Слънчо весело наднича, ЮЛЧЕТО към него тича!

  • 26 905
  • 714
  •   1
Отговори

Анкета

Моля, изберете заглавие на следващата тема:

Опции:

# 705
  • Добрич
  • Мнения: 757
Да са здрави и щастливи днешните рожденици  newsm59
Селма много неприятно, и на мен ми се случи няколко пъти да ме ухапе, вие често ли го правите, не знам какво да те посъветвам, дано да е някакъв период и да не й стане навик
Относно памперсите ние сме на Бейбилав от ДМ, сигурно вече от 5-6 месеца и съм доволна, тънички са, нямат латекс, 84 бр. са 26,90 лв. има и едни промоционални 126 бр. за 35 лв., но рядко ги има

# 706
  • Мнения: 2 005
Здравейте, здравейте!

Честито на всички пораснали юлчета, на проходилите мъници, както и на новите християнчета!   bouquet

Ние изкарахме десет дни на планина. Добре се отрази на малките чистият въздух, а и отървахме големите жеги.



Няма с какво да се похвалим, та да питам тези, които имат цикъл. Забелязвате ли да е по-обилен или болезнен отпреди забременяването?

# 707
  • Мнения: 2
Здравейте и от нас.
Честити порастнали дечица на всички. Да са много лъчезарни, здрави и сладки.
Дунайка, моят цикъл се възобнови едва май месец, демек до сега 2 пъти. За по обилен не знам дали е, по скоро не, но и двата пъти не ме е бжолял корем, а преди да забременея беше малелеее.

# 708
  • Мнения: 16
Дунайка, аз имам цикъл от 7 месеца вече. Първите два или три пъти като ми дойде всичко беше нормално, но после стана по-обилен и по болезнен. Преди да забременея имах същия проблем и сега като ми се възобнови цикъла си казах "ехаа, екстра...вече ги няма тези болки.." , е да, ама не...че и по-зле бих казала...  Tired

# 709
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Като говорим за цикъл - да питам през колко дни Ви идва? По-дълго или по-ратко от преди - имам предвид периода без цикъл (26-32 дни) newsm78

# 710
  • Мнения: 7 414
    Как ли е Цветулка?Някой знае ли?  Rolling Eyes

    Като говорим за цикъл,да питам много ли са майките без такъв все още?(Изключвам очакващите следващо бебче,разбира се  Hug )

    Или анкета да пуснем,ако не сте против .  Simple Smile

# 711
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
ПРедния път, като пусках анкета - бяха само 3 ( по памет), но ще пусна - дори мислях да е в новата тема, че тази след малко я закривам....или да взема направо да пускам темата Wink  Hug

# 712
  • Мнения: 18
Весси  Hug
При мен цикъла определено е по-кратък(3 дена) и по безболезнен(за сега).Затова пък периодите са странни.В първите месеци след раждането беше на около 25 дни,преди месец на 34 дни Shocked,а сега си беше на 28(нормално).Според гинеколкога ми няма нищо.Ако съм искала да започна с таблетки няколко месеца за регулиране.

# 713
  • Мнения: 366
Дунайка, аз имам цикъл от 7 месеца вече.

Аз от днес  Joy
По-обилен - да, по-болезнен не е.

Честит рожден ден на  Борислав и Крум и от мен  hbday
Да пораснат големи и силни мъже   bouquet

# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Хайде в новата тема

ще пусна анкета след малко  Hug

Общи условия

Активация на акаунт