номера реве и мрънка да го гледам, а Гого си влиза като у дома си в групата.

Давам Бронховаксом на двамата, миналата година незнам от него или просто късмет Гого почти не е боледувал.

Незнам дали писах че го водих на логопед и след това имаше и в градината, според първата където си платихме е рано да се говори за проблем с изговаряне на звуците и каза да наблегнем на фина моторика оцветяване, рисуване и пъзели. С оцветяването и рисуването е зле работата, а с пъзелите се е метнал на майка си няма проблеми. И според логопеда било по-добре в домашни условия да си рисува и оцветява и около 6г ако продължава да има проблеми да се заемем с тях. Обаче в градината твърди че си трябва посещава логопед и там да рисува оцветява и тренират говора. На кой да вярваш  newsm78

Ние сме в процес на местене от едно жилище в друго и аз по цял ден се занимавам или с опаковане на багаж или с майстори  #Cussing out

# 571
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Chili, нямам идея за таз система на Хелън Дорон - но пък като посъбереш мнения, пиши да сме в течение и ние  Crazy
О, Еве, не си се хвалила за жилището  Hug За рисуването - при нас отдавна си е болна тема. Ми на Галя не й харесва да рисува и това е  Rolling Eyes Важно е, за да може по-късно да се справя с писането на буквичките в у-ще и детето да не изостава...
В понеделник за първи път оставих сама Галя на логопед и нямаше рев и сълзи, даже не се е глезила изобщо и за награда получи лепенка на ръката, с която не искаше да се раздели и дори си спинка с нея  Crazy
Леле, как се справяте с две деца ... Ние с едно едва успяваме с логистиката, че с две просто сте за медали  Laughing
Ние преди 2 седмици се сдобихме с нова /стара  Mr. Green/ кола - започна се великото изваждане  ooooh! Току изкочи нещичко за правене, ама така е то - без кола с дете сме загубени  Confused Добре, че сме с две коли все още и днес сме с по-старата  Crazy
Аз сега съм в сферата на Коледните подаръци - та ако и вие мислите за тези неща, споделете да обменим малко инфо  Laughing Моята девойка куклите само ги носи от стая в стая и не йм обръща много внимание, та тази година съм се засилила към едно интерактивно кученце. Ма много пари...




Уж с 13 функции...
Чакам намаление на играчките в Ла Редут-а или ще мисля друго  Laughing

Последна редакция: пт, 12 окт 2012, 10:34 от Iva-1977

# 572
  • Мнения: 263
Иве пак утрепа коня с правата лопата...каква Коледа бе женаа....има 2 месеца още, че и кусур Joy JoyПримерна майка си ти:)
Това ми е голяма драма с подаръците, и в последния момент влизам и купувам каквото дойде...установих, че се радва на всяка играчка максимум 20 минути...не си струва изхабените нерви.... Crossing Arms
Ами ние ходихме на демо урок в този център...много готино беше, той се забавлява....но се оказа, че не могат да сформират група за петък в 18.30ч и искат да ни включат в групата в четвъртък с  друг препордавател и с още 6 деца....та обадих се и исках да си платя един урок с новата групичка да видя как се чувства човека, че той не е много по колективните занимания....някой да вземе да го засенчва по знания ....е меко казано неприемливо за неговото огромно Его....
Та направо ми отказаха да си плащам и ни поканиха да се присъединим, да видим и ако решим , да се включим....изобщо...харесват ми тези девойки....но да видим... в четвъртък с песен ....Simple SmileSimple Smile
Еве я разкажи за новата къща деее, скрита лимонка си тиии.....мълчиш, мълчиш, та току виж отлетиш за Париж.. Joy Joy Joy

# 573
  • София
  • Мнения: 1 923
Такаааааааа по ред

Не съм се похвалила тук че не остава кога, ама в чата съм се похвали така че без да се отлъчвате ако може да си се върнете където ви е мястото. Когато и да имате време все има някой за лаф.

Взехме апартамент в наше село и другата седмица евентуално се нанасяме там.

За коледните подаръци май пак ще са лего, едно вече поръчах ще поръчам още някое.

Логистика с две деца бива ако са в една посока, аз сама се справям, мъжо все е на друга вълна ма и на него ги връчвам

# 574
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Chili, аз одталеч започвам с подаръците за да подготвя родата кой за какво да се включва  Joy Та само за това съм майка за пример  Laughing Накрая сигурно пак в последния момент ще взема нещо, но ще видим  Wink Миналата година й взех к-тите от Ла Редут за кукли, френско-пееща кукла с незнам колко си песни, кухнята ,която даже си седи в кашона защото установих, че просто няма къде да й я сглобим  Joy
Сега за това куче... В БГ е 114 лв.  #Crazy - няма нужда... от Ла Редут към момента излиза 70 лв. ма ако детето трябва да му задава командите на френски  hahaha Тя моята горката с българския й е трудно, ма на езици ще я учим - кво да се прави  Crazy
Хора, ако сте чували за сгобяеми метални гаражи - споделете, че търсим инфо струват ли си или не. С новата /стара  Mr. Green/ кола не ми се иска да виси по улицата, че ръждата бързо ще я хване, а ми се иска да ни е вярна в следващите 10-на години  Laughing Горката ни стара кола - така ми е мило, че ще трябва да се разделим ... Издържа на изтезанията ни  Peace Даже вчера си я форсирах из софийските улици  Whistling Мила си ми е, ама това е  Wink Та ако имате идея за тези гаражи, напишете 2-3 думи  Hug
Еве, как беше на РД ?

# 575
  • Бургас
  • Мнения: 255
 Iva-1977,не съм много компетентна относно гаражите,но тук в Бургас от общината всички притежатели на такива бяха помолени да ги отстранят доброволно,а след изтичането на срока и не

# 576
  • Тук и там
  • Мнения: 97
mis_val, да - това за гаражите е ясно, но пък ние си имаме двор и можем да го метнем на удобно място - идеята е да не се налага да се вадят разрешителни и прочие поне за първите няколко години да ни върши работа  Hug Даже гледах обяви, че се продават такива в Бургас и къде ли не, но докато го докараме до Софийската околия... от метален ще стане златен  Joy

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 255
Iva-1977  Hug

# 578
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Ауу, ма никак не ви се пише  Laughing
Днес се разделих със старата ни кола - продадох си я  Cry Вчера бях в дупка и рИвах, ма какво да се прави  Confused Сега обръщам поглед към новата с надеждата да ни служи и тя толкова вярно  Crazy
В състояние на афект поръчах онова прословуто интерактивно куче с многото езици /както ми казаха/, пък дано не ми го бият в главата  Mr. Green Какво да правя обаче като съм в криза и се лекувам само с шопинг  Joy Така си успокоявам съвестта  Hug
Галя в сряда ще ходят на Витоша - дано само времето е приятно и да си изкарат добре планинарчетата.
Ми това е от мен  Peace

Последна редакция: вт, 30 окт 2012, 10:49 от Iva-1977

# 579
  • Мнения: 83
Добавете, моля,братчето на Велизар Heart Eyes   31.10.2012г. Преслав

# 580
  • Бургас
  • Мнения: 255
tara31,да са ти живи и здрави и двамата!

# 581
  • Мнения: 240
tara31, Честито на теб и цялото семейство. Пожелавам му много здраве и най-щастливото детство.
Как се чувства големият батко

# 582
  • София
  • Мнения: 1 923
tara31 честито да е жив и здрав малкия и баткото да помага   bouquet

# 583
  • София
  • Мнения: 565
Честито и на tara31, и на Зори за новите мъжки попълнения в нашите редици!

# 584
  • Мнения: 1 710
Честито на двете мъжки майки! Да са живи, здрави и много щастливи малките съкровища!

Иве, можеш ли да ми дадеш препоръка за логопед, ако си правила проучване по въпроса? Време е вече да заведа Дея, пък вероятно и на сестра й би й се отразило добре. Работата е там обаче, че Дея е притеснителна и ако не попаднем на правилния човек, цялото упражнение ще има обратен ефект. Аз ходих сумати време на логопед като малка, за да ме научи да казвам правилно "р" и "л" и така и не успя. Само се изтормозих, а сигурно са се изтормозили и родителите ми. Много го мразех този логопед. Та ако можеш да ми помогнеш и да споделиш къде водиш Галя Simple Smile

И аз съм в предколедна шопинг треска и обикалям магазини, но мен Дея много ме улеснява в избора, защото много ясно заявява какво иска. Проблемът е, че имам затруднения в намирането на пари за нейните желания, тъй като иска всичко, което види като реклама по телевизията. Всякакви безумни боклуци, без никаква образователна стойност и най-важното на потресаваща цена, са харесани, пожелани и написани в писмо до Дядо Коледа Laughing

Общи условия

Активация на акаунт