Средата на май е вече - тръпнем в очакване на ЮЛСКОТО човече!

  • 23 287
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 374
Здравейте, мами!
Направо като ви чета, така ви се радвам на работливите мъже. То и моят много помага, ама наистина си мислех, че няма друг като него и той е един вид "последния мохикан", пък то имало и други такива. За свекърви и майки не ми се и мисли - при мен и двете са на има няма 200 км. и сякаш е по-добре така, че майка ми като дойде и като се равихри в кухнята след нея не мога да си намеря кое къде ми е разместила.
Ние днеска бяхме на дъъъълга разходка в морската и сега установих, че съм изгоряла на деколте и по носа. Той мъжа ми каза да вземем слънцезащитния крем, ама аз не го послушах и сега сърбиииии.
Ох и на мен ми се ходи на варненска среща, ама малко далечко ми идва Траката, пък и не съм моторизирана, ама другият път ще направя всичко възможно.

# 61
  • Мнения: 540
Джен хвърляй системите и идвай с мишко да си хапнем хубавичко Mr. Green А другите ти двама мъже може и тях да вземеш,че като се запознаят с мойте хубустници,може и да намерят сродни души,че май доста общи нещица имат  hahaha
Честити покупки на всички!
Ох натъпках се с шоколад и направо  ми е лошо,ще се пръсна Rolling Eyes

# 62
  • Мнения: 21
Цоп и аз тук.
Три дни не съм влизала и нова тема - Бравоооо Simple Smile
Признавам си че не съм чела, така че ще се върна първо във старата тема и после ще наваксвам тук.
Лека вечер на всички Simple Smile

# 63
  • Варна
  • Мнения: 55
Леле уляли сте се за два дена сте изписали старата тема,че и нова сте почнали и чак на 5-та страница се включвам Simple Smile))
За мъжете хич не мога да се оплача, моя пере, чисти готви и то без да му казвам да прави нещо. да не говорим че откакто съм забременяла той е поел основната част, аз само се включвам тук таме ( и то когато той е на работа и няма време )
Вчера си направих страхотна разходка, времето е прекрасно просто толкова  го чакахме, днес пък бях на детски рожден ден, нали съм с бебка в корема и бях поканена Simple Smile) Рожденника даже  казал на баба си, че само майки с деца и бременни са канени и много му се искало ама нея нямало как. Накрая стигнали до консенсус, че все пак му е баба и може да присъства  Joy щях да падна от смях. Аз нали си продължавам с повръщането се бях подготвила от рано си бях пила дегана, че иначе лошо става...... Sick
Иринка  newsm59 със закъснение Simple Smile))
Варненките за среща и аз съм навита, но от сега не мога да потвърдя за следващата събота, че сме планирали да ходим до Сливен при кака и незнам кои дни ще е, но ако съм тук и аз ще се присъединя Simple Smile
Да се похваля най накрая и аз качих снимки на корема, общо взето аз не съм напълняла много от началото на бременността само 6 кг, но предполагам е от повръщането. Пък и аз си бях наваксала още преди това с +15 кг от спирането на цигарите и семейния живот  Embarassed Embarassed Embarassed затова сега се радвам че наддавам малко, за да мога после да ги сваля по лесно всичките.
Това засега от мен лека и спокойна на всички коремчета...

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4
Здравейте  Hug
Още съм си вкъщи, мъжо го задържаха на работа, пък аз го чакам да дойде да ме вземе  Sad Че май за утре ще остане...
И аз съм навита за Варненската среща, но едва ли ще успея за тази събота, че тогава съм и на среща на випуска. Но за по-нататък ме бройте  Peace
Мързи ме да пиша, че съм захапала много интересна книжка. Лека вечер от мен!

# 65
  • Мнения: 540
То за среща и неделя може,както решите,за мен е без значение Peace

# 66
  • Мнения: 492
Здравейте, момичета!

За чурките - на племенника ми я забелиха още 6-ия месец. Затова като стана моя син на 6 месеца,питах нашата педиатърка и тя ми даде направление за хирург. Отидохме, а хирурга ми взе направлението и написа отзад - "До 3 години не се пипа!" Върна ми го и ми каза да се прибирам в къщи, ако не искам вместо Симеон да имам Хасан. Аз не мирясах, на годинка и после на близо две пак го водих на други лекари, и те така все ми отказваха. В крайна сметка на около пет години докато се къпеха с татко си лека полека в продължение на около месец сами я отвориха.

За варненската среща - ако не пътуваме за почивните дни и аз ще дойда.

# 67
  • Мнения: 303
Момичета, голям рев му ревах преди малко! Като си стиснах кожата на тумбака и установих, че имам стрии! А се мажа яко, съвестно и то с Веледа. Всичките ми приятелки, които я ползваха като козметика нямат и една стрия, а моята пуста суха кожа - ми прецака се! До сега ревах на мъжо по телефона, милия в чудо се видя! После нито за плаж, абе за нищо няма да ставам  newsm45 newsm45 newsm45

# 68
  • Мнения: 277
Джен хвърляй системите и идвай с мишко да си хапнем хубавичко Mr. Green А другите ти двама мъже може и тях да вземеш,че като се запознаят с мойте хубустници,може и да намерят сродни души,че май доста общи нещица имат  hahaha
Честити покупки на всички!
Ох натъпках се с шоколад и направо  ми е лошо,ще се пръсна Rolling Eyes


Идвам ей сега след малко  hahaha, а мъжовете ще си допаднат, така като гледам само ние с тебе нещо не сме оправили дисциплината  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 374
Кратунка не се притеснявай толкова заради стриите, чух за някакви нови методи за лечение, все ще се измисли нещо.  Hug
Аз се мажа с лосион на Гарние, съвсем обикновен и засега нямам, ама то си е кожа и корем.
Това е цената, какво да се прави ... като искаме да ставаме мами. Hug

# 70
  • Мнения: 135
Само записче за сега! Simple Smile Прекрасна вечер на всички коремки!

# 71
  • Мнения: 234
Кратунка, не се притеснявай за стриите, ще ги махнеш след това. И на мен ми се появиха преди 2-3 седмици, първо се мажех с Мустела, сега с Елансил и въпреки всичко и на мен ми се появиха...и аз тогава ревах, а майка ми каза "не можеш да родиш цвете и да приличаш на цвете", ще се махнат след това и пак ще сме си красиви  Hug и друго - като ги гледам 12-13 годишни момичета какъв целулит и стрии имат, да ме извинява мъжа ми, но аз му казала "който не ме харесва няма вкус"  Grinning
прегръдки и горе главата  Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 118
Добър вечер!
Да се разпиша и аз за днес...хм, варненска среща, бих се включила и аз ако съм на близо, че нали съм си родом от Шумен, то Варна си ни е пристанището  Simple Smile

Днес деня ми беше чудесен, свърших много полезна работа, а и почивах.
Сега пия топло мляко с мед и се готвя за леглото.

Лека нощ и спокойна нова седмица!

# 73
  • Мнения: 18
Относно стриите ако са малко не е страшно.Аз от първото имам малко,но като се прибра корема и кожата не личат.Сега се мажа с лосиона на бюбхен и нямам все още,много съм доволна.А относно мъжете аз от моя искам да изкарва пари,а аз със всичко друго се оправям и сама.Това от мен лека на всички.

# 74
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, душички  Hug

Само да се обадя, че...нямам време  Mr. Green Мъжа ми си е вкъщи 3 дена и съответно все нещо има да се прави  Crazy
Тъкмо обядвахме, отивам да оправя в кухнята, после ще се къпя и ще гладя  ooooh! Най вероятно малкия ще се събуди през това време, и ще излизаме по магазините  Wink
Довечера на спокойствие ще ви погледна  Heart Eyes

Пазете се  lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт