По разходки потеглили са всички, ЯНУАРЧЕТА с грейнали очички /12/

  • 23 949
  • 742
  •   1
Отговори
# 585
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Привет-мривет!

Ние се прибрахме от София вчера сутринта. Малко скоропостижно, но се наложи.
Не съм ви чела. Надявам се всички да сте добре, доволни и щастливи!  Hug

Аз искам да почерпя по два повода.
Повод първи - Божидар стана на три годинки на 22-ри май!!!
Повод втори - съпругът ми беше рожденник вчера (26-ти май)!

Да са ми живи и здрави и много щастливи и двамата. Почерпете се виртуално за тяхно здраве!


# 586
  • Мнения: 119
Какче, много бързо заспиват в кола  Peace
То това е ясно, ама тоя сън излиза бая скъпо  Mr. Green
Ние сме на същото дередже - приспивам я два часа и спи 15 мин. Иде ми да се гръмна. Заспива само в мене като сме вкъщи и не дава да я оставя в леглото и. Хваща ме здраво за блузата, за косата, за каквото може и няма пускане - даже и насън. Поне през нощта разреди яденето до 3 пъти.  Wink
И аз мисля да правя домашни каши и пюрета, ама това е засега....като почна ще видим докъде ще го докарам. Сега сме на етап да уча Рая да пие вода. Ама не искам да е от биберон, ами от чашка (от тези които не текат и имат чучурка - ама и аз го обясних) и сега си имаме нова играчка. Яко чеше венци с нея. Не се сеща как да засмуче, а ако се случи случайно не знае какво да прави и водата изтича в гърба и пазвата. И дърпа и стиска тая чаша и на никой не дава да я вземе - голямо настървение, голямо чудо. Явно и нея много я дразнят зъбите.
Нощни - да са ти живи и здрави цялото домочадие.
На всички рожденици и месечинковци и зъбчовци - много здраве.

# 587
  • Мнения: 58
Шана, радвам се,че сте добре с Никол   Hug  Тати ако може да помага повече
Ноеми, вече нищо не ми трепва към него(като жена към мъж)  Peace Днес се видяхме, поговорихме малко, той държеше малкия като се събуди, и ...си мълчахме! бяхме в кафе. Какво да си говоря с него- кога спи, кога яде, как се смее,за какво мрънка малкия ли? той е мноооого далеч (засега,а може и така да е и по-нататък) от тези неща.

Честито на празнуващите
и честито  зъбче на малката

# 588
  • Мнения: 488



Да е свеж и сладък дена ви, момичета!


За зъби-още като че ли са далече, но слюноотделят и двете като за световно.

Захранването ми е  много далеч, но чета с интерес всичко, което споделяте. Попадам на интересна информация, за което ви благодаря   bouquet

За спането- вече спят много по-спокойно и продължително, когато сме си в къщи, а не навън- и започна голям екшън-сутрин излизаме на разходка( свалям веднъж количка , после едно по едно бебетата, защото ми тежат вече заедно) и багаж. Пообед се прибираме пак на два-три пъти с асансьора  Tired спим, поошетвам малко из нас и следобед айде същата процедура пред блока на площадката с каката.И стоим до 20.30 ч. да чакам ММ да се прибере и да ми помогне с малко багажец  Mr. Green
Дано поне отслабна с тая блъскотия  Rolling Eyes  Sunglasses

Нощни- да са ти живи и здрави мъжете!Много да те радват!

Чопи  Hug  Hug  Hug

За предложението на Ви за анкетата съм  Peace



# 589
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро !!!
МилаИванова шапка ти свалям,като нещо ми е кофти ,че няма кой да ми помага се сещам винаги за тебе,благодаря ти за кафенцето/и тук нямаш равна/

Чопи ,мила едно голямо  Hug

pepinka1 ,защо не пробваш да я гушнеш с едната ръка в вашето легло ,и двете да легнете.Може да я полюшваш,ще те усеща и може да заспи.С Таня имах такива моменти и като стана по тежка,почнах да правя така и си заспиваше ,а и успявах да си махам ръката и да я оставям да спи сама.Надявам се ,че ме разбра  Mr. Green

Нощни да са ти живи и здрави рождениците и много да те слушат.

Последна редакция: сб, 28 май 2011, 07:54 от tuty1

# 590
  • Мнения: 493
Теодора заспива в продължение на поне час и половина, сучейки, задължително трябва да си е качила краката върху моя крак  Naughty и да и държа поне едната ръка  Naughty Mr. Green Joy

Нощни, честито на рожденниците, много да те радват и да те слушат  Hug

Мисля да правя поръчка от тук http://www.clothingattesco.com/babywear-0-2-years/icat/baby-0-2-years/ някой ако иска нещо да ми пише на скайпа /bebeshondel/

# 591
  • Мнения: 251
 Добро утро!
 Мила,   bouquet
 Ноеми, Ви, благодаря ви! Аз също смятам да започна със зеленчукови пюрета, при Марти започнах с плодови пюрета по съвет на тогавашната педиатърка, даже ми предлагаше да давам и компот Shocked сега смятам плодовете да са последни. Още се чудя, обаче кога да започна захранване...мисля че ще изчакам още известно време.
 Малката мрънкоти нещо, по късно ще продължа...
 Честито на всички, които имат поводи за празнуване!  bouquet
 

# 592
  • София
  • Мнения: 175
Добро утро!

Мила, мерси за кафето!

Нощни, честити рожденици!

Смятам да захраня с оризова каша, най-вероятно готова. Най-рано след 1 месец смятам да почвам да захранвам. Само малко ме притеснява, че взе да се буди по 3-4 пъти вечер да суче, не знам гладна ли е, жадна ли е. Дано да устискаме до шестия месец със захранването.

Моята мома напоследък много си дърпа ушите, направо ще ги откъсне. И й стана навик като суче да си хване ухото и да го разпъва като ластик  hahaha

   bouquet

# 593
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Добро утро.
Бързам да оправя децата и да излизаме, че да се приберем по обед Grinning

Баткото го приспивах така както  tuty1 обяснява Peace Единствения минус - че до скоро спеше в нащо легло Mr. Green но е за предпочитане пред суннамбулстване цяла нощ или пред това да останеш ез ръце Peace

Бебеш ще хвърля един поглед по-късничко.....има хубави нещица Wink

Хубав и усмихнат ден на всички Hug

# 594
  • Мнения: 186
Добро утро!

Мила, отново благодаря за закуската  Hug

Нощни, да са ти живи и здрави рождениците и много да те слушат.

Ви, в Славейков има две магазинчета и от там ги взимам, за сега. Но ми казаха, че в Бамболиното малките на Гербер са по 1,06лв., та мисля да прескоча и там да ги видя. В Карфур има на тяхната марка 2бр. на цена 2,85лв., но не са еднокомпонентни. А в Метро има промоция на Хип зеленчуковите пюрета- 3бр /1 МЕ/ за 5,37лв.; бройката е на цена 1,79лв.

Извинявам се на останалите за спама.

# 595
  • Мнения: 2 631
Добро утро и мерси за прекрасното кафе!  Hug
Бебеш, и аз ще разгледам сайта!  Peace

От мен за вас



и

и , че днес Максим става на 4 месеца!  Heart Eyes
Как бързо лети времето и как всяка болка от раждането се забравя.....  Hug

Хубав и слънчев ден на всички!   bouquet

# 596
  • Мнения: 1 427
Добро утро и от мен.

Мила направо като прочетох какво преселение на народите настава за една разходка   ooooh!

Искам да питам тази безмлечни и безглутенови каши нали няма проблем да се правят с кърма и така да се захранва бебето?

Нощни  smile3525 smile3525 много да те слушат! И да се обадиш като идваш в СФ другия път.

Момичета някои да знае от къде мога да взема бански за бебе за плуване?

Биричке да ви е честита месечинката  smile3525

# 597
  • Мнения: 2 631
В Карфур продаваха много сладки бански миналата година...  Peace

# 598
  • София
  • Мнения: 1 946
Към нито една храна, която давате на бебето си, не е проблем да се добави кърма, било то, за да стане по-рядко или просто по-вкусно! Peace Имайте предвид, че като добавите кърма след известно време манджата започва да се втечнява.

Нощни, честити ти рожденици. Живи, здрави и луди да са. За големият е ясно, баткото не го познавам. Simple Smile Можеше да ти спретнем сф среща в твоя чест, ама не съм разбрала, че си идвате..

# 599
  • Мнения: 16
Добро утро и от мен!

Мила, супер закуска, мерси!

Който яде пюре картофи на Хип да сподели как привежда туй пюре във вид годен за ядене, че е много гъсто и твърдо като консистенция.

Общи условия

Активация на акаунт