Летните ни местенца за релакс - да си покажем терасите :)

  • 150 674
  • 772
  •   1
Отговори
# 720
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Carrie, ако са вкоренени може и в средата на май да ги пресадиш в други саксии.

# 721
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Открихме сезон 2014 с вечеря на свещи на терасата. Днес я шетах - вадих останалите цветя, извадихме и останалата мебел - столовете, масата. Онзи ден си купих едни чудни "столовки" , на чудна цена. Имам още по декорациите да му мисля - едно Джъмбо ще ми помогне. Ето и снимки - последните 3 в албума са новите:
http://barfly.snimka.bg/family/u-doma.105687.33061451

Последна редакция: сб, 26 апр 2014, 22:49 от barfly

# 722
  • Мнения: X
Открихме сезон 2014 с вечеря на свещи на терасата. Днес я шетах - вадихостаналите цветя, извадихме и останалата мебел - столовете, масата. Онзи ден си купих едни чудни "столовки" , на чудна цена. Имам още по декорациите да му мисля - едно Джъмбо ще ми помогне. Ето и снимки - последните 3 в албума са новите:
http://barfly.snimka.bg/family/u-doma.105687.33061451

Много хубаво  Heart Eyes От къде е пейката?

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 998
barfly супер е, черпи едно кафенце Simple Smile

# 724
  • Мнения: 46 511
barfly, много уютна тераска, приятно лято  Simple Smile

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 998
И на нас днес ни дойде някаква налудничева идея. НЕщо като тюлени перденца на терасата да се веят. Да стане като плажна шатра на морето ако се сещате

# 726
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Много хубаво  Heart Eyes От къде е пейката?
10X момичета.  bouquet 
Пейката е от Практикер, но е от преди 3 или 4 години. Беше останала от предната година и беше на 50%.

# 727
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
barfly страхотна тераска, браво, между другото докато разглеждах сничките стигнах и до стаите. От къде е секцията в хола, много ми хареса Hug

# 728
  • Мнения: X
И на нас днес ни дойде някаква налудничева идея. НЕщо като тюлени перденца на терасата да се веят. Да стане като плажна шатра на морето ако се сещате


Една позната ми показа точно такава тераса на нейна позната  Mr. Green Стана дълго и широко, ако искаш ще я помоля пак да ми прати снимките. На мен много ми хареса, обикновена панелна тераса, а беше като луксозна шатра на морето  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 91
Mother of PrincesS, моля покажи и на нас снимките, че ми стана много интересно  Praynig

# 730
  • Мнения: 356
+1  Peace Много ми харесва  bouquet

# 731
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144

+1 newsm10

# 732
  • Мнения: 47
Идвам да се вдъхновявам Simple Smile Аз също много държа на терасата си, в последно време е дом на заека ни, но скоро ми се ще да открием сезона на вечерите, на открито Simple Smile

# 733
  • Мнения: 2 807
barfly, от къде ти е постелката на тераската?

# 734
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
barfly, от къде ти е постелката на тераската?
Баумакс. Мислехме да слагаме декинг, ама спестих на мъжа ми една хамалогия и също спестих някои лев. Чергичката струваше 20-ина лева. Много сме доволни...

Общи условия

Активация на акаунт