Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 350
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
В цяла България това си е задължение и преоритет на АГ-тата.
Не е задължение на АГ-тата, за жалост много от тях не знаят за какви аномалии да гледат. Мен ей такава АГ-голям спец в МД ми нправи ФМ /родих увредено бебе/ За ФМ не е нужно да е АГ специалиста.  Peace

Инъче фетална морфология при Доктор Цонев в клиника Темелков, само хубави работи съм чувала.

А м/у Давидков, Яков и Петинка - наблюдения от много близки и приятелки - Давидков.

А втория път отидох в София, тук вече на никой нямам доверие...
За София те подкрепям на 100%, за Цонев не бих! Моя приятелка си изпати горчиво... Видя аномалии, които не се потвърдиха впоследствие. Предизвикаха и раждане на нежизнеспособен плод в 6-я месец по негово давление, но на практика се оказа, че бебето няма описаните аномалии...

# 676
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Али, съжалявам за приятелката ти  Confused

# 677
  • Варна
  • Мнения: 484
Не  две ами с десет ръце съм за Алфред Якуб!!! Невероятен специалист и ЧОВЕК!!! Води ми консултациите, след това ми прави секциото. Операцията ми е направена супер кадърно...белега почти не се забелязва, даже на места е изчезнал Wink

# 678
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Али,
приятелката ти не поиска ли второ мнение преди да вземе такова драстично решение? Звучи ужасно това, което и се е случило, направо нямам думи Tired

# 679
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Али,
приятелката ти не поиска ли второ мнение преди да вземе такова драстично решение? Звучи ужасно това, което и се е случило, направо нямам думи Tired
Имаше изключително малко околоплодна течност и това доста затрудняваше изследването. В АГ-то я гледаха почти всички, но не видяха аномалии. Решиха, че бременността така или иначе е компрометирана и бебето ще загине, няма как да живее без околоплодна течност, за това решиха да предизвикат раждане. Аномалии те не видяха. Бебето се роди без външни аномалии /а бяха и казали, че има дефекти в предната коремна стена, крайниците, лицето... не помня вече точно всичко/. Оказа се някаква тежка инфекция през 4-5-ти месец на бременността. Както и да е. Просто учудващото беше фермана описан от Цонев-Балев в сие...

# 680
  • Мнения: 68
Аз препоръчвам д-р Давидков за диагностика,особено ако е проблемна бременност.Попаднах при него,след едни кофти резултати от ХЕИ.Георгиев без изобщо да ме прегледа предложи аборт.Мисля,че за фетална морфология не става.След това ми объркаха резултатите от БХС.
Давидков ми каза,че детето е добре и не може да става дума за аборт.Дъщеря ми е на четири месеца,жива и здрава.Вярно,че е малко арогантен,но мисля,че адекватната диагностика е много по-важна,отколкото милите думи на некадърен лекар.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Аз препоръчвам д-р Давидков за диагностика,особено ако е проблемна бременност.Попаднах при него,след едни кофти резултати от ХЕИ.Георгиев без изобщо да ме прегледа предложи аборт.Мисля,че за фетална морфология не става.След това ми объркаха резултатите от БХС.
Давидков ми каза,че детето е добре и не може да става дума за аборт.Дъщеря ми е на четири месеца,жива и здрава.Вярно,че е малко арогантен,но мисля,че адекватната диагностика е много по-важна,отколкото милите думи на некадърен лекар.

Много точно  Peace Има си добри израждащи лекари, които нищо не разбират от диагностика на плода, те не са и длъжни де, но поне да не дават такива дрстични мнения  ooooh!
Да ти е живо и здарво детенцето  Hug

# 682
  • Мнения: 68
Благодаря!Точно това не мога да му простя на тоя доктор.Като не разбираш кажи,че не можеш да помогнеш!Добре,че не му се вързахме.Като се сетя какъв шок беше лошо ми става.

# 683
  • Мнения: 3
Малко по назад споменахте МЦ Младост, там има една гинеколожка Светла Пенчева по добре се пазете от нея, тя не успя да ми установи цветната бременност въпреки че споменах за симптомите които имах и като прокървих много ми каза да съм си седяла 5-6 дена в нас да ми спре кървенето(т.е. да правя аборт в къщи) и да ида на преглед......добре че не я послушах и отидох в АГ и попаднах на д-р Геогриев много добър само хубаво за него. В Младост добър лекар е Уляна Петкова.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Малко по назад споменахте МЦ Младост, там има една гинеколожка Светла Пенчева по добре се пазете от нея, тя не успя да ми установи цветната бременност въпреки че споменах за симптомите които имах и като прокървих много ми каза да съм си седяла 5-6 дена в нас да ми спре кървенето(т.е. да правя аборт в къщи) и да ида на преглед......добре че не я послушах и отидох в АГ и попаднах на д-р Геогриев много добър само хубаво за него. В Младост добър лекар е Уляна Петкова.


Доктор Георгиев е моя герой  Heart Eyes винаги ще съм му благодарна за моето така чакано и изтрадано детенце.

# 685
  • Мнения: 0
Здравейте на всички. Аз съм нова във форума и бих искала да попитам за д-р Владева. Чух добри отзиви, но прочетох и някой не толкова възхваляващи. Не съм бременна обаче имам горчив опит с некомпетентни лекари. Последно ходих при д-р Евгения Георгиева. Доволна съм от нея, но искам още едно мнение, тъй като ми бяха казали, че имам обърната матка. Моля ви, дайте някаква информация къде преглежда. Знам, че не работи със ЗК и това за мен не е проблем. Благодаря ви предварително. Simple Smile

# 686
  • Мнения: 1 500
Днес бях при Савулева. Върнах се с много добри впечатления от нея и няма шест пет Laughing. Много е пряма и не те оставя да се гевезиш Peace.

# 687
  • Мнения: 146
Днес бях при Савулева. Върнах се с много добри впечатления от нея и няма шест пет Laughing. Много е пряма и не те оставя да се гевезиш Peace.


Радвам се, че ти е харесала докторката. Ама то няма и как да не ти - много е готинка  Laughing
Леко бременеене и спокойно Hug

# 688
  • Мнения: 1 500
Само щях да питам на Савулева какъв й е ехографа , че ми се видя не първа младост newsm78?

# 689
  • Мнения: 13 873
Аз препоръчвам д-р Давидков за диагностика,

Понеже прочетох фамилията на Давидков доста на последните страници ще пиша и аз но долунаписаното съм го поствала  в темата и преди това ще го правя и пак. Моя роднина ходеше при него цяла береммност и загубиха бебето вече в 9-ти месец. Чак после излезе че плода е "страдал" в последния месец и това е било ясно по броя удари на сърчицето. На последния преглед Давидков отново не е казал на родителите нищо а решил да изчакаоще една седмица.Тази седмица беше фатална. Риторичен въпрос е защо в 9-ти месец когато всеки има право да роди секцио той не ги е посъветвал да не чакат повече.

Общи условия

Активация на акаунт