Защо пишлетата на момченцата бебета да са нагоре при слагане на памперс ?

  • 33 243
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Още докато бях бременна, гинекологът на ехографа видя, че пенисът на бебето е наклонен на едната страна, каза, че това е нормално, и се извъртя да попита мъжа ми " А вашият накъде е ?" Wink

# 76
  • Мнения: 4 586
Да, наистина мисля че ще се деформира.

Добре, де, ако беше вярно, не мислиш ли, че подобно твърдение щеше да бъде общовалидно, както и силно препоръчително от докторите при бъдещото съхранение на съновния пенис?
Не може само ти да твърдиш подобно нещо, а да няма никакви други теории, тези и доказателства за подобно нещо.  Thinking
И, да, определено си в грешка. Иначе го поставяй на сина си нагоре, но това в никакъв случай няма да определи посоката, която ще сочи при възбуда след време (обикновено е леко наляво, Вълкът да ме поправи, ако греша   Wink)  Simple Smile
Откъде накъде аз? Shocked В писалите в тази тема аз съм виждал най-малко еректирали мъжки полови органи.
Посоката наляво може да е следствие от многогодишни манипулации с дясната ръка. На левичарите посоката навярно е надясно.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 99
Тази тема стана егаси смешната пак Simple Smile
"Откъде накъде аз?  В писалите в тази тема аз съм виждал най-малко еректирали мъжки полови органи." Joy hahaha

# 78
  • София
  • Мнения: 372
 rotfImbo Много забавна дискусия се е заформила  Joy

# 79
  • Мнения: 925
rotfImbo Много забавна дискусия се е заформила  Joy
Peace
 Joy Joy Joy
По темата - доколкото съм запозната при използването на пелени за еднократна употреба, няма нужда да се наглася пениса по определен начин - според повечето мнения нагоре  Peace Това се е налагало преди време, когато са ползвали обикновени пелени, с които са пристягали бебето  Peace

# 80
  • Мнения: 1 416
 smile3532 Просто не можах да се сдържа, няма такъв смях. На моят син никога не съм слагала патката нагоре, и аз знам, че това е от едно време, когато са се използвали обикновените пелените. Сега също не мисля да я слагам нагоре.

# 81
  • Мнения: 249
Още докато бях бременна, гинекологът на ехографа видя, че пенисът на бебето е наклонен на едната страна, каза, че това е нормално, и се извъртя да попита мъжа ми " А вашият накъде е ?" Wink
Забавен въпрос, само че каква констатация дава?  bouquet

Да, наистина мисля че ще се деформира.

Добре, де, ако беше вярно, не мислиш ли, че подобно твърдение щеше да бъде общовалидно, както и силно препоръчително от докторите при бъдещото съхранение на съновния пенис?
Не може само ти да твърдиш подобно нещо, а да няма никакви други теории, тези и доказателства за подобно нещо.  Thinking
И, да, определено си в грешка. Иначе го поставяй на сина си нагоре, но това в никакъв случай няма да определи посоката, която ще сочи при възбуда след време (обикновено е леко наляво, Вълкът да ме поправи, ако греша   Wink)  Simple Smile
Откъде накъде аз? Shocked В писалите в тази тема аз съм виждал най-малко еректирали мъжки полови органи.
Посоката наляво може да е следствие от многогодишни манипулации с дясната ръка. На левичарите посоката навярно е надясно.
Може защото сте мъж или греша?! Simple Smile
И надали посоката е от боравенето в дясна или лява ръка!


rotfImbo Много забавна дискусия се е заформила  Joy
Peace
 Joy Joy Joy
По темата - доколкото съм запозната при използването на пелени за еднократна употреба, няма нужда да се наглася пениса по определен начин - според повечето мнения нагоре  Peace Това се е налагало преди време, когато са ползвали обикновени пелени, с които са пристягали бебето  Peace
Странно колко ли дълго са държали тази обикновенна пелена? Спрямо тази, която казвате че е еднократна?! Само не разбрах разликата между сегашните памперси и предишните пелени!?!?! И едното го изхвърляш и другото като се опикае и осере бебето Wink само, че едното в кофата, а другото за пране... Едното спарва яко дупето на бебето, другото не съвсем. Та не разбрах разликата, която има общо с поставянето нагоре или надолу органа на бебето?  bouquet

Последна редакция: пн, 06 юни 2011, 17:17 от kori_1

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
 Joy Много яка темичка   Mr. Green Joy
На въпроса - докато синът ми беше малък и с памперси, си му стоеше накъдето си иска  Mr. Green Съвсем "права" си е и всичко е точно, въпреки, че не съм я намествала в определена посока  Laughing
Сега си я намества сам, както му е удобно  Mr. Green

# 83
  • София
  • Мнения: 2 082
 Laughing наистина ме разсмяхте!

Никога не съм се съобразявала с посоката на пишката на малчо, като съм слагала памперс.

# 84
  • София
  • Мнения: 816
 LaughingДа дойдат тъщите,да видят как мъжова майка дава наклон на ....... Twisted Evil
Синът ми е отгледан с старите пелени,давах и аз наклон,проблеми не сме имали.Днес е младеж на 16/както казва дядо му-рИпа си му на момчето/ Laughing

# 85
  • Мнения: 63
хмм, интересна тема, аз му я слагам нагоре а не виждам причина з а това, след малко е паднала надолу в широкия памперс Laughing

# 86
  • Мнения: 241
хмм, интересна тема, аз му я слагам нагоре а не виждам причина з а това, след малко е паднала надолу в широкия памперс Laughing
Понякога, след сън, като сменяте памперса може да видите причината. За през деня,  няма значение, особено когато памперса е широк.

# 87
  • Мнения: 4 586
Ше видим едно щръкнало пишле. Което не е положило никакви усилия, за да шръсне. Ако е било положено нагоре.
А друго пишле, което е положено надолу, няма ли да шръкне? И кое от двете ще е по-тренирано да преодолява препятствия?
Абе що не отлеете една отливка на мечтаната пишка като форма, ъгли спрямо хоризонта, спрямо ляво - дясно и в нея да държите пишката на момченцето си?
Тия дали ще ив станат толкова дълги пишките и толкова остри? А дали не са атрофирали. На мен ми е гипсиран крак, след 30 дни не бе мускулест.

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 03:11 от Вълкът с дълъг ник

# 88
  • София
  • Мнения: 2 483
Ше видим едно щръкнало пишле. Което не е положило никакви усилия, за да шръсне. Ако е било положено нагоре.
А друго пишле, което е положено надолу, няма ли да шръкне? И кое от двете ще е по-тренирано да преодолява препятствия?
Абе що не отлеете една отливка на мечтаната пишка като форма, ъгли спрямо хоризонта, спрямо ляво - дясно и в нея да държите пишката на момченцето си?
Тия дали ще ив станат толкова дълги пишките и толкова остри? А дали не са атрофирали. На мен ми е гипсиран крак, след 30 дни не бе мускулест.


 rotfImbo rotfImao smile3532 newsm62

Вълк, от къде ги намери тия убавци?

Няма майтап, след като родих мъжко, 90% от въпросите за бебето са насочени към поддръжката на достойнството му- дори и от случайни бабета и лелки на улицата. Не знам, сигурно е свързано с националната сигурност.

# 89
  • София
  • Мнения: 44 269
интересно как това, което е надолу ще щръкне в памперса, който коолкот и да е широк, го притиска надолу?
 а атрофия надали ще получи великото достойнство от това, че е настанявано нагоре в памперса...

Общи условия

Активация на акаунт