Чакаме и последното МАЙ-ско човече и в "родени" ще се местим вече! - Тема 26

  • 25 600
  • 714
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 451
А за заглавието-няма ни ги вече поетесите и незнам този проблем как ще се реши Mr. Green ААА всъщност Буба е тук-тя ще ни спасява Peace

С МАЙ-ски рожби се сдобихме, щастието ний открихме!  Mr. Green

Това ако сме вече в "родени". Ако сме още тук и другата тема, не съм готова със заглавие  Thinking

Знаех си,че ти си човекът Peace С две ръце съм ЗА!


Жужи2704,мерси за подкрепата,защото верно е много гадно някой да ти дудне,че не си пълноценен едва ли не.На мен също много ми се искаше да кърмя поне 5-6 месеца,ноооо...такова е положението понякога,това не зависи от нас Naughty

Момичета,казвайте лек за пъпки по дупата ooooh! Моя мъник е постоянно със свършена голяма работа,но досега мазахме с Бочко и всичко беше ок,от вчера обаче са ни нападнали ужасни малки червени пъпки и се чудя сега с какво да мажа.Защо се появиха така изведнъж или от топлото или от лекарството с водорасли,което давам за коликите и явно при изхождане прави някаква реакция с кожичката му Thinking Смятам да не давам тези дни от него за да видя ще има ли подобрение,но все пак трябва да третирам с нещо.Ако някой знае лек-да помага.

П.П.Много ми хареса заглавието,но изведнъж се замислих,че моето дете дори не е майско бебе Mr. Green  Laughing

Последна редакция: нд, 29 май 2011, 20:57 от Lussy

# 706
  • Мнения: 299
И аз да мина на вечерна проверка!
2в1 сме си и това е!
Елфи?къде се загуби?

# 707
  • Мнения: 498
Цял ден отварям и затварям, този моя ще ме побърка! Close
Снощи ме разкърти, в резултат тази сутрин/обед едната ми ареола е просмукана. Вайках се аз, вайках, та чак сега ми просветна, Тошко е с млечница и сега го мажа с Дактарин, но не знам мога ли да си мажа зърната с Дактарин  newsm78, намазах се аз, ама след 10 мин се измих, късно е да звъня пак на педи. Но поне юнака спи  Peace.
Жира мен поразшиха още на втория ден от милост, главния видя творението на колегата си и аз не можех ни да легна, ни да стана  #2gunfire, та си ме болеше и си поревах, но още мястото беше много натъртено и подуто. Иначе ме шиха с тези разградимите, външните паднаха, сега се нижат и вътрешните  Peace. Само докато зарастне разшитото ще мине време и бая тетра, ще се излее  Crazy.
Ау ако чуя още веднъж за нехранителна кърма  #Cussing out Всеки ден майка ми се обажда и се почва, давай АМ, че детето реве от глад, кърмата ти нехранителна- дрънци  Crossing Arms. Той реве нашия от млечницата, изрично неонатолозите всеки път повтаряха, няма такова нещо като нехранителна кърма  Wink. Добре, че поне свеки ме подкрепя за сефте  Peace, та тя не дудне и все вика слагай на гърда, той си знае детето  Crazy.
Луси мерсиии  Hug за инфото, последно само молитвата се прави точно на деня нали  Thinking.

# 708
  • Мнения: 2 172
И аз да мина на вечерна проверка!
2в1 сме си и това е!
Елфи?къде се загуби?

Елфи пържи кюфтета и не възнамерява да ражда и тази вечер  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 4
EEEE Елфи Аз таман започнах да ти стискам палчета,а ти кюфтаци пържиш. Hug

# 710
  • Мнения: 22
Оппа, добър вечер Simple Smile

Докато ви изчета, пак мина доста време. Сядам за малко да поразкажа и аз набързо за повдигнатите темички по-напред.
Първо да кажа, че Максим се отказа от нощното хранене сам. Направо не мога да повярвам, но от 4-5 дни не е ставал в 3ч за хранене. Може и на някой да не му харесва, но аз съм доволна, защото спя като къпана. Естествено сутрин като го кърмя, гърдите са напрегнати, та вече имаме запас от кърма и в камерата. и така дори и да се наложи да изляза някъде и звяра пак да реве да яде, веднага има какво да му се даде. Замразената кърма я стоплят в гореща вода. Друг метод не знам аз.
За акането- последните дни ги броя, значи само 2 памперса не са наакани - през нощта и един следобед, всичко друго е ПЪЛНО. Но и той се пъне много като ака, става червен, понякога поревава, а не знам защо, като си е кашесто.
За разходките, ние излязохме на 10тия ден. Метнахме се около час на разходка. От тогава няма ден да не сме излизали, даже понякога по 2 пъти на ден - преди и следобяд примерно. За сега излизам между 2 кърмения - за около 2-3часа. То и без това като опъна целия център и морскта и ми се разказва играта. В тази връзка, от варненските мами, ако вече се моткат из морскта, да казват да се събираме. Ние със зайчето другата седмица вече ще се организираме да се моткаме заедно, че сега само се разминаваме.
Като го къпем не затоплям и аз нищо - нито банята нито спалнята. Първите дни само пусках климатика, че тогава беше много дъждовно и хладно. Вече -не. И през деня почти държа леко отворено да влиза въздух и температурата е около 23-24 градуса.

Ами това е за сега от мен. Отивам да полегна, че днес пак доста пообикаляхме.
А , и да кажа, снощи си го измерих на голо и преди ядене детето- ами 4.600кг си е (къде 4,900кг ми г изкара докторката Simple Smile)))))) Хайде лека ви нощ.

# 711
  • София
  • Мнения: 2 817
А мамите с разградими конци - на вас кога ви паднаха външните, ако въобще са ви паднали... Че на мен още не са паднали всички външни и вече почнах да се притеснявам..... Confused Лекарката ми беше казала около 2 седмици, пък те скоро ще станат 4 седмици....
За вътрешните да не говорим - не са мръднали още...

# 712
  • Сливен
  • Мнения: 4
Simple Smile На мен също ми допадна заглавието...
Относно шевовете - на мен ми сложиха както при вътрешното шиене, така и при външното такива, които се свалят от доктора... В четвъртък бях при него да свали външните... Мислех, че адски много ще ме боли, но действително не беше така... Е все пак си опъваше малко или много, но те бяха 3 бр и после се почувствах много добре... Сега след около 20 дни и другите ще махне... Каза, че предпочел с тези да ме шие, за да зарасне по-бързо... Попитах трябва ли да се мажа  с нещо или да правя промивки - каза, че няма нужда и не съм правила...Само се измивам с водичка Simple Smile

Луси   ни нямаме пъпчици за сега, но аз все пак си я мажа профилактично с едно кремче - Sudocrem...Подариха ни го в болницата... В стаята бяхме с едно момиче, което мажеше малкия даже и по лицето с кремчето, и мисля помагаше...

Утре съм пак на преглед... Дано матката вече се е прибрала и изчистила и най-после да ми свалят този абокад... Стискайте ми палци всичко да е ок Simple Smile


Лека вечер на всички и успех на МАЙчетата, които останаха в списъка Wink

# 713
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Първо да кажа, че Максим се отказа от нощното хранене сам. Направо не мога да повярвам, но от 4-5 дни не е ставал в 3ч за хранене.

Ауууу завиждам съвсем неблагородно Twisted Evil Само аз и БУБА и Люси ще си останем кокошки с будни синове Mr. Green
Ние вчера правихме питата на Борис и аз се представих съвсем прилично Люси...само две бирички одрънках...ама изпуших много цигари Mr. Green Обаче Борис снощи ми видя сметката Crazy заспав 8ч. и стана в 00,15ч./до тук отлично/ обаче после заспа в 1ч...стана в 2,30...после в 3,30 и....заспа преди малко чак #Crazy вече съм разногледа. А Слави точно се събуди...пей сърце Twisted Evil
Днес сме в църквата от 10ч....после водя на зъбар Слави и хуквам по улиците с Люси.
Рапорт даден bowuu
ЕЛфи...марш към родилното  Mr. Green

# 714
  • София
  • Мнения: 293
Добро утро и от нас!
Добре дошла  ljufis  Hug  bouquet
Честито бебче на Iliana Stoyanova!
Днес ще трябва да се оправям освен с бебето и с баткото. Ходи 3 дни на ясла и сега е със сополи  Sad
Направо нямам думи  Crossing Arms
Ще пусна новата тема тук за да си дочакаме всички Майчета, нямам много време да я украсявам така, че ще е почти като предишната  Embarassed .  Заглавието на Буба е много хубаво , но ще го запазя за следващата когато ще сме в "Родени през 2011"

 НОВА ТЕМА



Общи условия

Активация на акаунт