Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 252
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
благодаря за информацията- Simple Smile. Видях,че на този адрес или в близост се намира Банка за Стволови клетки- не знаех,че и във Варна имаме. Той да не преглежда там д-р Атанасов?

Този адрес се намира над Проектанска в новата кооперация.  Кабинета е на Антонина Радева.

# 721
  • Мнения: 147
Някой да има информация д-р Жеков (Св. Анна) в кои дни и часове приема ..че май инфо-то от първата страница е остаряло.. ?

# 722
  • Мнения: 494
момичета,

да ви дам "отчет" - както ме посъветвахте отидох на 7-мия етаж в АГ и се срещнах с Ковачев.
Беше изключително любезен.

Както и предполагах, ми каза че още сме прекалено рано във времето (опити от Януари), и ме успокои че ако наистина имам проблем с Ову, ще направим необходимото проследяване, но задължително на 10,12 ден от МЦ. (също така каза че лентичките за Ову са само ...Clear Ovu ... които тепърва ще търся)

Обясни ми и за необходимите кръвни хормонални изследвания,  и ми каза да му се обадя в края на август - да се уговорим за септември (като кръвните тестове ще се правят на 3-4 ден от МЦ тогава).

Също така го чух да казва че днес му е последния ден, и от утре е в отпуска - така че буквално хванах последния влак : )))

и така, ЛУФ или не ... лятото ще си почивам Simple Smile

# 723
  • Варна
  • Мнения: 25 254
Май юли и август всички почиват, добре че си реагирала навреме Simple Smile Ковачев наистина е страшно любезен и внимателен, освен това е много добър специалист. Мисля, че си в добри ръце thumbsup
п.п. За тестовете - да не ти е казал Clear Blue? От клиър ову май има най-много оплаквания из форума. На мен ми беше препоръчал Clear Blue, но те май са доста скъпи, аз си карах на Oview, също ми показваха точно.

# 724
  • Мнения: 494
ох ... Месечинка виторога,

сега ме хвърли в размисъл ... знаех си че трябва да си го запиша  Sad
но скъпи или не ... до септември ... ще ги пробвам

а за реагирането - имам толкова много приятелки които ми казват да "не се притеснявам" ... да не се случва никуму да му кажат че може да има ЛУФ, че да не им се налага да реагират.

и все пак факт е че качествената медицинска грижа е тук и можем да се възползваме от нея : ) (тепърва ще видя и на каква цена, разбира се)

лека за сега Simple Smile

# 725
  • Варна
  • Мнения: 237
Момичета, някой има ли списък какво искат за раждането в болницата? Мисля,че има разлика дали е в АГ или Окръжна, но ще се радвам ако някой сподели ако има списък от някое от 2-те места.
Благодаря предварително

# 726
  • Мнения: 6
Привет   bouquet
И аз искам да попитам за Д-р Живко Жеков от Окръжна болница, някой ходил ли е при него на ЖК?

# 727
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 842
Момичета, някой има ли списък какво искат за раждането в болницата? Мисля,че има разлика дали е в АГ или Окръжна, но ще се радвам ако някой сподели ако има списък от някое от 2-те места.
Благодаря предварително

Има тема за Окръжна болница. Предполагам, че и за АГ има такава. Там със сигурност има списъците  Peace

# 728
  • Варна
  • Мнения: 11
Здравейте аз съм нова във форума.Искам да попитам някой може ли ми даде инфо за др. Шопова.Работи в медицинския център до АГ

# 729
  • Мнения: 304
онзи ден се запознахме съвсем случайно.направи ми добро впечатление,но като специалист...не съм запозната.уж я хвалят

# 730
  • Варна
  • Мнения: 11
Благодаря ти колебая се между нея и др. Славчев.Мисля да отида и при двамата и така ще преценя кой е моя лекар Simple Smile

# 731
  • Варна
  • Мнения: 11
Личната ми лекарка ми каза че чак в третия месец се ходи на кондултация и ми отказа направление, вярно ли е това?
Извинявайре че пиша тук но незнам в коя тема

# 732
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Личната ми лекарка ми каза че чак в третия месец се ходи на кондултация и ми отказа направление, вярно ли е това?
Извинявайре че пиша тук но незнам в коя тема

Незнам, дали е вярно, но аз бях в 7 г.с., когато личната ми даде направление за ЖК. АГ веднага ме записа за консултации  Peace

# 733
  • Мнения: 2 898
Здравейте аз съм нова във форума.Искам да попитам някой може ли ми даде инфо за др. Шопова.Работи в медицинския център до АГ

Доста години беше шефка на родилното в окръжна. Строга, но способна. Имаше голям ред и дисциплина - раждах по нейно време.

# 734
  • Варна
  • Мнения: 11
Благодяря много за отговорите утре ще ходя да се разправям с личната за прословутото направление, което тя така усърдно ми отказа по телефона

Общи условия

Активация на акаунт