Слънчо весело наднича, ЮЛЧЕТО към него тича!

  • 26 926
  • 714
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 107
Весси я дай я тая таблица, заинтригуваме Thinking
Докато раждах, в главата ми единствено се въртеше: Ох, да излиза това бебе и повече с такива неща не се занимавам. Повече няма да раждам  hahaha Ела сега ме питай искам ли. Вече ми се ще да съм бременна отново и тоя път да е момче  Grinning След години като поостарея, искам още едно момиченце за другарче.
Такива са моите планове, пък каквото дойде. Как беше? - Когато ние си правим планове, Господ се подсмихва.

Ние, по между другото, вече не се пазим. Мъжо искаше още след втория месец да се върнем към нормален sex life, но... раните ми бяха още пресни тогава.

# 676
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ехееееее  Hug Heart Eyes честито решение, това е страхотна новина Wink) хайде скоро да чуем и за предстоящо събитие Wink)))  Heart Eyes

ние ще се пазим още 1 година  Hug

# 677
  • Мнения: 7 418
    Честито на днешните малки рожденици Георги и Радомир и милите им майки Пчеличка и Ива!Много здраве и щастие!  Hug Hug Hug

 

# 678
  • Мнения: 7 418
   Веси,и мен ме заинтригува с таблицата!  newsm53
   Моята майка има 3 дъщери,и по която таблица да я проверявам (със задна дата съответно) ,все някоя от дъщерите излиза момче.  Crazy
   Но щом викаш,че твоята досега не е правила грешки.....Чакам!  Hug

   Хапят ли ви вашите бебоци?
   Около 1-годишна възраст ме хапеше и баткото ,и сега започна Юлия....Просто е ужас!  biteНе знам,как да й обясня,че не бива.  Thinking

# 679
  • Мнения: 2 369
Честито на всички рожденници! няма да изреждам поименно,защото ще пропусна някой със сигурност  bouquet сега се започва "валежа" на рожденните дни,както миналата година идванията на бебетата на бял свят:) големи емоций бяха а?

аз не си правя планове за други деца скоро време,но и аз искам да видя таблицата!

селме,не ме хапе Алето...все още newsm78 гледам има си всички "екстри" и от нищо не ме е пожалил до сега,та може и д аме хапе след време.

гърнето му омаля и пишка все навън,та сега се чудя с какво да го заменя.....

# 680
  • Мнения: X
Ааааааа, доооооообре , ама Борис не го устройват  hahaha

Борис като не го устройват, да си направи мъжко, бе! Аз кво съм виновна.  Laughing Деца да има!  Joy Joy Joy Планове за трето има, така че.. Grinning От него зависи.  Laughing

Кости, стискам палци скоро с тумбак! Simple Smile

# 681
  • Мнения: 1 107
Дано preggo Мерси!
Момичета, имам едно запитване. Понякога като задам въпрос на малката, клати глава в знак на утвърдителен отговор. Възможно ли е наистина да ми отговаря? newsm78 Тя вече разбира доста неща, но чак пък...

# 682
  • Мнения: 107
Веси, мисля че знам за коя таблица говориш. Аз пробвах тази китайската и беше точна при мен и моите приятели.
Полът се определя според възрастта на майката при раждането и месеца на зачеване:

http://www.webwomb.com/chinesechart.htm

# 683
  • Мнения: 49
Здравейте, момичета!
Много рядко пиша, но се включвам  да честитя рождените дни на всички дечица, които навършиха една година и разбира се и на днешните рожденици Георги и Радомир. Да растат здрави и щастливи!
Благодаря ви за пожеланията за РД на Бобчо (21.06.2011г.)

Ние съчетахме рождения ден с кръщенето. Направихме го в кварталната ни църква, която е много близо до нас и също така много си я обичам. Свещеника се оказа, че е писал дипломната си работа на тема за цар Борис и много се стараеше. Получи се невероятен ритуал. Бобо ревна само когато го топнаха в съда с вода. Издържа геройски. Дори беше с ризка и вратовръзка. Simple Smile.
После отидохме да се почерпим в близката пицария, която е с много зеленина. Много хубаво изкарахме. Каката също беше доволна тъй като имаше люлки и пързалки, а пък и около празника на Бобо и тя получи много подаръци.

5дена преди да навърши 1годинка направи първите си крачки.
Сега определено крачи по-смело.

От 01.05.2011г. взимаме детска кухня и вече се захранихме с почти всички храни.

А относно таблицата за половете не мисля, че трябва да се вярва. По нея дъщеря ми трябваше да е момче, а Бобо момиче.

# 684
  • Мнения: 1 107
kami13 имате доста поводи за честитене, така че едно голямо ЧЕСТИТО!!!
Честит първи рожден ден и на малките сладури Георги и Радомир!!!  bigdance2  cook

# 685
  • Мнения: 7 418
Веси, мисля че знам за коя таблица говориш. Аз пробвах тази китайската и беше точна при мен и моите приятели.
Полът се определя според възрастта на майката при раждането и месеца на зачеване:

http://www.webwomb.com/chinesechart.htm

  Нещо....  newsm78 ,според тази таблица Юлия трябва да е момче....  Thinking
   Може да сме се вписали в онзи 1% ,за който таблицата не познава.  Laughing

   kami13,тройно честито!   bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 14:03 от Селма

# 686
  • Мнения: 18
Честити рожденници!Да са здрави и щастливи!
Момичета,дайте съвет как да науча дребния да си заспива в леглото.Нямам сили вече с това приспиване. TiredСледобяд заспива само в количката,а вечер на спалнята при нас(което отнема поне 1:30-2 часа Crazy)Даже и сега съм го оставила в леглото му и го чувам как си изхвърли биберона ,прав е и реве Tired
За таблицата:при мен излиза вярно.

# 687
  • Добрич
  • Мнения: 757
Такаааааааа, влизам набързо само да кажа, че който иска таблицата, ще му я пратя на имейла, днес едва успях да я кача на Ексел, че беше на един хвърчащ лист, и на госпожицата й е пак крив деня
Таблицата не е същата като на dianadsd сравнявах я набързо, и на мен ми излезе, че госпожицата ще е момче
Честито и на всички рожденици, от здраве да не се отърват   bigdance2
Kosty   fingerscrossed

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ние днес проходихме  Hug  bigdance2 минавам да се похвалим  Blush Heart Eyes

разбира се - ходи, като пингвинче, ако е сънен и пада, сяда ....но вече може и сам  Hug

все пак - търси опората, ако я има, но си прави  "дълги дестинации"  Heart Eyes

# 689
  • Мнения: 49
a.l.e.n.a Честито прохождане! Нека крачи все напред и да не пада!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт