Clinique

  • 76 832
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 012
А знаете ли дали по Коледа ще пуснат намаление по магазините?Кога ги правиха онези - 30 % ?
В петък в Сефора има 15% с талон от Космополитън, а в Дъглъс 15%.
Аз 30% нямам спомен да е имало някога. Юни месец май имаше 20%.

# 736
  • Мнения: 261
Тази седмица в ензо има намаления на Clinique  Hug

http://www.enzo.bg/kozmetika/oferti/?f=1-1-2-100011-29

# 737
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Тази седмица в ензо има намаления на Clinique  Hug

http://www.enzo.bg/kozmetika/oferti/?f=1-1-2-100011-29

Аз поръчах трите стъпки и един ФДТ , чакам ги с нетърпение Simple Smile

# 738
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 782
Тази седмица в ензо има намаления на Clinique  Hug

http://www.enzo.bg/kozmetika/oferti/?f=1-1-2-100011-29

Аз поръчах трите стъпки и един ФДТ , чакам ги с нетърпение Simple Smile
Поръчката ми дойде вчера -доволна съм, много бързо пристигна.Сега поръчах и ФДТ Антиблемиш  + крем Superdifence за мазна и комбинирана кожа.
Дадоха ми мостра на Even Better Eyes Dark Circle Corrector и Тurnaround Overnight Radiance Moisturizer.Втория много ми хареса, но за първия моля някой да сподели мнение- доволни ли сте ?
Май и се зарибих от Clilique  Mr. Green Дано и в дългосрочен план остана доволна.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 517
Тurnaround Overnight Radiance Moisturizer е много хубав продукт,аз съм доволна и се чудя дали да не си го взема пак заедно с маската  Simple Smile

# 740
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз се навих за кремовете ,най -вече за Superdefense Age Defense Moisturizer и Youth Surge ,но кожата ми напоследък се води нормална,със съъъвсем леко омазняване в Т-зоната/зимата ми се изсушава/,а кремовете са за комбинирана-суха към много суха,нормална към мазна и...не знам кой и дали е подходящ за мен Thinking

# 741
  • Мнения: 2 843
Мисля, че ще ти е добре dry combination. Той е за нормална към суха; моята е по-скоро мазна, но изобщо не ми е тежък. Особено зимата. Даже идва лек.

# 742
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря ти Hug

# 743
  • Мнения: 1
Искам да попитам за гел очната линия на Clinique.Скоро бях чела за тази очна линия в един български бюти блог и много ми допадна.Да знаете от къде мога да си я купя?А горе-долу колко струва?

# 744
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Пробвах мостра на Superdefense Age Defense Eye Cream SPF 20, обаче не разбирам много какви са му функциите, а като цяло ми харесва. Simple Smile Имате ли някакви отзиви?
Може ли да ми препоръчате някакъв крем за комбинирана кожа, на 30г. съм (почти Grinning), търся хидратация, избистряне на тена, освежаване. Simple Smile

# 745
  • София
  • Мнения: 5 517
Трите стъпки и turnaround серум и нощен крем от серията.

# 746
  • Berlin
  • Мнения: 11 306
Благодаря!  Hug
Аз се зарових в сайта да търся различните серии за какво точно служат, ама не пише конкретно. Трябва по продукт да гледам, малко ми е объркващо. Ще ви чета назад. Simple Smile
3те стъпки мисля да ги пропусна.

# 747
  • Мнения: 763
Здравейте момичета отскоро ползвам продукти на Клиник, доволна съм от тяхна спирала, но не мога да кажа в момента коя точно Embarassed
Последно си взех този крем основно заради слънцезащитата Superdefense Age Defense Eye Cream SPF 20 и коректор за тъмни кръгове леко розовеещ. Комбинацията от двете ми харесва, като самия крем също има лек цвят и озарява кожата около очите, но ми идва сух и се чудя дали има някакъв серум, с който мога да ги смеся, за да избегна изсушаването на зоната, защото така вместо превенция ми се получават линии от сухота.

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 44
можете ли да ми препоръчате крем на Клиник за смесена към мазна кожа, който попива в кожата и я матира и не й прави "филм". Също и подходящ ФДТ. Мерси   bouquet

# 749
  • София
  • Мнения: 5 517
Тurnaround Overnight Radiance Moisturizer е много хубав продукт,аз съм доволна и се чудя дали да не си го взема пак заедно с маската  Simple Smile
Маската са я спрели  Sad

Общи условия

Активация на акаунт