Подсъзнанието може всичко 40 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 57 037
  • 812
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7
Клонка  Hug  Praynig

# 31
# 32
# 33
# 34
  • Мнения: 1 669
Клонка  Hug

# 35
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
КЛОНКА, от мене много светлина и подкрепа.. Hugза тебе и детето най-вече..Считай го като малко изпитание.. Peace

# 36
  • Мнения: 3 118
КЛОНКЕ, всичките ти черни мисли да се изпарят!
И детенце супер бързо да се оправи!  Praynig



Благодаря за новата темичка!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 652
От този миг насетне всичко в мен някак си опустя. Не мога да го опиша. Изпразних се от съдържание. Не се разплаках, не се притесних, просто...изчезнах.
Не мога да го обясня.
След повторни спешни изследвания, среща с още трима специалисти и т.н....всичко е О.К.
Но...не съм се усмихнала. Нито съм се разплакала. Не съм щастлива...
Абе...нищо....нищо не усещам.
В целия си живот не познавам такова чувство.
Все едно ме няма...
Клонка, на мен това ми е познато. По друг повод. Просто мисля, че организма се изключва от главния шалтер, за да не даде  късо някъде. Мисля, че това е самосъхранително- за да се съхранят телата и най-вече физическото .
още веднъж те прегръщам  Hug

# 38
  • Мнения: 3 118
Просто мисля, че организма се изключва от главния шалтер, за да не даде  късо някъде. Мисля, че това е самосъхранително- за да се съхранят телата и най-вече физическото .

Много точно. Май всички сме го изпитвали това претоварване на системата...


Вас не съм питала, но все пак ще попитам току виж някой е чувал. Утре съм на първо ниво РЕЙКИ - курс на Сергей Кузнецов. Някой чувал ли е за него и добри ли са отзивите?

Последна редакция: чт, 12 май 2011, 09:06 от Пит

# 39
  • Мнения: 958
Starlight', страхотна тема  Hug
Клонка, както писах за нашият подут лимфен възел, ако ти бях писала каква беше утайката, ще паднеш, много над референтните. При нас лекуваха бронхиолит, след 3 месеца се оказа е.коли от родилното. Ама що антибиотици изпихме и по болници лежахме. Никой лекар не се сети да пусне урина, накрая аз доктор Джоя Simple Smile сама си предписах изследвания, та разбрах какво му е на детенцето. Нормално е утайката да е висока, при инфекция. Ще се оправи детенцето не се притеснявай, ама майката винаги най-тежко го преживява и най-дълго го помни  Heart Eyes

Така, опитът ми с трите врати продължи и снощи, и двата пъти вратите бяха еднакво наредени, но снощи вложих повече усилие във визуализациите на надписите на вратите и подготвката преди да вляза. Първата врата, пак не почувствах нищо, втората врата, беше много силно, чак се изненадах, спокойстие, светлина в тунела, и ... абе беше ми много хубаво и съм заспала. Вече втора вечер не стигам до третата врата, това може би е сигнал.
Между другото, снощи ми се обадиха с оферта за работа, което е супер голяма изненада за мен, с оглед бъдещите ми планове....но бъдещите ми планове бяха свързани с третата врата, а офертата е свързана с втората, където наистина почивствах нещо. Много объркано стана с тия врати  Twisted Evil   Та реших да отида на срещата за работата, но да им поискам невъобразимо висока заплата, за да не ме харесат, а ако ме харесат, значи наистина това е знака....какво мислите  newsm78

# 40
  • Мнения: 3 118
Та реших да отида на срещата за работата, но да им поискам невъобразимо висока заплата, за да не ме харесат, а ако ме харесат, значи наистина това е знака....какво мислите  newsm78
Поискай я, поискай. Може пък даже много да те харесат.

# 41
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Вас не съм питала, но все пак ще попитам току виж някой е чувал. Утре съм на първо ниво РЕЙКИ - курс на Сергей Кузнецов. Някой чувал ли е за него и добри ли са отзивите?

Само хубави неща съм чувала за него от пловдивските му ученици - преподава и ангелите на Атлантида  Peace

joya, подходи с хъс и усмивка - по-лошо няма да стане  Wink hahaha

# 42
  • София
  • Мнения: 642
Мдааа, вчера ви се похвалих как съм започнала да гледам положително на нещата, а днес съм се ВКИСНАЛА.
Незнам дали е точно, ама съм изпаднала в някакво самосъжаление май.  Sad
Непредвидени сериозни разходи и мислите ми за работа ме тормозят в момента.
Плаче ми се и влязох при вас да ви се оплача...

# 43
  • Мнения: 298
Добро утро история с кашончето.
Преди извесно време реших,че ми трябва малко кашонче което да сложа в леглото на бебето под дъската за повиване и в него да слагам играчките и,защото взеха да стават много.През няколко дни се сещах,че трябва да намеря кашонче,но после не го мислех и един ден бяхме на вън с малката,чакайки да стане време да взимам баткото от градина и виждам една позната също с бебе,каза ми,че отива да си вземе нещата от пощата,които беше поръчала от продавалника,отидох с нея,прегледахме нещата и ги сложихме по пликове имаше и подаръци и в този момент виждам,че кашончето е същото каквото ми трябва.Заедно с кашончето получих и едно сладко плюшено кученце,пратено и като подарък,но на нея не и трябваше.Подарих го на синчето и сега стои в леглото заедно с любимата играчка.Та Вселената е щедра и много често дава повече от това което сме желали.Благодаря от сърце.

# 44
  • Мнения: 3 118
Лени, благодаря, зарадва ме!  Hug    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт