Слънчо весело наднича, ЮЛЧЕТО към него тича!

  • 26 924
  • 714
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 366
Тъкмо влизам да се похваля и гледам Алена и малкия Калоян се включват със същата новина  Hug
Честито Аленка  Hug
И ние днес направихме първите самостоятелни крачки.
Като разбра миличкия, че може и сам да ходи настъпи неописуема радост и последваха целодневни интензивни упражнения  Joy
Вълнуващо  е и за мама и татко разбира се  Mr. Green

Честито на Георги и Радомир  newsm59
Да са много здравички за радост на всички покрай тях   bouquet

# 691
  • Мнения: 7 418
   Честито на проходилите Калоянчо и Вики!  smile3539 smile3539

# 692
  • Мнения: 372
Честит рожден ден на мъниците, навършили годинка от мен!

Ние сме на моренце сега, но се почна една още от първия ден. Малката й тръгнаха зъбките и постоянно изкарва нов, вече сме с 4, преди два дни изкочи 4тия, сега още два никнат. Ужасно нервна е и голям рев, добре че не се чува много много в хотела  Crazy Добре че сме на all inclusive, че ядем на смени - ту аз, а баща й я гледа, после обратното, че ни запомниха и в ресторанта, такова крещене настава само като влезем вътре.

А аз се запуших още първия ден - първо едната гърда, а на другия ден другата. При това кърма почти няма денем, че много малко кърмя  ooooh! ooooh!

След няколко дни се запътваме на гости на свекъра ми и го оставяме да гледа малката, че и ние почивка да видим и се наспим.

# 693
  • Мнения: 2
Scarly, къде почивате, в кой хотел и подходящо ли е за деца?

# 694
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Нсистина прохождането е голямо вълнение - повече за родителите, особено, ако е първо дете (предполагам)  Hug

Щом са тръгнли - мисля бързо ще избият първите 8 - по 4 горе и долу и ще обича да гризка  Hug - аз тогава спрях да пасирам - и Калоян обича да си дъвче, гризка ... освен, ако не му се спи  Joy


Мислим да го водим на Арапя - за Джулай - мисля, че много ще му хареса - като го гледах как игра в пясък - до сега не си представях как ще се рови в пясък или да се търкаля по трева, но вече го пускам навсякъде май Wink))

Къде играят другите юлчета?

# 695
  • Мнения: 504
Здравейте момичета, благодаря за пожеланията за рождения ден на принцесата   bouquet
Искам да честитя рожденните дни на всички мъници, които навършиха годинка  Heart Eyes

За РД : беше страхотно, бяхме на плажа в заведение с детски кът. Аниматори се занимаваха само с нея и тя беше очарована от цялото внимание и многото нови неща за игра. Недоволна беше когато я откъснахме от играта за да духне свещичката и тогава имаше див рев  hahaha , но после пак я върнахме в басейна с топките  Laughing

Честито на Калоян и Вики за крачката  Hug И ние сме днес от проходилите  Party Когато осъзна, че сама се е пуснала цяла вечер щъкаше между мен и баща и, ту целувам и прегръща него, ту мен чак се разревах от щастие  Blush

Ето го и порасналото ми момиче:

# 696
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Честити прекрасни поводи  Hug

Сега, като видях куклата на снимката се замислих - Вашите Юлчета - правят ли разлика между игачки и вещи за големи  newsm78

Калоян си играе с всичко, което докопа - няма значение каква е вещта  newsm78

Съответно - на момичецата се подаряват кукли и се поощряват да играят с тях, а на момченцата камиони, пистолети  newsm78

Момиченцата подражават на майките си, нормално е да искат да се грижат за куклата, но предполагам и момченцата биха го правили  newsm78

На времето мъжете са били държани настрана от гледането на деца (женска работа) и не са помагали много, но сега не мисля, че следва да е така  Hug

Също не мисля, че едно момче следва да бъде поощрявано да си играе с пистолети  newsm78 като деца - може би им се радват, защото издават звуци, светлинки  newsm78 и после се насажда идеята за силата

Замислям се ...и мисля, че ще е много трудно да се промени нещо  newsm78 част сме от мнозинството  newsm78

# 697
  • Мнения: 504
Ами не прави абсолютно никаква разлика  Laughing По интересно и е да играе с някаква количка (играе си с гумите), куклата от снимката не беше удостоена с никакво внимание, въпреки че мърда ръце, крака и издава звуци.
Купихме и днес камионче и цял ден го разкарва из стаята, играе си с тенджери, лъжици, щипки и т.н. общо взето всичко и е по интересно от момичешките играчки  hahaha Освен с някое герданче от тез евтините с големите камъни, не може да и го вземеш от ръцете ама щото го лапа и си чеше венците  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 69
 Честити рожденници!Да са здрави и щастливи!
Алена , Danito_d честито на проходилите мъници.
Весси прати и на мен таблицата ако обичаш Hug
Марти и той хапе като суче,как ще се разбираме с него не знам.
За заспиването ,сам в кревата и при нас е голям проблем.Иска при мен и при батко си.

# 699
  • Добрич
  • Мнения: 757
a.l.e.n.a , Danito_d, remka честито прохождане на хлапетата  Grinning
Ние преди 2 дена направихме 2 плахи стъпки, но то беше случайност, едва я излъгах да тръгне към мен без да се подпира някъде, а от днес вече реши да бута уолкъра и беше много щастлива  Grinning
галя76 , напиши ми на ЛС имейла си и ще ти пратя таблицата, то засега само ти прояви интерес  newsm78
Селма за какво хапане питаш, по време на кърмене или по принцип да хапе бебето

# 700
  • Мнения: 7 418

Селма за какво хапане питаш, по време на кърмене или по принцип да хапе бебето
  По принцип.  Tired Face

  Честити първи стъпки и на вас :Весси,РемкаHug  Hug

# 701
  • Мнения: 366
Благодаря за поздравленията мацки  Hug

Гледам някаква реклама на Пуфис на много ниска цена в Carrefour, но колко ще да е ниска  newsm78 ако някой си купи да се похвали.
Ние сега сме на памперсите от Лидл 50 бр за 15 лв., но като качество не могат да се сравняват с Пуфис.

# 702
  • Мнения: 71
 
 a.l.e.n.a , Danito_d, remka, Весси, честити проходили крачета. Нека пътя им бъде дълъг и гладък!

 Честито и на всички рожденици от изминалите дни. Да растат здрави и щастливи и малко пакостливи  Simple Smile

 Danito_d, не знам каква е цената на Пуфис в Carrefour, но в момента са на промоция и в Кауфланд. Там струват 21лв. за пакет. / Ако не се лъжа 4-ката за 70бр. в опаковка/

# 703
  • Мнения: 7 418
   Честито на днешните рожденици  Борислав и Крум!Честито и на майките им Natalygs i Offioly!  newsm51

  

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Честит празник на порастналите мишленца  Hug

Ние от едни смотани памперси (панда) си бяхме докарали гъбички преди време, таткото ги бе взел за по-еввтини и повече не експериментираме - не попиваха добре и въпреки, че сменях на всеки час - пак мястото е стояло мокро -  не попиват   Cry (нямам предвид, че пуфис не са добри - просто споделям )

Общи условия

Активация на акаунт