БГ- МАМА е вече и литературен герой!

  • 26 230
  • 362
  •   1
Отговори
# 60
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Ще си купя книгата.
Ако ми хареса- ще купя всичките издадени....дори съавторската.

# 61
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Колко интересно. Прекрасен PR за книгата.

Съгласна съм! По-добър ПР от мама няма. През последните почти 3 години, на практика живея тук. Мнението на доста съфорумци за мен има по-голяма тежест от на повечето ми невиртуални приятели (мъжът ми беснее често по повода). Понякога чета страхотни постове и си мисля, че все има някаква надежда за тоя свят, след като има хора, които мислят така. Понякога се ядосвам зверски, разбира се. Когато една логопедка диагностицира двегодишния ми син с аутизъм, докато той спеше и след като бяхме говорили 20 точно мин, само постовете на Вълка ме спасиха да не направя голяма глупост (нищо му няма на детето, влачих го в св. Никола, само аз си докарах Хашимото от паника). Когато трябваше да се уча какво се прави с дете на една седмица, пак се научих от тук. Когато ми трябва да си сверя мнението, пак става тук - не съм дотам арогантна да си мисля, че един чифт очи (моите) виждат по-добре от стотици.

И на вън съм същия темерут, както тук. Изненадана съм безкрайно, че въобще сте ме забелязали. Форумът ме превози през 3 много трудни години. Чест е, че някой е забелязал книгата и я е споменал тук. Благодарна съм.   

# 62
  • Мнения: 1 129
Съгласна съм! По-добър ПР от мама няма. През последните почти 3 години, на практика живея тук. Мнението на доста съфорумци за мен има по-голяма тежест от на повечето ми невиртуални приятели (мъжът ми беснее често по повода). Понякога чета страхотни постове и си мисля, че все има някаква надежда за тоя свят, след като има хора, които мислят така. Понякога се ядосвам зверски, разбира се. Когато една логопедка диагностицира двегодишния ми син с аутизъм, докато той спеше и след като бяхме говорили 20 точно мин, само постовете на Вълка ме спасиха да не направя голяма глупост (нищо му няма на детето, влачих го в св. Никола, само аз си докарах Хашимото от паника). Когато трябваше да се уча какво се прави с дете на една седмица, пак се научих от тук. Когато ми трябва да си сверя мнението, пак става тук - не съм дотам арогантна да си мисля, че един чифт очи (моите) виждат по-добре от стотици.

И на вън съм същия темерут, както тук. Изненадана съм безкрайно, че въобще сте ме забелязали. Форумът ме превози през 3 много трудни години. Чест е, че някой е забелязал книгата и я е споменал тук. Благодарна съм.   

 Hug  bouquet а пък ние ще я прочетем  Grinning

# 63
  • Варна
  • Мнения: 957
Изненадана съм безкрайно, че въобще сте ме забелязали.

О, аз съм те забелязала - психолог, литовска фамилия, чудесен изказ, проект, който е свързан с писане - само ти можеше да си. Ти си разказвала за себе си, за това какво правиш, как съчетаваш нещата: творчеството и малкото дете. Успех!

# 64
  • София
  • Мнения: 7 206
О, аз съм много приятно изненадана, че Saule разкри самоличността си.
 Hug

# 65
  • Мнения: 4 586
Дааа, можеше да пържи клюкарки още седмица - две.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 329
Речено- сторено, купих книгата. Все още съм в началото, но то е доста обещаващо.

# 67
  • София
  • Мнения: 291
Изненадана съм безкрайно, че въобще сте ме забелязали.  
Таланта си човек трудно може да скрие.   Simple Smile

# 68
  • Мнения: 1 159
В кои книжарници я има?И аз ще я търся,звучи много интересна!Поздравления на авторката!

# 69
# 70
  • Мнения: 10 682
Aз отидох в Пингвините на Веслец, но я нямаше. Казаха ми, че я има в Ориндж на Графа и в подлеза на СУ, но нямах възможност да ида там.

# 71
  • София
  • Мнения: 12 329
Аз я купих от книжарницата на Сиела в Сити център. Беше си на челно място сред новите заглавия, а и продавачката я знаеше.

# 72
  • Мнения: 494
О, аз съм много приятно изненадана, че Saule разкри самоличността си.
 Hug
Спор няма,евала! И аз ше си я купя,по- скоро ше си я поръчам Hug

# 73
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
О, аз съм много приятно изненадана, че Saule разкри самоличността си.
 Hug
Спор няма,евала! И аз ше си я купя,по- скоро ше си я поръчам Hug

Нямаше гък да кажа - от обикновен срам и ужас. Обаче по-напред се спомена "Единайсетият пръст", а когато това се случи, аз откачам и не мисля  Embarassed
Благодаря ви за подкрепата   bouquet Истински благодаря!

# 74
  • Мнения: 9 905
аз прочетох едно доста досадно интервю за ада на интернет и с обща идея как губим себе си пред компютъра.... Дайте някой цитат от книгата, белким и на мен хареса  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт