ФДТ и база за грим и перфектен тен - 12

  • 84 792
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 750
Аз кафето изпих...и бирата изпих...ама вас ви нема Mr. Green
Сега ще задам един глупав въпрос Blush
Та...гледах някакво клипче което сега немога да намеря....та мацката след като си сложи коректор под очите после мацна и фдт та...накрая сложи едно 'нещо'  Rolling Eyesпрозрачно...леко бяло...сякаш имаше и бляскави частици вътре newsm78,та мацна там под окото  и ефекта беше -озаряващ newsm78абе..белееше си..ама седеше много свежарско лицето....и не се загледах какво е нито как се казва..после се събуди любопитството ми Laughing
Та знаете ли какво може да е и дайте предложение за марки...Божее...звуча глупаво сигурно...ама нали не съм много по гримирането идея нЕмам какво беше туй Blush Laughing
Дано някой ме е разбрал за какво иде реч...щото аз сама не се разбрах Laughing
Четох тук,някой мацки мацват бели сенки там...ама не е ссенки това....друго е Thinkingкато гел...с пръст го нанесе... newsm78

# 706
  • Мнения: 3 675
Не знам какво си е мазала.....всичко може да е и аз лично не мога да гадая, но коректор с хубав озаряващ ефект е на Yves Saint Laurent. Ако този коректор беше и покривен, щеше да е върхът, но идеята на MissNellie много ми хареса и сигурно ще я пробвам  Simple Smile
Преди малко си купих нови неща (евтини са  Simple Smile ) и след малко като ги пробвам, ще пиша.
 

# 707
  • Мнения: 616
Djane Звучи като нещо от сорта на Benefit high beam, MAC Strobe cream . Хайлайтър някакъв е...

# 708
  • Мнения: 3 675
Ходих до аптеката за Toleriаne и се натъкнах на Dermablend на Vichy  Simple Smile
ФДТ имаше само един цвят и нямаха тестер, а от коректорите имаха 2 цвята и аз си взех коректор.
На опаковката пише, че е предназначен за покриване на пигментни петна, сенки под очите и зачервявания. След като го пробвах установих, че наистина има многооо висока покривност. Ако с него ще се прикриват петна мисля, че би се справил много добре. Аз си сложих от него и под очите, но за очите въобще не ми харесва.  Rolling Eyes
Друго което си купих са белите сенки на Bourjois. Мислих да ги използвам за хайлайтер и това, което виждам на изкуствена светлина не ми харесва. На дневна светлина може и да е добре, но на изкуствена нещо не ми допада.  Rolling Eyes
Естествено погледнах и ФДТ  Mr. Green Разглеждах тези на Bourjois и установих, че спокойно могат да се конкурират в категорията гадни цветове с тези на Gosh. Цветовете бяха много тъмни и многоооо странни и се съмнявам да има жив човек на тази планета, които да има такъв цвят на кожата. Хубавото при тях беше, че не ми се видяха много покривни, та като се разнесат по лицето може и да не се забелязва толкова, колко странен цвят е ФДТ. Миришеха доста интензивно на парфюм, а това на мен не ми харесва. Моят ФДТ на Chanel също мирише на нещо, но в никакъв случай не мирише интензивно на парфюм, както тези дето гледах. Разгледах и базите на Gosh. Тази която е бяла като крем също миришеше доста интензивно, но не на парфюм, а на нещо много гадно.  Sick
Ето виждате, че правя опити да намеря нещо по-евтино, което и да е хубаво, но такова за мен просто няма и няма защо да ми се сърдите, че харесвам и предпочитам Chanel и продукти от класа на Chanel. Djane не е с чувствителна кожа и се гримира 2 пъти в годината и може да си позволи да си сложи всичко, но аз се гримирам често и не мога да си позволя да се разхождам цял ден с някоя маска на лицето си, която като сваля вечер, ще установя, че е скапала тотално чувствителната ми кожа.

# 709
  • Мнения: 19
Момичета може и да сте я обсаждали,но нямам никакво време с бебока и не съм се ровила,но ме интересува следния продукт на ЕЛ
Някой ползва ли я вече и мислите ли ,че си струва инвестицията

# 710
  • Мнения: 31 344
Да за мен си струва. Страхотна е пудрата, но е силно блестяща и е подходяща за вечер и повод, но не и за всеки ден. Този продукт стана тотален хит и се изкупи за няколко дни в цяла България, а чувам и в други държави. Заредена е на много малко места и е свършвалаа за часове. Намира се в Ибей на сериозни цени. Изключително красива е наживо. Heart Eyes

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
е, сега вече ме провокира да се огледам  Mr. Green

а сравнена с метеоритите  newsm78

# 712
  • Мнения: 31 344
О не, не мога да сравня, това е хайлайтър. Става за мен само за скули и за евентуално за под вежди. Прекалено е блестяща за цяло лице.
Метеоритите ги обожавам и ги слагам ежедневно на цялото лице. На скулите желето на Ести.

# 713
  • Мнения: 750
Нали съм блондинка под прикритие Laughing Blush ...какви са тез метеорити smile3506
Хайлайтър! Mr. Green
Нова дума в речника ми Blush Laughing
Тъй,тъй....като не се гримирам...виждате ли колко неща не знам Rolling EyesЧувствам се много руса Laughing
Отивам да търся хайлайтъри из нета Heart Eyes
БендС-съгласна съм че цветовете на Гош са меко казано нечовешки Thinking.....сигурно ги купуват само от погребалните агенции LaughingИ аз много се чудех дали има хора с такава кожа...само два цвята от цялата гама са ок...всичко друго е... Crazy
Хвърлете няколко предложения за...хайлайтъри...няма да ви се сърдя ако споделите какво ползвате Whistling

# 714
  • Мнения: 750
 smile3555...видях в нета метеорити LaughingБожеее.... Mr. Green
Аз преди 15 години съм ползвала метеорити не им викахме перли Laughing
Ама това хайлайтърчето определено  за него ви питах без да знам,че тъй му се вика...ама вие сте ме разбрали Hug
Ще търся да купя такованка и аз...ма кога ще стане...както живея извън цивилизацията Crazyа не искам да купувам от нета...ще ми се да го пробвам...че ако не се харесам такава блестяща Thinking
БендС-имаш ли на Шанел хайлайтъра?Ако не...пробвала ли си го поне...гледам че много го хвалят из нета.... Thinking

# 715
  • Мнения: 750
Малее....аз съм била много смотана обаче Rolling Eyes doh
От една година си седи това при гримовете ми
http://prikachi.com/images/27/4005027w.jpg
Като си го купих мислех че са бели сенки Blush...а понеже ползвам само черни Laughing тези ''бели сенки'' ги пробвах веднъж и после отидоха в забрава ooooh!а то било хайлайтър.... Mr. Green
Верно съм необразована от към макиажа обаче....ама поне не го крия Laughing
Признат грях не е грях Laughing
Аз като ви казвам че сте ми полезни.... Hug  bouquet

# 716
  • Мнения: 116
Някой ползвал ли е този коректор на Лумене?

# 717
  • Мнения: 750
Някой ползвал ли е този коректор на Лумене?

Кълна се щях да задам същият въпрос Crazy
Описанието му звучи примамливо Thinking
Lumene Touch of Radiance Highlighter

Подчертайте красотата си!

МИГНОВЕН ЕФЕКТ: Светлоотразяващи перли озаряват лицето Ви в нов блясък

ДЪЛГОТРАЕН ЕФЕКТ: Маслото от семена на арктическа дива малина се грижи и подмладява кожата Ви

ЗА МЛАДА КОЖА – подчертайте най-красивите си черти Подчертайте индивидуалността си! 1. Изсветлете извивката на веждата 2. Подчертайте върховете на скулите 3. Нанесете над горната устна 4. Акцентирайте челото между веждите и вдлъбнатината на брадичката

ЗА ЗРЯЛА КОЖА - заличете следите на времето Туширайте неравностите! 1. Нанесете върху фините линии и тъмните кръгове около очите 2. Туширайте бръчиците около устните 3. Нанесете от двете страни на носа.

Touch of Radiance Highlighter е оптимално средство за подчертаване на естествената красота. Светлоотразяващите перлени частици придават свежест и яркост на кожата. Нежният розов оттенък е подходящ за всички възрасти и всички нюанси на кожата. Идеален завършек на грима, нанася върху фон дьо тен за по-добър ефект. Коректорът успешно тушира бръчиците и следите от умора. Неравностите и тъмните кръгове изчезват след Допира на Сиянието.

# 718
  • Мнения: 138
Момичета, малко питане- току-що пак чух рекламата за крема ВВ на Гарниер- някой може ли да каже като какво е: фон дьо тен, добра основа или...въобще има ли покривност и наистина ли хидратира чак толкова добре newsm78

# 719
  • Мнения: 750
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=500642.75

Пф!Успокоих се,че не съм само аз непросветена LaughingА тъй като миналата година не съм чела тук....съм изостанала с една година от масовото инфо в бг мамммммма Mr. Green
Ама така е...човек се учи докато е жив Laughing
Ехо! Rolling Eyes
Нчкой нещо за Лумене да каже Thinking

Общи условия

Активация на акаунт