Трихомони,Уреаплазма и Хламидия

  • 13 822
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Ирландия
  • Мнения: 231
surela хиляди благодарности!Порових се доста за тестовете.Ще направя всичко и да видим след месец какво ще е положението  Peace

# 16
  • Мнения: 1 112
http://bgsharing.com/images/98085941623060358944.jpg
Навремето ползвах `услугите` на тази лаб-я, но вече не съществува, но съм благодарна, че срещнах въпросната статия, помогна ми. Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 1 418
Mishi 74,и аз съм се чудила дали хламидията не е вътреболнична индекция.Преди бременност сме правили кръвен тест и двамата с мъжа ми.Резултатите бяха отрицателни.Сега на мен резултата е +,а ма мъжа ми -.Изпих си двата антибиотика и сега чакам след празниците да правя нов тест.

Общи условия

Активация на акаунт