Чакаме и последното МАЙ-ско човече и в "родени" ще се местим вече! - Тема 26

  • 25 617
  • 714
  •   1
Отговори
# 30
  • До морето :)
  • Мнения: 328
В какъв смисъл? Кой доктор? Добрева ли? Аз във вторник имах час при нея, но не отидох, че нали бях в болницата. Обадих й се, да й кажа, но не съм я питала, все пак мислех, че ще родя  Rolling Eyes Иначе от болницата нищо не са ми казвали  Grinning
jenajena, добре  дошла!  Hug Снимката е страхотна  Hug

# 31
  • Мнения: 99
Цоп и мен в новата тема браво за прекрасното заглавие   bouquet

zlatttka на мен ми казаха храна до предния ден 18 часа и течности до 22 часа

# 32
  • До морето :)
  • Мнения: 328
zlatttka в нашата болница е така. Викат те същия ден, не по-рано. А в колко часа трябва да си там?

# 33
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Цоп и мен в новата тема браво за прекрасното заглавие   bouquet

zlatttka на мен ми казаха храна до предния ден 18 часа и течности до 22 часа

Мерси за отговора! А правиха ли ти тест за алергия към упойки? На мен анестезиологът ми каза,че няма смисъл,защото не са ми правени преди това операции и организмът като се сблъсквал за пръв път с лекарство не можело да даде алергия newsm78.На моята приятелка пък и правиха тест с 4 лекарства,а и тя няма предишни операции Rolling Eyes

Нели,в 8.00 трябва да съм там.

# 34
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Абе правиха ми едно нещо, май си е точно тест за упокойки  Grinning Ама не е нищо особенно. С една игра ми драснаха 4 черти на ръката, поляха всяка черта с нещо и това беше. Даже не си направих труда да ги питам какво е това, гледах всички родилки бяха с такива черти, значи е нормално  Joy
Е, ти много рано ще ходиш, аз мисля към 9:30 да ги притесня. А казаха ли ти в колко ще ти е операцията и кой ще ти е втория лекар?  newsm78 Аз трябва да ида пр и Душепеев, а може той през това време да е при тебе в операционната. Абе, ще дойда аз към 9 и нещо, пък ще видя  Grinning

# 35
  • Айтос/Бургас
  • Мнения: 55
Абе правиха ми едно нещо, май си е точно тест за упокойки  Grinning Ама не е нищо особенно. С една игра ми драснаха 4 черти на ръката, поляха всяка черта с нещо и това беше. Даже не си направих труда да ги питам какво е това, гледах всички родилки бяха с такива черти, значи е нормално  Joy
Е, ти много рано ще ходиш, аз мисля към 9:30 да ги притесня. А казаха ли ти в колко ще ти е операцията и кой ще ти е втория лекар?  newsm78 Аз трябва да ида пр и Душепеев, а може той през това време да е при тебе в операционната. Абе, ще дойда аз към 9 и нещо, пък ще видя  Grinning

Ами не знам кога ще започне операцията,предполагам след като попълня документите веднага. моите лекари ще са Трепечов и Ангелов уж. Rolling Eyes Сега се зачудих защо на мен не са ми правили този тест. newsm78

# 36
  • До морето :)
  • Мнения: 328
А, значи Душепеев ми го предоставяш.  Laughing Ще ти стискаме палци, всичко ще мине както трябва. Как ти завиждам, че ще се срещнеш с малкото човече  Grinning

# 37
  • Мнения: 134
Честито на всички майчета. Да са ви живи и здрави бебетата.
Явно моето ще чака термина, мислех че ще е като първия път - с 10 дена по-рано но уви, нямам никакви признаци че ще раждам.
Поздрави

# 38
  • Мнения: 1 152
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАЙЧЕТА!
ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ СЛЪНЧИЦА Hug!


Мами, имам един "миризлив" въпрос. Вече няколко пъти се случва, докато си сменяме памперса, Рая да ака отново. На два пъти изпражненията и бяха пенести- направо на балончета излизаха от дупенцето и. Случвало ли ви се е подобно нещо и дали може да има връзка с коликите  newsm78
Иначе си имаме добър апетит. Пълним памперса с "голяма работа" поне по 3 пъти на ден, но не бях забелязала досега такива изпражнения /възможно е и защото попиват/. Иначе като цвят са си жълти.

# 39
  • Мнения: 1 152
Пропуснах да кажа, че темичката е както винаги страОтна   bouquet

# 40
  • Мнения: 49
Jira, нормално ще раждам при доктор Богословова. Може да се засечем с теб в болницата, ако моята госпожица се смили над мен и реши да излиза по-рано.

# 41
  • Мнения: 176
Запис да не ни забравите.
Честито на новите майчета.
Женажена-страхотни сте на изписването.Като гледам батковците си се представих аз след някоя друга година -на изписване с момиченце.
При нас нищо ново,освен че Андрей ми се струва бая наддал.Мерих го в къщи на кантара и излезе ,че е 5100/това е 1100 от изписването/А на консултация сме на 25-ти,доки може и да ни се скара за това килце,ама като е лакомник и изоква до капка шишето,какво да го правя.

# 42
  • Мнения: 318
Жужи и Нинс, честито и от мен момичета!
Жужи, радвам се,че всичко е минало бързо. Чакаме те да разказваш Wink
jenajena,  и на мен много ми харесва снимката. Толкова си свежа... а, дано и аз така Crazy
nellyli,    bouquet  за красивата тема!

# 43
  • Мнения: 2 172
 stork-girl  Щъркелова вест  stork-girl

С огромно удоволствие ви съобщавам,че Mamaqni е родила третата си рожба- бебе ЯСЕНА днес в 12.25 часа на обяд с мерките 3.200 кг и 51 см.Всичко е минало бързо и лесно-предизвикано нормално раждане!!!Поздравява всички ви!!!

Да и е жива и здрава принцесата,красива като мама и много да ги радва  newsm51 !!!
Цяла нощ съм я сънувала и ето ,че е родила!!!

Писала ми е още в 13:30-един час след раждането,но не си бях вкъщи и съобщавам чак сега  Flutter

# 44
  • София
  • Мнения: 293
Честито бебе на Нинс86! Да е много здрав и расте щастлив и  безгрижен малкия Алекс! Hug
Бързо възстановяване на мама  Peace  bouquet


Адашче , Алекс ли се казва или е съкратено от Александър? Това което са ти правили  в болницата е тест за антибиотик , а не за упойки или поне така си мисля  Thinking

Нашето пъпче не е паднало и като го гледам скоро няма  да падне Tired . Още в болницата като бяхме нещо не и го бяха хванали хубаво със щипката и я махнаха та го вързаха с конец. Сега явно се е закачил някъде по дрехите или памперса пустия конец и леко се е разкървавил. Отрязах го по-къс за да не се получи пак така. Дано скоро се оправи и зарасне  Praynig

Женажена, много сте хубави всички на изписването  Heart Eyes


П.П.: Една поправка - Момиченцето на Жужи2704 се казва Елина, а не Елена  Embarassed . В бързината изобщо не съм видяла ooooh!

Честита госпожица на Мамаяни. Да е жива и здрава малката Ясена!  Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 19 май 2011, 16:04 от nellyli

Общи условия

Активация на акаунт