Отговори
# 720
  • Мнения: 92
Хаха моя приятелка вървеше с две седмици напред бебето и все се надяваше че това значи че ще роди по рано.Да ама не!Даже преноси седмица и хич нямаше намерение да ражда , че и предизвикаха раждането  накрая .Живи здрави секцио се прави при навършени 38 седмица ..Познавам майки направили секциото и на датата на термина.Индивидуално е  !
Хайде лека  нощ дано днеска да спя  добре че много се въртях снощи !

# 721
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
malkataa, разликата в Карерата от 2010 и 1011 е единствено, че таз годишната си има чувалче за крачета и за летния вариант. Няма напълно легнало положение, но го преглътнах. Вече съм горд собственик на жълта такава и съм страшно доволна. Това е единствената количка с железни джанти, на което пък държеше мъжа ми. Е, става дума от категорията под 1000лв Simple Smile

# 722
  • несебър
  • Мнения: 16
Аз не съм казала че ще раждам по рано когато реши малката да се появи на бял свят тогава че и какво толкова смешно сме казали не разбрах.Лека вечер на всички мамчета  Hug

# 723
  • Мнения: 18
А на теб и на мен като ни окапят и увиснат циците като на негрАмотна циганка само постовете ще ни останат  Mr. Green

Има пластики за тази цел, бе мацка, споко, никакви увиснали неща по тялото няма да търпим  Laughing

Днес си купих книгата на Гру Нюландер "Азбука на кърменето" и доста се зачетох... така ми се иска вече да съм родила, да се кърмим, да се гушкаме, да си го целувам... Не че не се кефя и сега на унищожителните ритници, даже в дните, в които е най-буен, получава подарък - я някое боди, я играчка  Grinning То и общо взето това са ми покупките, като не броим купищата детски книжки, които даже вече четем (на Бамби заспах, докато четях, явно ще купуваме филмчето, че няма да мога да му я прочитам цялата Laughing).

Евита, като караш кола, не ти ли минават болките? При мен е много странно, дори нещо да не ми е добре, като седна да карам и минава на мига, просто позицията на шофьорската седалка ми е адски удобна се оказа. Виж, като пътник - лоша работа, веднага почва да ме боли я кръст, я гръб.

# 724
  • Мнения: 1 056
А на теб и на мен като ни окапят и увиснат циците като на негрАмотна циганка само постовете ще ни останат  Mr. Green

Има пластики за тази цел, бе мацка, споко, никакви увиснали неща по тялото няма да търпим  Laughing
иска вече да съм родила, да се кърмим, да се гушкаме, да си го целувам... Не че не се кефя и сега на унищожителните ритници, даже в дните, в които е най-буен, получава подарък - я някое боди, я играчка  Grinning То и общо взето това са ми покупките, като не броим купищата детски книжки, които даже вече четем
hahaha hahahaТара чети му Ян Бибиян и Трите прасенца по реалистични и "Избери българското" Mr. Green
Каква пластика, какви пет лева #CrazyТе ще ни изядат ушите, ти 4 хил евро за цици Mr. Green Ботокса и хиалуроновата киселина не я смятам Laughing

# 725
  • Мнения: 18
hahaha hahahaТара чети му Ян Бибиян и Трите прасенца по реалистични и "Избери българското" Mr. Green
Каква пластика, какви пет лева #CrazyТе ще ни изядат ушите, ти 4 хил евро за цици Mr. Green Ботокса и хиалуроновата киселина не я смятам Laughing

Ееее, ти пък, то за 4 хил. евро, ще ни сложат и на двете и то добър размер  Laughing Аз ушите си ги давам да ми ги яде, ама касичката за пластики, дето си я започнах като станах на 30, не си я давам за памперси и автомобилчета  Laughing

Уф, Ян Бибиян ми е много омразна книга  Close Любимите ми са Пипи (естествено!) и Маншон, Полуобувка и Мъхеста брада  Grinning

# 726
  • София
  • Мнения: 71
Пфу заспала съм снощи, иначе щях много активно да се включа в дискусията на тема пластики, хелурон, силикон с Диди и Tara. Да ви кажа и аз съм много ЗА, даже бях решила едно ботоксче да сложа за нова година, ма така се стекоха обстоятелствата, че малко ми се отложиха плановете.
Иначе Диди нема да слагаме от евтините допотопни цици ма мила....ще си турнем некой як тунинг, хем изкуствени хем шават като иситински а не седят дървени, това е най-новото в пластиката, видях изпълнение на живо и страшно ми харесаха....Иначе аз си имам, но гледам за обща инфо и за всеки случай, че след кърменето не знам какво ще се случи.Simple Smile
Tara като карам определено ми поминава щото аз съм си нагласила седалката полу легнала, но оня ден направо беше ужасно. МНого бях ходила и си каза думата тичането по склада.
Хайде отивам да се трудя милички и до скоро.

# 727
  • Мнения: 5 658
Хаххахаха, оххххх Simple Smile))))))) Tara много ме разсмя с това дето си заспала на Бамби Grinning и аз мисля моята тапичка да я подкарам вече с приказки, но засега изглежда ще се приспиваме след време с "Престъпни намерение" и "От местопрестъплението"  Mr. Green .
И аз съм се спряла на Карерата засега Simple Smile знам,че мъжът ми също ще я хареса Grinning, тя на танк прилича .
Първия ми вариант беше Плазма, нооо ще видим Simple Smile.

Пък темата за ремонтите да не я подхващам  hahaha ....

# 728
  • София
  • Мнения: 328
Гледайки снимките от парка, които са прекрасни апропо, установих, че миналата седмица видях една от съфорумките в Шейново пред кабинета на д-р Гагова:-)) Na Mama Misheto, леле мацка ако знаех, че си ти щях да ти се метна на врата....излезе от прегледа с татето, който беше с усмивка тип"32 зъба" и според мен се беше понаакал от кеф.....боже боже тия мъже.
Леле мацка трябва да се разберем кога пак ще се видим там. Аз мисля около 01.07 да съм там пак че ме иска на доплера, ти кога?
Хайде со скоро, работния ми ден е към края и довечера обещавам да пиша, да пиша да пишаааааа, цунк....

Eхааа, Евита колко си наблюдателна,  Hug Hug Hug, а вчера мислех да ти пиша, че Гагова си е тук за нас точно, но нямах нет. Еми и аз мисля към началото на юли да ходя, така че държим връзка и поне ще се наговорим докато чакаме.
О, да и за подобренията... много на място и напълно подкрепям това, че трябва да са като истински на всякъде  Peace

# 729
  • Мнения: 18
Добро утро мами.
Malkataaa аз си купих същата количка и много се кефя.Хвалят я ,че е много удобна и маневрена пък да видим.
Аз пък съм много разтревожена ,че мойта беба вече 2 дена хич не рита.Иначе е супер активна и през деня и вечерта а сега нищо Weary.Ще изчакам и днес и отивам на лекар.
Хубав  и слънчев ден Hug

# 730
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
cuni83, не чакай и днес - тръгвай  Hug

# 731
  • Мнения: 3
Добро утро Simple Smile.
Cuni83 аз я пробвах и на живо и на мен така ми се стори, че е доста маневрена и се надявам да нямаме проблеми с нея.
Syn4o - количката, където съм си я харесала е Plasma и при нея има разлики от двете години, макар и минимални.А, за Карерата не мога нищо да ти кажа, защото изобщо не съм и питала за този модел - сигурно и там има някаква разлика.

# 732
  • Мнения: 18
Поразмърда се newsm53 явно усети,че мама е разтревожена.Сега съм по- спокойна Hug

# 733
  • Мнения: 191
Здравейте мили мамита!
Аз няма с какво да се похваля, малкия нещо е в серия и цяла седмица не спи като хората направо съм парцал, но ще оцелея Simple Smile
Заформя се за другия уикенд тийм билдинг във фирмата на морето ама да видим майка ми как ще реагира на новината няма да е очарована защото нали това и е работата да се рпитеснява за мене.
Хубав ден ви желая Hug

# 734
  • Мнения: 576
Привет и от мен. Толкова съм "редовна", че сигурно всеки път ме смятате за някое ново попълнение  hahaha Извинявам се за което, но къде от липса на време, къде от мързел все не стигам до писането, но пък ви чета много редовно.
Малката, аз също съм си харесала тази количка поради следните причини:
1. Прилична цена
2. 3 коша (летен, зимен и кошница за кола, която се прикрепя лесно на рамата).
3. Всички кошове се свалят от рамата
4. Дизайна и цветовете ми харесват
5. Големи гуми
6. Сравнително широк зимен кош
7. Обръщащи се кошове
8. Сравнително голям кош за багаж
9. Маневрена
От друга страна разбира се има и неща, които ме притесняват и ме карат все още да се оглеждам:
1. Няма напълно легнало положение (много мами твърдят от опт,че това не е проблем, но все пак ме притеснява)
2. Тежичка е (около 14 кг.поне ) - това също не съм сигурна до колко е недостатък, тъй като си мисля, че това пък ще я прави по- стабилна особено в снега, а най- вероятно рядко ще ми се налага да я вдигам и мисля, че ще я пренасям на два пъти - коша и след това рамата  Peace
Последно съм се спряла и на един друг вариант на Бертони - Астра http://www.bebe-best.com/bertoni-kombinirana-kolitchka-astra-min … reen-p-26161.html Тя има две предимства пред Плазмата, въпреки, че са доста еднакви:
1. Значително по- лекичка е - 11 кг.
2. Предните гуми са по- големи

Общи условия

Активация на акаунт