МАРТЕНЧЕТА 2008

  • 80 834
  • 679
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 83
Тук съм ,приех ви поканите.
Оле ,голяма бандитка си имаш Joyда е жива и драва и Явор се черпи с бира често:)
Надеи ние така по 3-4 дена стиска.Неще да се напъне ."Не ща го това лайно мамо Cryзащото е гадно и ме е страх"...това са думите му .....акаме само със сироп,тук нямаме гастроентеролог(детски) ,а за Токуда за каката чаках 40 дена да ни дойде часът Shocked

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 50
Привет и от нас!
Чета ви почти редовно и искам да кажа: "Илиянче, благодаря ти, че не се отказваш от темата и я поддържаш жива!"  Hug   bouquet.
Ние сме добре, вече сме в си в София. Май месец ходихме за по 1 седмица до Турция и до Гърция. Даже от снимките от Фейсбук установих, че сме били със Зори по едно и също време на Лефкада. Само че ние караме сърф и сме били на друг залив.
След това Алек беше със свекърите на море в Несебър...за цял месец. Определено първите 10 дни ми беше много трудно, защото за първи път се отделя от нас.
От вчера ходи на ясла, естествено сутринта плачеше още от леглото, но като го взех на обед беше весел.
Памперса го махнахме началото на миналото лято. Две сутрини се събуди със сух памперс и аз го свалих. Даже и на разходка не слагах, ами влачех с нас резервни дрехи и обувки, но не е имало аварии. Стана много лесно и мисля, че определено имахме голям късмет.  Wink
Честито на новите коремчета!   bouquet

Спирам, че стана дълго...
 Grinning

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Дойде и моят ред да се разпиша, браво, все пак има раздвижване някакво.
Галюшка, аз и на работа си ходих, и Мимка си оправях сама, и болни бяхме, и все намирах за два-три реда да драсна тук.Но взех да разреждам през 5 поста, че по едно време и сама си пишех:)))), радвам се, че отдели време, за да кажешновинките около вас Simple Smile
Мима в момента е с другата баба на почивка в Котел, а преди това беше в майкини за 2 седмици и на мен също ми е адски криво без нея.Искам да си е тук и да съм спокойна.Абе Бог да ни ги пази!
Брейй, как не сте се засекли със Зори:)
Дано Алекс се адаптира бързичко към обстановката в градината и да ходи с желание!:)
Оле, още от сега ли си падаме по биричката.., всъщност май е по-добре от Узо на този етап Laughing
Днес голяма жега беше тук, а и все още е, как се справяте?Направо едва дишам..., а още къде си е Simple Smile

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 50
Привет!
Илиянче, отсъствието ми не беше, защото не намирам време...просто имаше един период на голяма дупка. Хубавото е, че накрая си признах, че не мога да се справя сама и потърсих помощ. И ето ме!  Laughing
Кажете с какво играят децата ви? Иска ми се да купя на Алек някакви настолни игри, посъветвайте ме към какво да се насоча.
Хубав ден!  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 107
Диана К  и аз ти пратих покана.

за настолните игри нямам идея не за нас тез неща на Оги нищо не му е интересно в момента  вси4ко се 4упи на съставните му 4асти Simple Smile тогава е най щастлив...

Стягаме се за една много кратка по4ивка на моренце което се надявам поне малко да му се отрази добре на неговите кашлици и естествено съм в напрегнато състояние и се моля вси4ко да е наред да не си лепнем по някой вирус 4е ще си умра на мъка...общо взето това при нас . на Есен с песен си отива ве4е в официалната първа група при неговия си набор до сега беше при малко по големи и добре се вписа Simple Smileне е плакал ходеше с кеф но уви алерги4ната кашлица му попре4и

Оле от сега налита на бири4ка а? Тя е и полезна така 4е нека си пие на воля детето Simple Smile
 хайде лек ден!  bouquet

# 95
  • София
  • Мнения: 565
Днес пораснах с още една година и ви черпя с една прекрасна лятна тортичка "Мюсли". Снимката не е моя, но и аз правих същата.

   

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
НАДЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И ТУК!ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ, МНОГО КЪСМЕТ БЛАГОПОЛУЧИЕ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА!

# 97
  • София
  • Мнения: 1 933
Наде честито и тук, много здраве и късмет и само радост да ти носят децата и мъжа ти!

# 98
  • Мнения: 107
- Честит Празник , Наде! Пожелавам ти много здраве и много щастие!

# 99
  • София
  • Мнения: 565
 Благодаря ви, момичета!Да ви се връща!  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 83
Марги не се крий ,видях тее:)

# 101
  • Мнения: 1 710
Марги не се крий ,видях тее:)

Laughing Аз всеки ден посещавам темата, но съм изпаднала в едно такова скапано настроение от известно време, че не намирам нищо интересно, за което да пиша. Чета кой какво е писал и толкова.

Видях две радостни новини за нови тумбачета. Hug Лека и безпроблемна бременност ви желая!

# 102
  • Мнения: 263
А добра среща Hug
Как сте девойки, гледам умножавате се ....хубаво , хубаво...героини HugАз още си намирам извинения EmbarassedХем ми се иска хем не ми стиска Tired
На Ани и Шоколадка  - лека бременност и много да помагат каките Hug

По въпроса за нощния памперс да се изходя....ей на сега вися по никое време в нета, защото ставам в 1.30 всяка вечер да го изпишквам. Хем не иска памперс(бил голям, видите ли) хем не се усеща и като се изпусне вечер, на сутринта ми вика "О много се извинявам" Joy Joy
А онзи ден минаваме покрай една много красива малка принцеса която водеше едно кученце.И аз му казвам "Ау виж колко е красива девойката" а той - "Ми да, не е лоша" Joy Joy JoyНаправо ме закова!Говори си вече като голямо човече и .....ме побърква с въпроса ЗАЩО!!Честно ви казвам това е живо мъчение....вече ме пита "Защо земята се върти"! Вие как бихте отговорили newsm78

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро!
Чили, благодаря, дай Боже да е лека и да мине добре! Simple Smile
А ти защо така отлагаш все, по-добре да са с по-малка разлика, то не че 4 години е малка, но все пак:))).Насъбирайте кураж и действайте!  Laughing
А явно Вики има усет за мъжките номера и това как да накара жените да му обръщат внимание с това "не е лоша", сладурче. Hug
Ами дано скоро да спрете с това нощно ставане!
А ти защо се губиш така от темичката, Чили, та не си писала от толкова много време?
Марги, депресивно звучиш, каква е причината?Оплачи се мъничко поне.Учиш ли, работиш ли, занимаваш ли се с нещо?Нали си дейна личност, затова питам.Или не насмогваш много от двете сладуранки Simple Smile.Прегръдки!
Галюшка, аз не говорих за твоето отсъствие, а за мамите, които често присъстват в нета, а не искат да се разпишат, бързо да си признаят кои са  Laughing
Хайде, лек ден от мен на всички!

# 104
  • Мнения: 83
Здравейте,отново е много горещо.Ние сме в къщи и ми гръмна главата вече с децата Laughing
Марги  Hugсподели тук сме,за да си бъдем упора и помощ в повечето случай.
Чили добра среща Hugрадвам се ,че и вие се разписахте-браво на Шоколадово бонбончеза инициативата да ни сръчка Heart Eyes
Явор и той като Вики е голям професор .Има много дълбока мисъл и запас от сложни изречения.
Зимата имаше един период в който питаше "от къде идва..."пишкането,Яворчетата,храната,водата и още един милион неща за което се сетите и като дам отговор,съответно отново следва подобен въпрос(имам много моменти в който жадувам за тишина).Вече не мога да го излъжа за нищо,защо е много прозорлив и бързо угажда на къде отиват нещата Laughing
Айде че стана дълго Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт