паранойка ли

  • 7 838
  • 112
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Притеснява ме една работа от известно време, та реших да споделя. Чедото (на 11 г.) има много приятели, понякога ходи на гости у един от тях и винаги (ама абсолютно винаги) след това се прибира скапан, трупясва се на леглото, не му е добре, повръща и спи ли спи, това трае около денонощие и нещо. Не смея да споделя какви мисли ми минават. Имате ли някакви предположения?   

# 1
  • Мнения: 945
минзухар, кажи повече - приятелчето на неговата възраст ли е, има ли родители там когато гостува детето, ядат ли нещо newsm78
Така както си го написала, и аз щях да се шашна, подозрително звучи. Разпитай детето си по-подробно какво правят когато са заедно с другото.

# 2
  • Мнения: 2 401
От информацията, която получавам нищо нередно не става, но дали пък получавам цялата информация?

Последна редакция: сб, 14 май 2011, 19:58 от минзухар

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ами ако стоят до сутринта и си приказват или играят на компа,нормално е да е трупясан. Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 1 591
А родителите на другото дете какво мислят?Много странно да повръща след това.
Аз бих ограничила контактите,поне докато не разбера точно какво става.

# 5
  • Мнения: 2 401
Ами ако стоят до сутринта и си приказват или играят на компа,нормално е да е трупясан. Rolling Eyes

Къде съм казала, че нощуват заедно?  Става дума за няколко часа след училище.

Не съм говорила с родителите.

# 6
  • Мнения: 9 990
...никакви предположения, но намери начин да разбереш какво се случва, нека да е паранойка по-добре, превантивна... Confused

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ами ако стоят до сутринта и си приказват или играят на компа,нормално е да е трупясан. Rolling Eyes

Къде съм казала, че нощуват заедно?

Не съм говорила с родителите.

Верно не си казала! Simple SmileТогава наистина е много странно! newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 6 360
минзухар, предполагам си отхвърлила варианта алкохол- цигара- хапче, енергийна напитка или нещо друго опасно. Други идеи- всеки път лоша храна, алергия към нещо в дома на другото дете, силна преумора... Абе по-добре да не ходи там.

# 9
  • Мнения: 54 793
Не е нормално да повръща .
Колкото и да е преуморено детето .

# 10
  • Мнения: 2 401
Сега като прочетох поста на kikaha1 ми светна нещо.  Бях пускала тема по повода дори. Малкия не пропуска екскурзии, зелени, пембени училища и пр. В един от хотелите бяха заредили на децата минибарчетата в стаите с бира и редбул. Приятелят на детето ми не само, че  бил изпил енергийната напитка, но и си поръчал после от хотелското барче. И те му продали.  Shocked
Възможен ли е такъв ефект от енергийна напитка?

# 11
  • Мнения: 544
и винаги (ама абсолютно винаги) след това се прибира скапан, трупясва се на леглото, не му е добре, повръща и спи ли спи, това трае около денонощие и нещо.

 #Crazy

Да не те параноясвам допълнително, но не е чиста тая работа.
Виж кои са родителите на детето, поговори с тях, ако прецениш, че са свестни хора би могла да споделиш какво се случва с твоето дете след гостуване у тях. Най-малкото за да се изясни причината. Може би младежите тайно правят нещо, за което и другите родители не знаят.

Ние като малки се криехме в една горичка да пушим

# 12
  • Мнения: 2 160
Говори с родителите и им обясни притесненията си.
С право се притесняваш,аз също бих се разтревожила,но не е късно да
овладееш положението.Хубаво е за известно време да ограничиш вижданията с това момче.

# 13
  • Мнения: 25 818
Не е параноя.
На твое място бих взела и един тест за наркотици. Не, че има особена вероятност да е това, но поне да се стресне младежът.  Wink

# 14
  • Мнения: 2 401
Сийке, требе да ти призная, че ти ме провокирА (демек  извика паранойката в мен) да се зачудя и да пусна тая тема.
Какъв е тоя тест? Колко време след гостито мога да го приложа?

Общи условия

Активация на акаунт