Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 156
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 50
Аз първо си взех направление за гинеколог, обикновен преглед за установяване на бременност, и след това около 12 г.с. си взех това за регистрация по ЖК. По този начин ти излиза още един безплатен преглед, като по ЖК са 2 + 1 за гинеколог с първото направление.  Peace

# 736
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Личната ми лекарка ми каза че чак в третия месец се ходи на кондултация и ми отказа направление, вярно ли е това?
Извинявайре че пиша тук но незнам в коя тема
По изискване на здравната каса регистрацията по програма "Майчино здравеопазване" е след 10-та г.с. Личния лекар е длъжен да даде в 6-7 г.с. първо направление само за преглед от АГ, с което имаш право на 2 посещения при специалиста- да установи бременността и дали се развива нормално, а след това още едно направление, ако всичко е нормално, вече за регистрация, мисля че беше тип 9 направлението

# 737
  • Мнения: 92
Направих нова тема заповядайте
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669315.new#new

# 738
  • Варна
  • Мнения: 11
Аз съм в 11 седмица и още не съм решила къде да ходя на ЖК.Моля помогнете.Искам лекаря да е мил и отзивчив, да работи по здравна каса Simple Smile

# 739
  • Мнения: 2 259
Искам лекаря да е мил и отзивчив, да работи по здравна каса Simple Smile
Това е най-малко важно при избор на лекар,който ще следи бременността ти според мен.Търси кадърен,с добра техника и да работи по възможност със ЗК.
Моето предложение е д-р Слав4ев от Окръжна  Wink

# 740
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
Аз съм в 11 седмица и още не съм решила къде да ходя на ЖК.Моля помогнете.Искам лекаря да е мил и отзивчив, да работи по здравна каса Simple Smile


Има НОВА тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=669315.new#new

Пиши в нея  Peace

# 741
  • Мнения: 3
Аз мога да препоръчам д-р Уляна Петкова (преди пенсионирането си работеше в АГ-Варна мисля даже че беше шеф на родилното) раждала съм при нея и сега продължавам да съм при нея- МЦ- Младост на етажа на аптеката в десния коридор и е кабинета, работи със ЗК. И продължава да има договор със АГ може да изражда там

# 742
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
ivalenajv, не, че нещо, ама


няма смисъл да се пише в тази.

Общи условия

Активация на акаунт