Clinique

  • 76 904
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Аз съм от ползващите трите стъпки и съм много доволна от резултатите, особено от измиващия лосион, само втората ми идва малко агресивна, мирише много на алкохол и имам чувстото че ми пресушава кожата, но после като сложа лосиона е супер.
Мисля че всеки трябва да се вслуша в гласа на кожата си Peace

# 76
  • Мнения: 3 675
Lindita, кои продукти използваш от трите стъпки?

# 77
  • Мнения: 1 645
Ама разбира се,че не се сърдя...не сме тука за махленски спорове а всеки да изкаже мнение и опит. Далече съм от мисълта да превръщам темата в дискусия "за" или "против" моето мнение,все пак всеки си знае сам за себе си и никой не му е виновен,когато направи грешния избор. Аз карам на проба-грешка,пробвала съм всичко де що има за да стигна до някакъв резултат и продукти които да останат на тоалетката ми повече от месец и да не ги раздам или  захвърля в кофата.

Относно фдт-ените,ползвам Анти-блемиш на Клиник. Когато започнах да го ползвам имах пъпчици и черни точици,но сега не...но си го харесвам и си продължавам да го купувам. От всички фдт-ени на Клиник най-добре ми пасва Ванилата като цвят,при антиблемиша е 4. Сега си купих 6,защото почернях и четворката взе да става светла. Ще си призная че правя разни лабораторни опити да  го смесвам с разни неща,но аз съм си така-не мирясвам,дай ми да правя опити...но намеря ли добрата формула остава за дълго време...

Да кажа и за кремовете за около очи - All about eyes е хубав,свеж,охлаждащ...но за по сериозни резултати-Рипеъруер,много го харесвам.

# 78
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Lindita, кои продукти използваш от трите стъпки?

Ползвам за тип кожа номер 2, измиващия лосион, тоника в розовото шише номер 2 и dramatically different moisturizing lotion, след това слагам Youth surge пак за втори тип кожа , а вечер след трите стъпки нищо.
Страшно много ми хареса Ripairwear Нощния, на сутринта кожата е отпочинала и с равномерен тен. Според мен Клиник са много добра марка продукти.
Да попитам само че днес си взех най накрая Superbalanced ФДТ номер 3 което се води Ivory, съвсем леееко ми идва по светъл, но със скулптуриращата пудра после седи много естествено, та исках да попитам между него и Ванила, която е номер 5 и която ми идваше жълта и тъмна дали има още един цвят Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 3 675
Това са цветовете:


Между Ivory и Vanilla е Cream Chamois

Lindita, а защо не пробваш Clarifying Lotion 1? В него също има алкохол, но може би е в по-малко количество.
Без алкохол е единствено Mild Clarifying Lotion.

Ще чакам да дадеш отзиви за ФДТ Simple Smile

# 80
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Да, добра идея е Peace
Фон дьо тенът е добре, бързо се разнася, добре покрива, този цвят обаче не го видях, консулантката направо премина на Ванилата и не ми го показа, но аз така или иначе ползвам цветна пудра отгоре, така че съм доволна, главната ми цел е да не лъщи, за цвета по - добре малко по- светъл, отколкото тъмен Peace

# 81
  • Мнения: 1 645
Не всички цветове се внасят в определените страни...или просто не ги зареждат Peace

# 82
  • Мнения: 3 675
Не всички цветове се внасят в определените страни...или просто не ги зареждат Peace
При теб как е?
В Австрия се предлагат доста ограничен брои цветове  Sad Тук хората уж са свети, а все тъмни цветове се предлагат.  Close
В Англия като че ли са най-добре.
И какво стана със Super City Block SPF 40? Ще го има ли някога и при нас или не?

# 83
  • Мнения: 1 645
Има около 6 цвята,не са много...
Сити блок 40 няма тук и едва ли ще има някога Sad

# 84
  • София
  • Мнения: 5 549

И какво стана със Super City Block SPF 40? Ще го има ли някога и при нас или не?
Явно не,аз мислих че го има и обходих всички козметични магазини по моловете да си го търся 90% от консултантките ме гледаха така  Shocked за пръв път чуваха

# 85
  • Варна
  • Мнения: 37
B & C, много отдавана опитвах стъпките и си спомням, че не бях доволна от нито една комбинация. Щом ти действа и не дразни Mild Clarifying Lotion си го ползвай. Самата идея за всекидневно ексфолиране не ми харесва, а и при моята кожа ( капиляри и чувствителност ) е неприложима.
Цветовете на ФДТ в сайтовете изглеждат много тъмни. Пробвай в магазина и задължително на лицето. Ще направиш грешна покупка. Няма как. Имах поне два сбъркани нюанса и дори известни периоди си ходих с неподходящ. Мисля, че 02 е много светло. Нанеси го и така ще прецениш розовее ли. Всяка кожа си има оттенък и цветът стои различно. Моята кожа е бяла, но супер светлите стоят неестествено. Бяха ме убедили, че 18 е ОК за лятото. Цветът е тъмен, но ако потъмняваш е добре. Не розовее.

Lindita, радвам се, че ти хареса Ripairwear. Сега ми е трудно да се лиша от него, но няма как Sad

Искам да пробвам и това http://www.clinique.co.uk/product/1599/13188/Makeup/Foundations/ … SPF-15/index.tmpl. Малко ме притеснява, че е с SPF ( да не е тежък ), а и това, че е камуфлажен newsm78 Дали стои естествено. В момента и моя цвят на ФДТ го няма. Ще го търся в моловете и май ще трябва да го сменям.

Последна редакция: нд, 26 юни 2011, 08:42 от didaka

# 86
  • София
  • Мнения: 1 510
А repairwear като дневен и нощен крем за каква възраст са предназначени? Знам, че при тях няма такива определения, но все пак за кого са по-подходящи. Следваща стъпка ли са след youth surge. Чудя се за него, защото ми свършва дневния крем. Колебая се дали да си взема отново youth surge или да пробвам repairwear.

# 87
  • Мнения: 1 645
Този фдт не съм го виждала още,нов трябва да е и може да го няма още навсякъде а може и да не го внасят в Холандия newsm78 въпреки,че точно тук му е пазара...всички страдат от червени бузи и купероза...

 mia1, Рипеъруеър е за след 35-40 годишна възраст.
youth surge до тази възраст,така че си предцени. Аз не ги спазвам тези граници,ползвала съм на рипеъруеър околоочния и нощния и са ми действали много добре
 Peace

# 88
  • Мнения: 759
Взех си Youth surge night. Сега имам друг нощен крем и този може би по-натам ще го използвам, но ще видим... Наскоро чух, че когато се маже лицето с крем (без значение дневен, нощен, марка и т.н.) не трябва да се слага в зоната точно под очите, там където обикновено хората имат торбички и тъмни кръгове. Можело да се слагат само специализирани кремове за околоочен контур, торбички,подувания, първи мимически бръчки... Вярно ли е според вас?

# 89
  • Мнения: 1 645
Взех си Youth surge night. Сега имам друг нощен крем и този може би по-натам ще го използвам, но ще видим... Наскоро чух, че когато се маже лицето с крем (без значение дневен, нощен, марка и т.н.) не трябва да се слага в зоната точно под очите, там където обикновено хората имат торбички и тъмни кръгове. Можело да се слагат само специализирани кремове за околоочен контур, торбички,подувания, първи мимически бръчки... Вярно ли е според вас?

Че може-може,но разбира се е по добре да се ползват специалните кремове за околоочния контур Peace

Общи условия

Активация на акаунт