Акушер-гинеколози- Варна 4

  • 145 352
  • 742
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 500
zstar , лични телефони нямам , но Савулева отговаря на този в клиниката на Цолов , а за Желязкова може да попиташ в клиниката на Петинка Цветкова. Желязкова не води вече ЖК , давам ти съвсем прясна информация от преди месец и нещо , когато самата аз се интересувах. Ако нещо се е променило от тогава... Относно ЖК при Савулева - не работи с касата , но аз лично си ги пускам чрез личния лекар , той ми дава направленията. Ако и твоят е готин като моят да дава направления няма да плащаш много.

# 706
  • Мнения: 494

Трябва ти гинеколог, занимаващ се с репродуктивни проблеми. За Варна- Александров, проф Козовски и Ковачев- АГ б- ца, Ангелова и Козовски младши- МЦ марешки , Олимед и Майчин Дом
[/quote]

Благодаря Ally_t,

точно в майчин дом беше док, който изрази съмнението за ЛУФ ... без да поиска изследвания ... или съотвеното проследяване за потвърждение. и така от месец се чудя към кого да се обърна ... който да е спокоен, да не се "свени" да пуска изследвания (здравна каса не е задължителна) ... и ако може да е склонен да разговаря с пациента, вместо да го назидава : )))

ти ходила ли си при някой от гореспоменатите?

# 707
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Ковачев от АГ - 7 етаж е много добър. Александров също, но той е много зает, по-лесно ще ти е да се уговориш с Ковачев мисля.

# 708
  • Мнения: 4 651
delusion22, в МД със стерилитет се занимават д-р Сариев, д-р Юдова, д-р Халачева, д-р Станева. За първите двама мога да кажа добри неща, за третата ще замълча, за четвъртата нямам информация.

За ЛУФ синдром мисля няма какво изследване да ти пуснат, прави се фоликулометрия няколко последователни цикъла, за да се проследи пукат ли се яйцеклетките.

# 709
  • Мнения: 494
Благодаря за бързите отговори Simple Smile
сега ще чакам и този МЦ да мине и мисля да се свържа с Ковачев ... по това време другия месец се надявам да имам повече отговори на въпросите и съмненията : )

# 710
  • Мнения: 146
delusion22, ако искаш бебе, а не става забрави за МД, Олимед и всякакави други подобни. Единственото място във Варна, където би могла да получиш адекватна и компетентна помощ за подобен проблем е АГ. Споделям мнението на Месечинка - потърси д-р Ковачев, няма да сбъркаш.  Simple Smile Александров е светилото там, но при него трудно ще се вредиш - той вече е "голямата работа" Laughing Козовски - младши също е добър избор - леко циничен като баща си. Не знаех, че работи и в МД и в Олимед, че и в Марешки Rolling Eyes Професора доколкото знам вече не работи, а само консултира. Желая ти успех, мила Hug
zstar д-р Савулева води ЖК в МЦ д-р Цолов, не приема другаде. Изследванията си плащах, не ми се занимаваше с ЛЛ, те не са и кой - знае колко скъпи. Прегледа при д-р Савулева беше 25 лв. миналата година, но и често прави бонуси на пациентките си Wink Всеки път гледа на ехограф и е адски готина тая докторка   Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 1 500
zstar д-р Савулева води ЖК в МЦ д-р Цолов, не приема другаде. Изследванията си плащах, не ми се занимаваше с ЛЛ, те не са и кой - знае колко скъпи. Прегледа при д-р Савулева беше 25 лв. миналата година, но и често прави бонуси на пациентките си Wink Всеки път гледа на ехограф и е адски готина тая докторка   Heart Eyes
Уникална е и тооолкова много успокоява. Бонус и на мен направи. Като й разправям между временно , че се панирам като ми мерят кръвното (голяма съм патица) само , докато я гледах колко е спокойна и как изобщо не ме отрази  и се успокоих Laughing. Кво ли си вика - абе тая нормална ли е Laughing.

# 712
  • Мнения: 494
di_va,
снощи на заспиване уж ти отговорих ... ама май само съм сънувала : ))

и по темата - вчера се обадих на телефоните дадени за центъра където работят александров и ковачев. Момичето ме пита при кой лекар искам и аз и казах че просто искам консулт за второ мнение. обясни ми че приемат всеки ден от 9 до 12, и така мисля в четвъртък сутринта да отида ... и просто да се консултирам ... притеснявам се само да не ме "овикат" че се шашкам излишно

лек ви ден на всички : )

# 713
  • Варна
  • Мнения: 25 287
Няма да те овикат, не се тревожи Simple Smile И двамата са страхотни. Ако все пак искаш да се застраховаш за консултацията, ето ти личните телефони на екипа:
http://www.invitro-varna.com/index.php?m=381&lang=1

# 714
  • Варна
  • Мнения: 237
здравейте момичета, изчетох почти цялата тема, благодаря на всички, които са споделяли мнения. Явно и при добрите специалисти се случват грешки за съжаление.
Аз също се чудя къде да родя- в ОБ или в АГ и не съм се спряла на лекар също- просто нямам никакви лични  наблюдения от никой. Първото дете го родих в ОБ- без уговорка, случи се д-р Уалид, прие ме, назначи с-ма, но ме израждаха 2 млади акушерки (д-ра го нямаше)- много съм доволна, родих много лесно- с 3 напъна. Не съм плащала. Но това си беше голям късмет. Сега с 2-рото понеже знам вече какво е ми се иска да съм по-подготвена. За цените на избор на екип в АГ прочетох по-напред, също и лекарите, които препоръчвате. Познавам единствено д-р Петър Атанасов, който ми беше лекувал яйчници преди години и съм много доволна от него. Някой споменава,че той вече е в Св.Марина, но изражда и в АГ. Знаете ли някакви негови тел. и как става уговорката за раждане с него (мисля пак да е нормално)?
Ако имате информация и за цените на избор на екип в ОБ- пишете. От там също нямам лоши впечатления. Просто лекари не познавам, затова се чудя къде да отида този път.
Също ми предстои посещение на 4Д- сега в тези седмици (което не е задължително), но понеже по ЗК тук във Владиславово почти не ни гледат на видеозон, ми се иска да отида, за да видят, освен мозъка, плацента, околоплодни води и всичко,което си трябва. При доц.Балев става доста трудно записването, при Давидков не ми се ще да ходя (макар,че му е добра апаратурата), та се чудя при кого- д-р Мичев-баща? А д-р Петър Атанасов дали гледа на 4Д?

# 715
  • Мнения: 146
delusion22 единствения лекар там, който би могъл да те "овика", че даже и "нарита" е Козовски - старши Mr. Green Всички други са готини - ще видиш  Wink

А за д-р Савулева какво да кажа - благодарение на нейното спокойствие и внимание изкарах най - леката и спокойна бременност, на която никой не даваше надежди и родих планирано 2 седмици преди термин /на 38 години/Blush

galinche всички "гледат" на 4D въпроса е кой "вижда" Wink Иди при д-р Николов или д-р Георгиев в АГ или пък при д-р Яков в МД. И тримата виждат Simple Smile За Атанасов мисля, че се пенсионира, но не съм сигурна, дано някой друг ти отговори.

# 716
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
здравейте момичета, изчетох почти цялата тема, благодаря на всички, които са споделяли мнения. Явно и при добрите специалисти се случват грешки за съжаление.
Аз също се чудя къде да родя- в ОБ или в АГ и не съм се спряла на лекар също- просто нямам никакви лични  наблюдения от никой. Първото дете го родих в ОБ- без уговорка, случи се д-р Уалид, прие ме, назначи с-ма, но ме израждаха 2 млади акушерки (д-ра го нямаше)- много съм доволна, родих много лесно- с 3 напъна. Не съм плащала. Но това си беше голям късмет. Сега с 2-рото понеже знам вече какво е ми се иска да съм по-подготвена. За цените на избор на екип в АГ прочетох по-напред, също и лекарите, които препоръчвате. Познавам единствено д-р Петър Атанасов, който ми беше лекувал яйчници преди години и съм много доволна от него. Някой споменава,че той вече е в Св.Марина, но изражда и в АГ. Знаете ли някакви негови тел. и как става уговорката за раждане с него (мисля пак да е нормално)?
Ако имате информация и за цените на избор на екип в ОБ- пишете. От там също нямам лоши впечатления. Просто лекари не познавам, затова се чудя къде да отида този път.
Също ми предстои посещение на 4Д- сега в тези седмици (което не е задължително), но понеже по ЗК тук във Владиславово почти не ни гледат на видеозон, ми се иска да отида, за да видят, освен мозъка, плацента, околоплодни води и всичко,което си трябва. При доц.Балев става доста трудно записването, при Давидков не ми се ще да ходя (макар,че му е добра апаратурата), та се чудя при кого- д-р Мичев-баща? А д-р Петър Атанасов дали гледа на 4Д?

Телефона на д-р Петър Атанасов е 0887495836. Изражда в АГ, преглежда на Кирил Шиваров № 1, всеки понеделник и сряда от 13,00 до 15,30 часа. Не знам дали гледа на 4Д, но винаги можеш да му се обадиш и питаш. Аз съм раждала при него и досега се лекувах при него. Много добър лекар, според мен.

# 717
  • Варна
  • Мнения: 237
благодаря за информацията- Simple Smile. Видях,че на този адрес или в близост се намира Банка за Стволови клетки- не знаех,че и във Варна имаме. Той да не преглежда там д-р Атанасов?

Последна редакция: вт, 26 юни 2012, 18:59 от galinche

# 718
  • Мнения: 494
di_va , Месечинка виторога,
благодаря ви за подкрепата.
страхотно съм се спекла и само си повтарям "думичките" които искам да кажа : ) ако нямах няколко ангажимента, още утре щях да съм там ... но и четвъртък не е толкова далеч.

zstar - за съвулева и аз мога да кажа предимно добри неща. имам приятелка която беше при нея на ЖК и беше страшно доволна. аз също смятам че е много внимателна - ходила съм на контролен преглед. един минус е че винаги се чака - така че ако си със запазен час, ще си почакаш, но ако не си - винаги ще те вмъкне в графика си.

# 719
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
delusion22, ако искаш бебе, а не става забрави за МД, Олимед и всякакави други подобни. Единственото място във Варна, където би могла да получиш адекватна и компетентна помощ за подобен проблем е АГ. Споделям мнението на Месечинка - потърси д-р Ковачев, няма да сбъркаш.  Simple Smile Александров е светилото там, но при него трудно ще се вредиш - той вече е "голямата работа" Laughing Козовски - младши също е добър избор - леко циничен като баща си. Не знаех, че работи и в МД и в Олимед, че и в Марешки Rolling Eyes Професора доколкото знам вече не работи, а само консултира. Желая ти успех, мила Hug
zstar д-р Савулева води ЖК в МЦ д-р Цолов, не приема другаде. Изследванията си плащах, не ми се занимаваше с ЛЛ, те не са и кой - знае колко скъпи. Прегледа при д-р Савулева беше 25 лв. миналата година, но и често прави бонуси на пациентките си Wink Всеки път гледа на ехограф и е адски готина тая докторка   Heart Eyes
Не съм се изразила правилно, Козовски младши работи само в Марешки, просто след това изредих и другите места, където се занимават с репродуктивни проблеми, но не написах докторите. Сори за подвеждането, ама писах през телефона и бързах

Общи условия

Активация на акаунт