Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 251
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Не  две ами с десет ръце съм за Алфред Якуб!!! Невероятен специалист и ЧОВЕК!!! Води ми консултациите, след това ми прави секциото. Операцията ми е направена супер кадърно...белега почти не се забелязва, даже на места е изчезнал Wink

Тук не мога да се съглася с теб. Няколко пъти съм го посещавала и имам доста негативно мнение, което той във времето затвърди. Изключително разсеян е, според мен решенията, които трябва да вземе винаги са подложени на голямо чудене и 2 пъти ми е предписвал лечение, което не е адекватно. За техниката в кабинета му дори не ми се говори. И доста попретупва нещата. Когато диагностицира бременността ми "уж" бях в 7г.с., след 2 седмици обаче се оказах в 12 г.с. изведнъж. А не искам да споменавам как ми побеля косата докато "мислеше", че имам кухо яйце.

# 691
  • Мнения: 677
Не  две ами с десет ръце съм за Алфред Якуб!!! Невероятен специалист и ЧОВЕК!!! Води ми консултациите, след това ми прави секциото. Операцията ми е направена супер кадърно...белега почти не се забелязва, даже на места е изчезнал Wink

А при него женската консултация е безплатна, нали? В смисъл, защото някои лекари и болници предлагат т.нар. абонамент - 150-200 лв, в най-добрия случай, затова питам:) Защото веднъж вече плащах, сега не ми се дават пари. Утре съм консултация да видим какво ще стане.

# 692
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте интересува ме кадърен гинеколог, който да работи с здравна каса и да разполага с вагинален ехограф. Хубаво би било и ако е онколог. Или поне да е добър в диагностиката на гинекологични проблеми, които не са свързани с бременност.

# 693
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте интересува ме кадърен гинеколог, който да работи с здравна каса и да разполага с вагинален ехограф. Хубаво би било и ако е онколог. Или поне да е добър в диагностиката на гинекологични проблеми, които не са свързани с бременност.

Единствения кадърен гинеколог-онколог, за когото се сещам е Доц. Корновски. Но той със ЗК не работи.

# 694
  • Мнения: 304
Здравейте Simple Smile
Искам тук да изкажа моите прекрасни впечатления от д-р Калина Владева.Прекрасна акушер-гинеколожка,много търпелива,голям специалист,и за мое огромно щастие от миналата седмица се включи към здравна каса.От 5г съм при нея и съм мн доволна.

# 695
  • Варна
  • Мнения: 61
Здравейте интересува ме кадърен гинеколог, който да работи с здравна каса и да разполага с вагинален ехограф. Хубаво би било и ако е онколог. Или поне да е добър в диагностиката на гинекологични проблеми, които не са свързани с бременност.

Аз съм доволна от д-р Уляна Петкова, работи със ЗК, има вагинален ехограф и е много адекватна в поставянето на диагнози. Преглежда в МЦ Младост (Марешки)

# 696
  • Мнения: 0
Привет, момичета, доста подробно изчетох цялата тема, но все още много се колебая за избора си на гинеколог и ви моля за помощ. Трябва ми добър гинеколог от Варна, който да се занимава с хормонални проблеми. Много ви благодаря!  Blush

# 697
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Привет, момичета, доста подробно изчетох цялата тема, но все още много се колебая за избора си на гинеколог и ви моля за помощ. Трябва ми добър гинеколог от Варна, който да се занимава с хормонални проблеми. Много ви благодаря!  Blush

Здравей Simple Smile Във Варна единствената Гинеколог-ендокринолог е д-р Каварджикова. Масово хорта не са доволни от нея, както и сестра ми /тя има хорм. проблеми/ Затова повечето съчетават добър Гинеколог с добър ендокринолог Simple Smile Най--добрата за мен ендокриноложка е Д-р Сарджева. За гинеколог - има много. Моя е Доц. Корновски, невероятен човек и специалист.
Успех с избора, дано попаднеш на точните доктори  Hug

# 698
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Привет, момичета, доста подробно изчетох цялата тема, но все още много се колебая за избора си на гинеколог и ви моля за помощ. Трябва ми добър гинеколог от Варна, който да се занимава с хормонални проблеми. Много ви благодаря!  Blush

Здравей Simple Smile Във Варна единствената Гинеколог-ендокринолог е д-р Каварджикова. Масово хорта не са доволни от нея, както и сестра ми /тя има хорм. проблеми/ Затова повечето съчетават добър Гинеколог с добър ендокринолог Simple Smile Най--добрата за мен ендокриноложка е Д-р Сарджева. За гинеколог - има много. Моя е Доц. Корновски, невероятен човек и специалист.
Успех с избора, дано попаднеш на точните доктори  Hug
За хормонални проблеми и от мен един глас за Сарджева, страхотен професионалист.
За гинеколог, аз съм доволна от доц. Маркова.Със СПКЯ съм и благодарение на нея имам прекрасно момиченце  bouquet

# 699
  • Мнения: 0
Благодаря, момичета, определно съм заинтригувана от мнението ви за д-р Сарджева като добър ендокринолог и ще я посетя в най-скоро време. За д-р Каварджикова споделям негативните мнения на останалите, ходих преди две години, гледаше да ме претупа и с нищо не ми помогна. А за гинеколог още се колебая, доц. Маркова в Терапията ли работи?
Благодаря!  Heart Eyes  Hug

# 700
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Благодаря, момичета, определно съм заинтригувана от мнението ви за д-р Сарджева като добър ендокринолог и ще я посетя в най-скоро време. За д-р Каварджикова споделям негативните мнения на останалите, ходих преди две години, гледаше да ме претупа и с нищо не ми помогна. А за гинеколог още се колебая, доц. Маркова в Терапията ли работи?
Благодаря!  Heart Eyes  Hug
Доц. Маркова е в АГ-то, тя е към Ин-витро центъра в екипа на Александров.
Преди имаше и кабинет в Майчин Дом, аз там я посещавах тогава.
А Корновски си е Майчин дом мисля и сега, също е много добър лекар Peace

# 701
  • Мнения: 494
здравейте момичета,

както можете да се досетите ви чета от доста време.

имам нужда от съвет - искам да си направя проследяване на следващия цикъл при гинеколог, който да съчетае хормонални изследвания с фоликулометрия.  ... миналият месец един док изрази съмнение за ЛУФ синдром ... и определно искам второ мнение. не е задължително да е по здравна каса, но да е във варна : )

благодаря предварително (ако мислите че не съм за тази тема, моля насочете ме)

# 702
  • Мнения: 254
Здравейте интересува ме кадърен гинеколог, който да работи с здравна каса и да разполага с вагинален ехограф. Хубаво би било и ако е онколог. Или поне да е добър в диагностиката на гинекологични проблеми, които не са свързани с бременност.

Д-р Филев. Ходила съм в частния му кабинет, който беше в улицата, която е от магазин Валентина към областната администрация, а и в Окръжна болница, в Онкологията. Нямам координати обаче, но мога да кажа, че е добър лекар.

# 703
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
здравейте момичета,

както можете да се досетите ви чета от доста време.

имам нужда от съвет - искам да си направя проследяване на следващия цикъл при гинеколог, който да съчетае хормонални изследвания с фоликулометрия.  ... миналият месец един док изрази съмнение за ЛУФ синдром ... и определно искам второ мнение. не е задължително да е по здравна каса, но да е във варна : )

благодаря предварително (ако мислите че не съм за тази тема, моля насочете ме)
Трябва ти гинеколог, занимаващ се с репродуктивни проблеми. За Варна- Александров, проф Козовски и Ковачев- АГ б- ца, Ангелова и Козовски младши- МЦ марешки , Олимед и Майчин Дом

# 704
  • Мнения: 2
Здравейте! Въпрос за Савулева - къде сте я посещавали за женска консултация? Доколкото знам тя работи в МЦ Д-р Цолов. Преглежда ли и на друго място? Освен това, тъй като не работи със ЗК, как процедира с изследванията, които се полагат от там? Пациента ли си ги плаща? Някой има ли личен телефон за връзка с нея. Също и личен телефон за връзка с д-р Желязкова. И аз търся лекар за ЖК.

Да се впиша с коментар все пак. Първата ми бременност следи Евгения Георгиева (кабинета на Илинден). Не съм доволна! Като цяло, от всичко. И от отношението и от чакането и от това, че след като девет месеца ми следи бременноста, се засякохме когато родих в окръжна и се направи, че не ме е виждала никога! Явно не преглътна това, че не съм избрала да родя при нея. Раждах при Скочев. Много съм доволна от него!    bouquet За раждане го препоръчвам! Имам и много познати също доволни! Живот и здраве да стигнем до там, пак ще отида да раждам при него.

Общи условия

Активация на акаунт