Летните ни местенца за релакс - да си покажем терасите :)

  • 150 684
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Mother of PrincesS Да ще ми трябват идеики как точно да закрепя перденцата и от какво ли да са. Мина ми през акъла тюл

# 736
  • Мнения: 356
Подобни килимчета има и в Джъмбо, даже исках да купувам, но за сега се отказах. Иначе никак не бяха скъпи - под 10лв, нещо такова ми се върти. Но пък са мънички Peace

# 737
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
http://artcafe.bg/33-idei-za-dizayn-na-terasa-v-skandinavski-stil/ - малко идеи и вдъхновение...

# 738
  • Мнения: 3 609
barfly  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прекрасна тераска, влюбих се!!!!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 998
чуда се и аз какъв цвят да ми е водещ в терасата. Като цяло апартамента е кафяво бежаво праскова пепел от рози. За балкон какво ви седи свежарско и релаксиращо. Дали да не изпраскам едно зелено макар че не го харесвам този цвят

# 740
  • Мнения: 8 939
чуда се и аз какъв цвят да ми е водещ в терасата. Като цяло апартамента е кафяво бежаво праскова пепел от рози. За балкон какво ви седи свежарско и релаксиращо. Дали да не изпраскам едно зелено макар че не го харесвам този цвят

Синьо зелено - океанско. Съчетано с естествено дърво и бяло е супер свежарско.

# 741
  • Мнения: X
Ето я терасата с перденцата

# 742
  • Мнения: 832
чуда се и аз какъв цвят да ми е водещ в терасата. Като цяло апартамента е кафяво бежаво праскова пепел от рози. За балкон какво ви седи свежарско и релаксиращо. Дали да не изпраскам едно зелено макар че не го харесвам този цвят

Според мен свежите, ярки, природни цветове би било удачно да се съчетаят в обзавеждането и декорирането на терасите и местата за релакс.

# 743
  • Мнения: 13 768
Как са закачени тези пердета? На корнизи? И кой ги сваля и слага? Страшничко ми се вижда, при това етажът е доста висок!

# 744
  • София
  • Мнения: 165
Здравейте. Пътечките от Джъмбо са супер, но внимавайте с прането на бежовите. Другите цвеове не са ми мръднали, но две бежови пуснаха и стана бозава работа. Досега винаги съм прала на кратка  30 мин програма , на 30 гр - в пералнята. На предишните пътеки нищо им няма, все от там са купувани.

Завески и аз съм намислила за нашия външен навес. Конструкцията обаче още не съм я измислила. Може би със скрити въжета за простиране, на които ще бъдат нанизани в горният край.

# 745
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Много лесно се нанизват на бамбукови пръчки, седят добре и се сливат особено с дървена конструкция. А пердетата могат по два начина да бъдат ушити:
http://www.sara97.com/image.php/image.jpg?height=500&image=/ … erdeta/perde1.jpg
http://www.perdeta.net/userfiles/productlargeimages/product_324.jpg
Поне моите идеи са такива, но с малко по-плътен плат.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 998
Mother of PrincesS еййййййй много сладко. Абе иде ми да зарежа ремонта на целия ап. и направо терасата да почваме. И на мен проблема ми е как да се нанижат, и от какъв плат. Дали ще стане от тюл примерно

# 747
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Тюлът няма да пази сянка и според мен няма да стои красиво на тераса.

# 748
  • Мнения: 1 976
И ще изгори  Wink

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 998
е то е само за един сезон. Доста по ефтино е от перде 4 лв/м, а перде най малко 15 лв/м

Общи условия

Активация на акаунт