Слънце щом изгрее, мама в парка с МАРТенчето ще вилнее!-тема 3

  • 30 082
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15
Ето ме и мен. GrinningВлизам за малко, че имам къщна работа. До сега обикаляхме навън семейно. Времето вече заприлича на лятно. Mr. GreenРезултатът:всички са доволни.Хапнахме навън, Емил щуря на воля на едни поляни, Ева спа през по-голямата част от времето, аз си отдъхвах с мъжо на една пейка...чудно беше. Grinning Сега , обаче, е време да запретна ръкави и да се паркирам до котлона, че нямаме вечеря. Rolling Eyes
За обличането винаги пипам нослето на беба.Ако е потно-значи я пренавличам. На сянка с едно, на слънце с друго я обличам.Или по-скоро сменям одеалцата/тънко, по-дебело или завита до кръста/.

# 46
  • Мнения: 15

Момичета понеже нямам на кой да се хммм ... чудя се дали да се оплача или да се похваля .... май май  EFP EFP EFP EFP
ако ме разбирате  ooooh!
[/quote
Сериозно ли???Ами да честитим ли, или ...? Hug Hug

# 47
  • Мнения: 107
Незнам дали е за чиститене ...
Стресирана съм и не съм си правила тест ...  Confused

# 48
  • Мнения: 40
Penmar някой ме питаше за6то трябваше да ми правят абразио - ами по съ6тата причина, само че аз вместо две черти видях точицата на екрана на ехографа и то доста по-рано от теб - бях на контролен преглед един месец след раждането. Но аз имах "късмета" да направя спонтанен.  Ти обаче с нормално раждане можеш да го оставиш, докато при мен беше сигурно че трябва да го махна заради риска след секциото. Така че ти пожелавам това,което ИСКАШ да ти се случи независимо дали е да го махнеш или оставиш.

За обличането - вчера бяхме навън и бяхме с боди с къс ръкав, панталонки и блузка и тънка пелена. Не мисля че ние е било студено, ръководя се от нея как да я обличам като гледам винаги да имам възможността да сложа или махна не6то. Вчера по едно време толкова печеше че мислех да я оставя само по бодито с късия ръкав, съблякох я и веднага нослето й стана студено - т.е. не й беше добре така. Но пък с пелената почваше да пари, така че махнах поне нея.

# 49
  • Мнения: 2 214
Момичета почиствам си приятелите във фейса и ако случайно изтрия някой от вас а вие ме считате за приятел пишете моля и си кажете коя сте във форумаю

# 50
  • Мнения: 319
Лилироуз ами ританки ли се водят,незнам...едно като белИО тъничко памучно...

# 51
  • Мнения: 10
Penmar, желая ти така, както желаеш да се случат нещата Hug

За обличането навън сме с боди с къс ръкав, тънка блузка и дънки или панталонче. Слагам покривалото на количката и не го завивам. Ако сме на сянка само до крачетата го завивам.
За спане му обличам боди с дълъг ръкав, тънки ританки и го завивам с олекотена завивка.

# 52
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да се запиша в новата тема да не ви изтърва. Mr. Green
Днес цял ден сме навън.Направих ме си страхотна разходка.Каката и баткото вилняха и лудяха на воля, Хриско издържа геройски, нашият тати ни спретна и барбекю
За обличането Боди с дълъг ръкав от тъничките и гащеризонче с чорапки.В количката завивам с пеленка според времето.Ако е по хладно с по дебела,ако е топло с тънка.
Penmar И аз не знам да ти честитя ли или........ ще чакаме да кажеш резултата със сигурност.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добър вечер!
Здравейте и лека нощ, след този летен ден.
Пенмар
и аз се присъединяван към момичетата - пожелавам ти да е това ,което искаш да ти се случи  Hug Hug Много, много късмет.
Маринелка така и се чудех за теб какво стана - имаше ли или не точица ... Важното е ,че си ок.
Момичета, явно след раждане забременяването е по-лесно... хм, дано не се наложи и аз да се "похваля" скоро, че ... е, най-много да се включим и в темичките за "породени" дечица - много тъпа и противна дума,пфу. Важното е всички да сме живи и здрави.
приятни сънища, отивам да спинкам.
за обличането - боди с къс ръкав и отгоре някаква блузка с дълъг, отдолу ританки, панталончета, нещо от сорта. Май малко го навличам детето, ама тя пък беше много зиморничава, и за това. Сега, като се стопли времето няма да имаме друг избор, освен къси ръкавчета и това е.
Приятни сънища пак

# 54
  • Лондон
  • Мнения: 56
Запис и привет от родна земя!

Питахте за ваканциите - ами ние вече сме на море!  Laughing

Пътувах сама с бебо в самолета. Беше за пример - не гъкна! Е, циците ми не останаха тайна за никой, но няма значение  Wink Стоях до две момичета от бранша, които ме гледаха с открита завист - не знам дали заради бебето или заради гърдите ми, които в момента са размер F.

Днес бяхме на детски рожден ден и дори си поръчах кафенце и запалих една цигарка (като всички останали майки), за да се почувствам съвсем у дома  Party

г-жа Стихийно бедствие, и на мен ще ми е интересно да чуя твоята история. Вече те познаваме и знаем, че не си психично болна  Wink

Penmar, дано всичко се нареди както трябва!

За обличането -  английското правило за обличане на бебета е твоите дрехи +1, но понеже аз съм си зиморничава, малкия го обличам с равни на моите дрехи, а каката с моите - 1.  Вече ми направиха няколко забележки, а баба ми ме осведоми, че не трябвало да кърмя изморена - защо и тя не знае  Wink

# 55
  • София
  • Мнения: 2 348
Днес или е било особено горещ ден, или просто в нашия квартал е съвсем различно време. Никола беше по боди и голи пищяли и се изпотявше, като го държех в ръцете си, а вчера в квартала дори ние майките бяхме с якета и жилетки.

Вече имам и слинг с халки, но шала си ми е по-удобен и сигурен. Бавно се слага, лятото ще ни топли, но не мога да не отбележа голямата разликата в разпределянето на тежестта. Освен това аз Митко съм го носила като по-голям, а Никола сега ми е неудобен в слинга с халки.

Пенмар, аз установих, че да приемам с радост и надежда фактите е също толкова задоволяващо чувствата ми, колкото да ми се случи приятно нещо след като съм го планирала  Simple Smile . Желая ти най-добро бъдеще!

# 56
  • Мнения: 57
Момичета, нямам никакво време да ви пиша. Чета ви понякога, защото в къщи е малък ад. Бебка милата ми е голяма кротанка, но нали мъжо си счупи крака и все едно съм с 2 бебета. На моменти ми идва да се  #2gunfire

Добре, че времето се стопли, че да мога да изкарвам беба навън. Това ми е единственото развлечение за целия ден  hahaha

# 57
  • Мнения: 59
Ето ме и мен, привет   bouquet
Да се запиша, че съвсем ще ви изпусна.
Ще кача снимки от мястото, където живеем във ФБ и ще ви пусна линк. Това обаче след няколко дни, че ни обещават, че ще е хубаво времето и тук. Та гледам да наваксаме седенето вкъщи предната седмица. Много дъжд се изваля, много нещо.
А, и още нещо, във ФБ не приемам покани от хора, които не се представят. Имам няколко, подозирам, че са момичета от форума (всички имат бебета на снимките). Моля ви, пишете си ника, поне да знам, за какво става на въпрос.
Пенмар, а защо си мислиш, че си бременна? След като не си си правила тест и кърмиш, малко възможно е. Моят лекар ми каза, че когато бебетата започнат да правят пауза, по-голяма от 8 часа между кърменията, тогава може да се забременее. Разбира се, винаги има изключения. Желая ти всичко да се подреди така, както желаеш ти.
Лъки, теб исках да питам - гледам, голямото ти дете е малко по-малко от Александър, а ти му готвиш отделно, така ли? Моят човек си яде от нашата храна от векове, може би откакто беше на 13 месеца. Защо все още му готвиш отделно, алергии ли има, или ти просто така си решила?
За обличането - имайте впредвид, че нашите сезони са обратно на тези, в България. Е, зима нямаме със сняг, но си става много студено. Онзи ден планината срещу нас осъмна със сняг. Та в момента - в къщи, обличам София с цяло гащеризонче с дълъг ръкав. Ако ще излизаме - слагам отдолу боди с дълъг ръкав, чорапогащник, блузка с дълъг рукав и рокля/джинси/панталонче. В количката имаме чувалче, мушкам я там, като я взема от количката, слагам шапка и одеалце. Аз съм много зиморничава, за сметка на мъжа ми и сина ми - аз съм по блуза и жилетка, те са по къс ръкав и боси Shocked
Май това е от мен, поздрави

# 58
  • Мнения: 15
Добро утро! Тук вали. smile3516 Ева от вчера вечерта я мъчи нещо-търка си венеца, плаче, смуче юмруче. Това, което се вижда е една съвсем малка точица бяла, но не е зъб, а ми прилича на гной точно на венеца. Какво е това чудо някой има ли представа? newsm78 Моят брат едно време е вадил много трудно зъби -винаги с гной преди да пробие зъбчето, ама ние сме на 2 и половина месеца, какви зъби??? Shocked

# 59
  • София
  • Мнения: 181
 Добро утро!!!  newsm51

Хайде и аз в новата тема  smile3529

Последна редакция: пн, 16 май 2011, 10:04 от maiski3

Общи условия

Активация на акаунт