Чакаме и последното МАЙ-ско човече и в "родени" ще се местим вече! - Тема 26

  • 25 618
  • 714
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здаравейте майчета, благодаря ви за милите пожелания. С думи да ви разкажа за раждаето ми- беше планово секцио и на 10.05 в 10.49 ч. на бял свят се появи Симонка 4.100 кг 52 см. Гоямо бутане падна докато я измъкнат от корема ми  Shocked бях чувала, че бутат и дърпат при нормлно раждане, но ето че и при секцио се случвало. После получих възпаление на ореолите на зърната и се наложи да спра кърмата.
Страхотна тема Нелли.  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 172
Мхм....значи и Бонбонката МАя ще ме изпревари  Laughing  Hug

Казах ли ви аз,че ще съм последна  smile3532

Утре съм при док и ще настоявам за вагинален преглед,че да знам ще го бъде ли скоро,няма ли да го бъде  Laughing

Jenajena....страхотна снимка...  Hug

# 62
  • Мнения: 1 130
Елфи с теб съм до края  newsm68

# 63
  • Мнения: 9
Честито на всички мамчета   bouquet   много ми е приятно,интересно и успокояващо да чета как са минали ражданията..нали и на мен ми предстои.. днес влязох в 39тата седмица и нямам никакво търпение вече..дори леко се притеснявам да не закъснее ...
искам да му видя личицето най-после ! 


# 64
  • Мнения: 2 172
Елфи с теб съм до края  newsm68

Ааа...с мен си ,с мен си уж.....ама ще се изсулиш да раждаш тези дни и аз пак ще дремя,ще видиш smile3516  smile3532
Как пък няма да взема да родя като другите с 1 седмица по-рано...ей така да ми стане гот,да се изнендам и зарадвам.А ще си откарам докрая,че и след това....да ми е съвсем смотано и отегчено  Tired

# 65
  • Мнения: 137
Елфи, Деси и аз с Вас:)))


# 66
  • Мнения: 318
Елфи с теб съм до края  newsm68

Ааа...с мен си ,с мен си уж.....ама ще се изсулиш да раждаш тези дни и аз пак ще дремя,ще видиш smile3516  smile3532
Как пък няма да взема да родя като другите с 1 седмица по-рано...ей така да ми стане гот,да се изнендам и зарадвам.А ще си откарам докрая,че и след това....да ми е съвсем смотано и отегчено  Tired
Ааа, като гледам аз ще съм кукувицата в тази тема. smile3537

# 67
  • Мнения: 2 172
Ами да се подкрепяме взаимно тогава момичета.
То заглавието на темата е за нашите бебета,нас чакат  Mr. Green

Ех как ми се иска да отида утре при док,да бръкне с две гадни дълги пръстчета и да каже..."Ммм.да...имаш 2 см,шийка напълно изгладена,очаквай включване тези дни  Whistling "
Ама,не....ще каже...шийката не е изгладена,още е много назад,а главичката на бебето е висоооко,има време Tired

# 68
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Еееее, мен къде ме забравихте  Laughing Да не мислите, че моята девойка скоро пак ще се сети да излиза  Joy Бая срамежлива излезе. Усещам как утре доктора пак ще каже "Няма промяна, 2 см,, 80% скъсяване, твърда шийка, здрав околоплоден мехур, главичка - прилежаща, няма започнала родова дейност"  hahaha Наизуст научих вече репертуара му  hahaha Даже се чудя за какво да ходя, да ме изнасилват пак. Още преди да ме бръкнат започвам да давам на заден ход и да се катеря по магарето  Laughing А на самия преглед чак мост правя, толкова боли. То може и да не боли, ама аз като стискам, все едно нищо никога не е влизало вътре  Joy Поне този доктор при кой ще ходя ме забавлява по време на прегледа, все ме разпитва нещо, за да се отпусна  Embarassed

# 69
  • Мнения: 318
Еееее, мен къде ме забравихте  Laughing Да не мислите, че моята девойка скоро пак ще се сети да излиза  Joy Бая срамежлива излезе. Усещам как утре доктора пак ще каже "Няма промяна, 2 см,, 80% скъсяване, твърда шийка, здрав околоплоден мехур, главичка - прилежаща, няма започнала родова дейност"  hahaha Наизуст научих вече репертуара му  hahaha Даже се чудя за какво да ходя, да ме изнасилват пак. Още преди да ме бръкнат започвам да давам на заден ход и да се катеря по магарето  Laughing А на самия преглед чак мост правя, толкова боли. То може и да не боли, ама аз като стискам, все едно нищо никога не е влизало вътре  Joy Поне този доктор при кой ще ходя ме забавлява по време на прегледа, все ме разпитва нещо, за да се отпусна  Embarassed
Ужас, аз съм на преглед в сряда.  Shocked Кое е твоето доки?

# 70
  • Мнения: 299
Нели Мерси за темичката   bouquet
Честити бебчета на Нинс и Мамаяни!  bouquet Живи и здрави да са бебчетата!

Хей,момичета и аз съм с вас чакащите Whistling И аз се надявах на телец,ама няма да ме огрее.Въпреки,че по размери бебето отговаря почти на 40г.с.Освен утре да вземе да ме изненада-няма да се разсърдя Laughing

На мен пък не са ми правили вагинален преглед и като ви слушам май и по-добре.... Whistling

Женажена много сте хубави!

# 71
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Ianina, нямам мой доктор. По принцип Душепеев като ме изписа ми каза в петък (т.е. утре) сутринта да има, да ме видят как съм, дали има развитие, ама сигурно пак наораво при него ще ида.  Whistling

# 72
  • Мнения: 318
Ясно, това обяснява всичко с прегледа Simple Smile

# 73
  • Мнения: 2 172
  stork-boy Щъркелова вест   ylinfant

Днес в 19:05 часа мама silvia1111 е дала живот на своя син Даниел с мерките 3.850 и 52 см.
Раждането е минало нормално и двамата се чувстват прекрасно!!!


Да и е жив и здрав smile3525!!!

# 74
  • Мнения: 318
Честито на мама Силвия! Да е жив и здрав малкия Дани!

Общи условия

Активация на акаунт