паранойка ли

  • 7 840
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 567
И аз се чудих на този интерес към случая на минзухар, ама рекох да си затрая, че да не съм груба Simple Smile
Все пак жената не е длъжна да информира за всичко, което се случва със семейството и и който се интересува наистина от детето и, може да и пише на лични  Peace

А иначе, минзухар, това което описваш може да е ето това http://www.ekrana.info/koka-kola-puska-monster-energy-super-mode … iyna-napitka.html
Сега чак като се зачетох разбрах, че е производство на кока-кола.

# 106
  • Мнения: 2 160
Пише се на ЛС,когато не е за масово четене.
Интереса се породи от по-горе упоменатите съвпадения,
а дали е детето на Минзи или друго - какво е значението?
Децата са наши и взаимно трябва да си погаме и да ги опазим,
поне до колкото сме информирани.
Не виждам нищо махленско.

# 107
  • Мнения: 2 567
Ами щом след n- найсто питане жената не казва нищо, значи трябва да стане ясно, че няма желание да сподели, защото може да е преценила, че е прекалено лично и който се интересува от детето по-добре да попита на лични. Вие може от искрена загриженост да питате, но тук четат вече какви ли не и не на всеки му е вече удобно да дава лична информация за себе си и семейството си.

# 108
  • Мнения: 5
Доста странно, минзухар.

Аз си спомням , че мис ставаше лошо, ако пуша много. Но вероятно , ако е това ще си усетила. Надявам се да не е нищо сериозно, а само паранойка   bouquet

# 109
  • Варна
  • Мнения: 6 888
Летисия, какъв е проблема, че питат?
Ситуацията която я тревожеше беше интересна, има причина за състоянията на детето. Всеки може да попадне в подобна ситуация и може би нейния опит можеше да помогне. Колко ли повече лична информация щеше да излезе след първите и постове.
Ако не желае в темата да се коментира - да я заключи или просто да не пише както правеше.
Твоите коментари тук за какво са?
Хайде не ми отговаряй.

# 110
  • Мнения: 2 567
И защо да не ти отговоря?!
Не съм казала кой знае какво, нито съм била груба с някого. Просто си дадох мнението като всеки друг по въпроса с напитките и по въпроса с питанията, които се видя, че на минзухар явно не и се нравят. Опитах се от моя гледна точка да кажа на питащите, защо може би минзухар не им отговаря и че ако се интересуват могат и на друго място да я попитат.
Твоето включване и репликите ти към мен обаче не схващам защо са  Tired Просто заради дракането. Нещо тази сутрин сигурно не си на кеф. И защо реши от няколкото попитали, защо е това постоянно питане към минзухар да репликираш точно мен?!
Хайде, може и ти да не ми отговаряш, ама надали  Stop

# 111
  • София
  • Мнения: 1 127
След като жената сама започва темата значи иска да сподели така че не виждам някакъв проблем че се интересуваме какво се случва.

# 112
  • Мнения: 2 160
Обидното в случая беше употребата на "махленско и клюкарско" !
Въпросът ,който постави авторката е сериозен и Флаш е права,
а и какъв смисъл има ,ако няма обратна връзка?
Това не е въпрос от социологично проучване.

Общи условия

Активация на акаунт