Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 3

  • 40 159
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
http://www.zdravoslovno.biz/%D0%A1%D0%9F%D0%95%D0%A6%D0%98%D0%90 … /flypage.tpl.html
за чудещите се как да не качат килограми като спрат да пушат
аз го пия от известно среме действително потиска апетита / вкл и към алкохол и цигари
аз лично го поръчвам от i herb http://www.iherb.com/search?kw=5%20htp
има и тема за желаещите да поръчват от там http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=585215.0;topicseen

# 76
  • Мнения: X
Аз съм висока 154 и в момента към 56 кила, първо реших да свалям килата, имам поне 6 за сваляне. ... А да кача, абсурд, няма да се случи, то няма накъде повече, нямам какво да облека.
А иначе - наистина се очаква да си нервен и т.н., и наистина ти самият започваш да го очакваш и да го оправдаваш.
Ми не, не ми е нервно, е пуши ми се понякога, но тоооооолкова се гордея със себе си. Още едно преодоляно препятствие в живота, ооо, даааа....  Laughing

# 77
  • Мнения: X
Ехоо, докъде я докарахте?
При мен е ден 6ти. Изпуших една вечер 2 цигари заедно с биричката, ходенето по заведения направо ми разваля цялата стройна система.

# 78
  • Мнения: 924
  bouquet
Ден 20 за мен, не мога да повярвам  Laughing, нямам издънки  bowuu
Чувствам се много добре, кожата на лицето ми се промени невероятно  Shocked
Пожелавам успех на всички, прекрасно е да си непушач  Hug

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
4 ти ден без цигари и прегрешения ...
ами май хапвам малко повечко  и съм по нервна,  но последното не знам от пролетната алергия която ме натисна тия дни , от магнитните бури ли е или е никотинов глад /табекс пих само първите два дена после го забравих/  newsm78
гадните цигари обаче определено не ми липсват , напротив чувствам се една идея по свободна без тях  newsm68

# 80
  • Сливен
  • Мнения: 140
браво на всички  smile3501,цветята ще стават все по-ароматни,храната все по-вкусна,а света все по-красив
 family

# 81
  • Мнения: 0
18-ти ден без цигари. Вече дишам ,дишам и пак дишам. Всичко това благодарение на Вас и най-вече на nicofree
На всички Ви  Hug  love001

# 82
  • Мнения: 1
Браво на Klarichka - гордея се с нея, много е упорита тази женица - Поздрави!

# 83
  • Мнения: 1
  bouquet
Ден 20 за мен, не мога да повярвам  Laughing, нямам издънки  bowuu
Чувствам се много добре, кожата на лицето ми се промени невероятно  Shocked
Пожелавам успех на всички, прекрасно е да си непушач  Hug
Klarichka, много е важно да спреш и биричката и заведенията - какъв пример ще е за детето ти, ако имаш ...

# 84
  • Мнения: 1
Ехоо, докъде я докарахте?
При мен е ден 6ти. Изпуших една вечер 2 цигари заедно с биричката, ходенето по заведения направо ми разваля цялата стройна система.

Klarichka, много е важно да спреш и биричката и заведенията - какъв пример ще е за детето ти, ако имаш ...

# 85
  • MUC
  • Мнения: 297
Omega Mara Dwn, можеш да си редактираш предишния пост, вместо да пишеш нов. Има бутон редактирай до това, което си писал/а.

Аз днес затварям първия месец. Така се получи, че 1-ви май ми беше първият ден без цигари, утре вече от цял месец ще съм непушач.  Party

MAMA GALQ, ако пиеш табекс, пий го по схемата, иначе няма голям смисъл. Ако нямаш противопоказания, наистина помага, и то точно за първите дни, когато иначе те гони никотинов глад. За себе си съм сигурна, че щях да съм изяла тонове храна в началото, ако не го пиех. После вече остана само психическата зависимост, но определено липсата на физическа абстиненция благодарение на табекса на мен много ми помогна.

lasi, супер, браво на тебе! Това с кожата е много яко, нали?  Flutter

Кларичка, дръж се, какви са тия 2 цигари? Ти нямаш нужда от тях, за да се чувстваш добре, бирата без тях има по-готин вкус, въздухът навън е страхотен, що сама си разваляш кефа така?  Wink

Мисти ми се губи нещо.  Thinking

# 86
  • Мнения: 5
Ей, Габи, много добре се чувствам акто знам, че съм бил полезен на някой да спре цигарите :о)

Поздравления! Тялото ти вече е чисто от никотин. Ти вече никога няма да имаш физическа нужда да палиш цигара! :о)
И това ако не е яко :о)

УСПЕХ на всички!

18-ти ден без цигари. Вече дишам ,дишам и пак дишам. Всичко това благодарение на Вас и най-вече на nicofree
На всички Ви  Hug  love001

# 87
  • Мнения: 27
31/05/2011 - Световен ден без тютюнопушене
Това ме накара пак да се замисля – аз всъщност какво правя?
Защо трябва да давам по 5 лв. на ден, за да не мога да дишам, да се уморявам по-бързо,
 да усещам сухота в гърлото, да не чувствам вкусове и аромати???
Ми не може да е чак толкова трудно...След прекалено много неуспешни опити,
надъхана от вашите успехи и инструкциите на nicofree,
започвам от днес отново борбата....

За всички вас едно голямо БРАВО!!!

# 88
  • Мнения: 5
Дани, аз по принцип съм върл противник на типа кампании, които се правят, за подпомагане на спирането на пушенето, което личи днес и от блога ми, но ако една такава инициатива ти помогне, може и да ревизирам мнението си по въпроса :о)

Пожелавам УСПЕХ! Чети, мисли, питай и се кефи на избора си :о)

31/05/2011 - Световен ден без тютюнопушене
Това ме накара пак да се замисля – аз всъщност какво правя?
Защо трябва да давам по 5 лв. на ден, за да не мога да дишам, да се уморявам по-бързо,
 да усещам сухота в гърлото, да не чувствам вкусове и аромати???
Ми не може да е чак толкова трудно...След прекалено много неуспешни опити,
надъхана от вашите успехи и инструкциите на nicofree,
започвам от днес отново борбата....

За всички вас едно голямо БРАВО!!!

# 89
  • Мнения: 27
Аз също се дразня от кампаниите,
но това просто ме стресна като го прочетох и за момент ми отвори очите.
Дано да има за какво!

Общи условия

Активация на акаунт