С много цветна красота ще оцветиме ний света

  • 57 986
  • 722
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 692
Здравейте момичета.
Много красоти видях след мен.
Хапя, аз имам точно английско мушкато, листенцата му не са на фуния. Показах го в миналата тема в края. Ако искаш погледни.
Вчера бяхме по лекари с Вики. Трябваше нещо са си купим от Кауфланд поне да ползвам безплатно паркинга им. Познайте какво си купихме.  Joy Една нежна теменужка в розаво и бяло и леко къдрава. Щях да правя снимки, ама не зная кога. Тези алергии тук ще ни уморят. Добре че заваля, да се пооправи въздуха малко.
Месечинке, моята мама вчера ми показа същото китче. Толкова радост видях в очите й. Те са двечки и тази година цъфтят за първи път. (знам, че на третата година почват). Цветът е колкото ръката на голям човек. Има два цвята оранжево и червено. Двете саксии са моите и както  съм ги оставила, така ги гледа. Каза ми, че ще ги премести, че им било тясно.
Показа ми и каменно цвете. В момента има 18 цъфнали пъпки.
Лек ден от мен.

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 17:32 от Хексилина

# 46
  • Мнения: 458
Прекрасни цветя момичета Flutter
dessyta освен сакъзите видях че  до тях има и клетка / може и да греша / папагалчета ли имаш? Heart Eyes Не гризат ли от сакъзчето?
nezito  разкошни кошници , останаха ми очите в тях Crazy Heart Eyes
Аз днес бях приятно изненадана , карамфила ми вече се разпукваhttp://amasi.snimka.bg/experiment/gobleni.241894.23529176, подарък ми е от комшийката и трябва да стане товаhttp://amasi.snimka.bg/experiment/gobleni.241894.23529177
Ето и мушкатото миhttp://amasi.snimka.bg/experiment/gobleni.241894.23529172
 ама що жълтее и дали ще се хване  newsm78, дано само преболедува Praynig
А ето и кампанулата , поне остатъците от нея Tiredhttp://amasi.snimka.bg/experiment/gobleni.241894.23529175, това стана с нея като почистих прецъфтялото  ooooh!
И още нещоhttp://amasi.snimka.bg/experiment/gobleni.241894.23529173
http://amasi.snimka.bg/experiment/gobleni.241894.23529174

# 47
  • Мнения: 6 802
Десита,страхотни са ти сакъзчетата! Heart EyesАз да си призная също чупих малко пъпки на моите,ама бързо спрях-сърцето ми се късаше ...и ги оставих,пък ще видим какво ще стане... Confused Аз също щях да питам за клетката-ние пък отглеждаме едно канарче,ама за сега още е в стаята ,не смея да го изнеса навън,ту духа,те грее... Wink Радвам се ,че кошниците са ви харесали. Хапя,не мога да ги обхвана с една снимка ,но ще пробвам. Wink

# 48
  • Русе
  • Мнения: 1 859
Аууу,страхотни петунии и сакъзчета видях!Браво момичета! Hug
За да не е само запис:  http://media.snimka.bg/8637/023529868-big.jpg?r=0
Щях да забравя една нова придобивка:
             

# 49
  • Мнения: 21
Радвам се че цветята ми са ви харесали,  Hug с мъжа ми ги отглеждаме заедно и сме цветари за първа година, ама си ги гледаме с мерак  Heart Eyes от малки чепчици  Mr. Green той се беше заел с отчупването на пъпките, защото на мен сърце не ми даваше, но пък станаха красиви  Blush
А в клетката има кадънка (щиглец) те по принцип са забранени за лов,   Rolling Eyes но мъжа ми я има от много години, не закача цветята.
В малки саксийки съм засяла и газания и ранункулус, за сега мисля че се развиват добре, имайки в предвит студения април и май. Дано да цъфнат някой ден  Praynig  Praynig
Хубава вечер!    

# 50
  • Мнения: 15
Здравейте момичета отново сте показали красота след красота всички до една.
Аз нямам нови придобивки нищо все още цъфнало но не ви изпускам от поглед Joy
Съвсем скоро маи ще цъфне драцената за която ви питах преди време както и спатифирума ми newsm44 та ще има и аз с какво да се похваля
А гугутката бях решила да си я гледам мислех че и е счупено крилото но вечерта като се прибрах от работа я нямаше.Някой каза че всъщтнос е гълъб и е породист така ми казаха и други хора.
Лека вечер от мен
Е нека все пак и аз се изфукам с нещо медора ето и моето колелце

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 19:36 от popii

# 51
  • Мнения: 6 802
Намерих две снимки с общ план на кошниците...е,донякъде общ,защото не мога да ги обхвана с една снимка. Wink

Тук даже още не са разцъфнали съвсем.

# 52
  • Мнения: 458
nezito  #Crazy #Crazy #Crazy смайваш ме всеки път с красивата си градина.
Ще се нанеса у вас да знаеш, ако ме блазниш още Mr. Green

# 53
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Изпуснах ви...тази нощ ще се опитам да наваксам.

Иначе нямаше ме само 1 ден, а вижте цветенцата ми как ме изненадаха - растат не с часове, а с минути -

Петуниите /тази година се ограничих само с две висящи саксии, по простата причина, че нямам място, но пък те са решили да цъфтят като за 10.../:









Сакъзчетата съвсем са пощурели - като джунгла:




Както казват в един друг форум - зеленчук  Mr. Green.

Зеленчук, зеленчук, ама вижте какво иде:


И бялото, на което много се радвам:


Младите ми мушката, които бучнах на шега:


Спирам, че ви досадих сигурно...

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 21:06 от mari_eta

# 54
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
      Мариетка, наистина липсваше тук днес!  Hug

 А каква красота ни поднесе преди лягане.  ooooh! Наистина при теб всичко е полудяло. За сакъзите най-благородно ти завиждам, нали знаеш?! Пу, пу, пу.
 Петуниите ти също са приказни. Всички са хубави, но най-много ме впечатли тази, която е преди фотосесията със сакъзчетата. Такъв невероятен цвят има.  Heart Eyes

 И хич не си досадила даже. Показвай, не ни жали!
 
  От мен имате Лека нощ!

# 55
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Нели, благодаря, мила!
Това е Капучино - тази година за първи път излезе на пазара и веднага я фиксирах. наистина е много интересен, а и много траен цвят...

Толкова им се радвам, че даже си изнесох и люлеещия се стол при тях - да си седя и да им се наслаждавам...ех, нека само да нацъфтят.

Лека нощ и от мен Hug!

# 56
# 57
  • Мнения: 1 054
Ето ме и мен! Укъснях днес и си останах само с известието.. утре рано-рано съм пред пощата!

Иначе се прибрахме, накупих си саксии на идване /кой да се сети, че почвата пък ще е малко Whistling /, та засадих само няколко от пусналите коренчета каланхоета от Нели. А косматко беше първи! Simple Smile Сега се чудя дали да ги изнеса да нощуват навън или първата нощ да седят в хола на топличко?  Rolling Eyes

Дали тези в сандъчето са много на гъсто?  Embarassed

Нези, у вас е прекрасно!   bouquet

Ети, въпреки че не съм фен ни на сакъзчетата, ни на петуниите /макар че това Капучино ми хареса зверски!  Heart Eyes /... Е, много са красиви! А с колко цвят ще те радват!  Shocked Нека все така да чуреят! Страхотни са! Simple Smile  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 460

Здравейте!
Малко цветове и от мен!


# 59
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Буболече, още малко и като ти покажа снимки на цветните водопади  такъв фен ще им станеш и на сакъзчетата, че Grinning...малко ти е почвата в единичната саксия виждам Wink. Аз бих ги изнесла сега, а не утре директно на слънцето и изобщо ги тикни на сенчица първите дни, да се аклиматизират.

Маги, страхотни цветове, останаха ми очите в мушкатата  bouquet...

Аз нещо не мога да заспя и се мотая тука Rolling Eyes...

Общи условия

Активация на акаунт