Отговори
# 30
  • Мнения: 644
Васиту, разбира се от гинекологичен преглед  Peace

# 31
  • Мнения: 3 718
ШАМАНКАТА  аз да попитам първа с проблема си Simple Smile от няколко дни от гърдите ми тече коластра това но е само при допир смисъл като се подпра и ги притисна едната понякога протича това ми е втора бременност и ми казаха че е нормално защото каналите ми били отворени вече макар че аз първото си дете съм го кърмила мн малко да не каже че въобще не съм Simple Smile Иначе и аз съм ЗА

Здравейте момичета, лека и безпроблемна бременност ви пожелавам  Hug

titolina, напълно нормално е да има спонтанно изтичане на коластра, гърдите се подготвят през цялата бременност за предстоящото кърмене. Дали има или няма изтичане на коластра през бременността изобщо не е показател за бъдещето кърмене. И двете са нормални състояния, при някои бъдещи майки има капчици коластра, при други не. Би могла да използваш подложки за гърди или тънка кърпичка за да не ти създава дискомфорт изтичащата коластра, но не е добра идея (въпреки, че на моменти може да е изкушаващо) да стискаш или изцеждаш, защото има данни, че това може да предизвика нежелателни контракции.  Peace

Мадленка, благодаря за вписването. Вие сами ще прецените кога е моментът да питате за нещата около кърменето, които ви вълнуват. Ние, разбира се няма да се намесваме в обсъжданията в темата ако не сме изрично попитани. Не би било редно, това си е вашата тема. Ще публикуваме анонси за лекции и срещи със съдействието на ЛЛЛ, които може да са ви полезни и интересни. Голяма част от темите са свързани с подготовка за кърмене, раждане и кърмене, първите дни с новото бебе, хранене по време на бременност и кърмене и др. Чувствайте се поканени когато пожелаете  Peace

# 32
  • Мнения: 5
ШАМАНКАТА  мн благодаря за бързия отговор Simple Smile Нито ги пипам нито ги стискам и не давам на никой да ги стиска ! Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 79
Запис и от мен .
Темата, както винаги , е страхотна .Поздравления за Мадленка   bouquet

# 34
  • Мнения: 152

Най-после ми излязоха резултатите за антитела. Пише това:


ЕРИТРОАНТИТЕЛА : АГЛУТИНАЦИОНЕН ТЕСТ ( - ) ОТР. ЕНЗИМЕН ТЕСТ ( - ) ОТР. ИНДИРЕКТЕН КУМБС ( - ) ОТР
 Мислех, че ще има някакви числа.. или нещо такова.. но предполагам, че и това е достатъчно. Ако някой е запознат, моля да се включи.

Целувки

# 35
  • Мнения: 3 743
Мадленка, благодаря за темичката Hug

Сладката мими и аз стискам палци да се закрепи положението  Praynig Толкова ли е опасно да си с 1см разкритие. Питам защото имам една позната, която повече от месец беше с 1см разкритие и накрая преноси Crazy

Мимченце, Горчиво  bouquet

Ренка, мисля, че са ти добре резултатите, но дано някой друг да се включи Peace

Аз имам толкова много работа напоследък, че не мога да си вдигна главата, а как не ми се работи, не е истина. За съжаление няма кой да ми я свърши, така че отивам пак да се залавям Blush.

# 36
  • София
  • Мнения: 155
Мадленка, благодаря за новата тема и времето което отделяш за всички нас. Няма ли някой желаещ да ти помага в пускането на темите и без това с напредването на бременността ще ти става все по трудно, а и времето се затопля. Аз съм с две леви и затова повдигам въпроса ако има някой ентусиаст да се обади... Честно казано аз бях спряла да чета по едно време защото в темата беше станало много насериозно... болежки, неразположения, прегледи, които понякога ми идваха в повече. Гот ми е да вляза да прочета веселячките от вечерните чатове  Hug
Това го спеменавам тихичко като ненатрапчива идея.

Рени и на моите резултати от антителата пише само отр.... Още не съм се виждала с док, но коментарът й преди беше, че ще ги следим на 20 дни и ако има покачване ще взимаме мерки. Не знам как се отразява в резултатите това покачване, като на резултата пише само (-). Аз съм А1 -, мъжо А1 +

Сладката мими стискам палци.

# 37
  • Мнения: 77
И аз да се впиша в новата страхотна тема  Hug


И имам въпрос към майчетата  на които е изписвано желязо при какви стойности на хемоглобина е предприето това и кои лекарства  ?! Имат ли стомашни разтройства ,гадене ,повръщане или запек от препаратите ?

# 38
  • Мнения: 92
Хриси предната бременност при 111 хемоглобин ми изписаха желязото сега не съм пила че последно беше добре.Аз нямах никакви проблеми с него но една приятелка да точно тези симптоми които си описала ...късмет .

# 39
  • Мнения: 0
 hrissi9, на мен хемоглобина ми беше 111 и си беше в норми, но се гледат и първите изследвания, съответно и изменението на стойностите. При първите изследвания на мен ми беше -123 и заради това ми изписаха желязо. Аз за сега нямам нито един от изброените проблеми, но имам приятелки на които не им се е отразил добре приема на желязо. Така, че не се шашкай  Wink

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте,


Мимченце,честито мила   bouquet Много дълъг и щастлив семеен живот и много здрави дечица  Hug Hug Hug

Сладката мими ако се налага остани в болницата,стискам палци скоро всичко да е наред  Hug Hug Hug

Другата седмица съм на ЖК и ще ми пуснат изследвания,предния път хемоглобина ми беше 136 дано и сега да е толкова  Grinning Grinning Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 1 783
Добър денссс  Party Party Party

На мен ми изписаха желязо, което обаче реших да не пия. Последният път хемоглобина ми беше 108, преди това 114......края на месеца ще пусна пак изследване и ако е паднал под 105 го почвам. До колкото знам от 7-мия месец натам имаме нужда от доста желязо  Mr. Green

Аз с предната бременност в началото на 9-тия месец бях с 2 см. разкритие и докторката беше сигурна че няма да устискам до края......преносих с 6 дни. Нито съм се пазила нещо, абсолютно нормално и активно си живеех.....колкото е възможно в 9-тия месец  Mr. Green

И сега да ви почерпя, че най-накрая стигнахме до консенсус с мъжО и се купихме кола  Mr. Green Много съм доволна...и той също. Обаче два дни се занимаваме с документи и институции  ooooh!


Отивам да правя вечеря на мъжете ми  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2
Ето ме и мен в темичката.
Прекрасна е Hug Hug Hug,както обикновенно.
Мименце честито  party006  party006
Сладката Мими дано всичко е наред и докторите да те успокоят.
Ренкане се притиснявай.Мисля,че щом са отрицателни резултатите ти всичко е наред.

И аз мисля че е време да се видим пак ВАРНЕНКИ.Пишете в темата .

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!! Hug
Аз 2 седмици нямах нет и се местихме и на работа и ...така...Пулна лудница,ама вече всичко е наред.
Ние с бебка сме добре,много рита и вече шутовете са видими Simple Smile
Мерси на Ения,че се е сетила за нас...ако съм изпуснала да благодаря на някой друг се извинявам,но от четенето по диагонал видях,че Ения е питала за мен...
Поздрави на всички за отминалите празници
Хайде чао за сега Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2
Запис и от мен - както винаги следя всички теми, но пиша само когато имам нещо съществено.
сладката мими, стискам палци да се закрепиш бързо!
mimchence90, честито мила:)

Общи условия

Активация на акаунт