Какво ще подарите на децата?

  • 32 727
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 077
аз съм психопат.... ooooh!... домъкнах вкъщи над 5м2 МДФ с дебелини 12 и 8 мм за куклена къша. Като си дойде нашто татко довечера или ще ме линчува, или ще се скъса от смях... Ами ако стане много много хубава?!  Blush Rolling Eyes

 Само преди 3 дни овъртях един ретро скрин и го поместих в хола. Още не се е измирисал еко-лака за 22лв..... ми психопат съм, откъдето и да се погледна....

Пак си сложих таралеж в гащите. newsm78 hahaha

# 196
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
аз съм психопат.... ooooh!... домъкнах вкъщи над 5м2 МДФ с дебелини 12 и 8 мм за куклена къша. Като си дойде нашто татко довечера или ще ме линчува, или ще се скъса от смях... Ами ако стане много много хубава?!  Blush Rolling Eyes

 Само преди 3 дни овъртях един ретро скрин и го поместих в хола. Още не се е измирисал еко-лака за 22лв..... ми психопат съм, откъдето и да се погледна....

Пак си сложих таралеж в гащите. newsm78 hahaha

Споко! И аз съм от тази партия. На всичкото отгоре съм малко джаста-праста, та не са ми много изпипани произведенията.  Joy Важна е веселбата! Успех!  Hug

# 197
  • Мнения: 219
Vache, много ти благодаря. Аз отдавна го гледам това, но ми харесва повече само столчето, защото искам масичката да има място където да прибираме "рисувателните принадлежности", абе нещо като чекмедже. Продължавам да търся, явно няма да е за Коледа.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 6 889
аз съм психопат.... ooooh!... домъкнах вкъщи над 5м2 МДФ с дебелини 12 и 8 мм за куклена къша. Като си дойде нашто татко довечера или ще ме линчува, или ще се скъса от смях... Ами ако стане много много хубава?!  Blush Rolling Eyes

 Само преди 3 дни овъртях един ретро скрин и го поместих в хола. Още не се е измирисал еко-лака за 22лв..... ми психопат съм, откъдето и да се погледна....

Пак си сложих таралеж в гащите. newsm78 hahaha


Супер! А с какво ще изрязваш, ще лепиш или ковеш? Хайде като спретнеш нещо сподели технологията:-))))
Идеи имаш ли? Ето ти няколко ...само, че не помня от къде съм си ги копирала та ги качих тук.

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 310
Vache, играчки на тази фирма има в Хит и в Халите. Миналата година купих много хубава,  от Халите.  За другаде не се сещам, но май в Хит не съм ги виждала в последно време.  Абе, много ти помогнах......

# 200
  • sofia
  • Мнения: 8 955
Супер! А с какво ще изрязваш, ще лепиш или ковеш? Хайде като спретнеш нещо сподели технологията:-))))
Идеи имаш ли? Ето ти няколко ...само, че не помня от къде съм си ги копирала та ги качих тук.
Технологията е рязане със зеге, може да се лепят, но като че ли  по-удачно е с метални ъглови лайсни и винтове да се закрепят стените една за друга. А предната стена на къщата може да е с панти и да се отваря цялата.
Да не решите, че съм правила Mr. Green....гледах едно списание отпреди 10 години и там има описан всеки етап от изработката.
Мисля си, че ще е по-лесно от здрав кашон да се изработи къща. По-лесно за обработка, лепене и боядисване (може и с темперни или водни бои, или с цветна гланцова хартия).

# 201
  • Варна
  • Мнения: 6 889
Супер! А с какво ще изрязваш, ще лепиш или ковеш? Хайде като спретнеш нещо сподели технологията:-))))
Идеи имаш ли? Ето ти няколко ...само, че не помня от къде съм си ги копирала та ги качих тук.
Технологията е рязане със зеге, може да се лепят, но като че ли  по-удачно е с метални ъглови лайсни и винтове да се закрепят стените една за друга. А предната стена на къщата може да е с панти и да се отваря цялата.
Да не решите, че съм правила Mr. Green....гледах едно списание отпреди 10 години и там има описан всеки етап от изработката.
Мисля си, че ще е по-лесно от здрав кашон да се изработи къща. По-лесно за обработка, лепене и боядисване (може и с темперни или водни бои, или с цветна гланцова хартия).

Мале...това зеге не го разбрах:-))) ще питам майстор Тричко довечера:-))))/мъжа ми:-))/.
Аз правя на Сиси разни нещица от стериопор и мисля да се пробвам и с нещо подобно. Лесно се реже, лепи и оцветява та затова:-)))

# 202
  • София
  • Мнения: 13 228
Vache, много ти благодаря. Аз отдавна го гледам това, но ми харесва повече само столчето, защото искам масичката да има място където да прибираме "рисувателните принадлежности", абе нещо като чекмедже. Продължавам да търся, явно няма да е за Коледа.

Ами не знам дали ще намериш толкова мънички мебели и с чекмедже... Rolling Eyes
Иначе аз съм хвърлила око на тези столче и масичка и най-вероятно ще й взема, но ние имаме много място, тя си има самостоятелна стая и има къде да ги сложим. Единственото ми притеснение е, че ще бъдат порядъчно надраскани.... #Cussing out

# 203
  • София
  • Мнения: 13 228
Vache, играчки на тази фирма има в Хит и в Халите. Миналата година купих много хубава,  от Халите.  За другаде не се сещам, но май в Хит не съм ги виждала в последно време.  Абе, много ти помогнах......

Благодаря ти!!! Ходих в Халите, в Цум, в Малкия ЦУМ... и никъде я няма... В Малък ЦУМ казаха, че ги зареждат от Комсед и щом я няма в компютъра им, значи я няма въобще... Ех, как ме е яд.. да не я бяха слагали в каталога си та да я видя.... пък сега я нямат...

Май ще се простим с тази игра, пък ако се появи някога ще й я взема....

В ХИТ не съм виждала нищо на СЕС. Работя близо до ХИТ и често ходим там. Все пак ще проверя...

# 204
  • sofia
  • Мнения: 8 955


Eй това е зеге. И в списанието дето споменах жена правеше къщата bowuu
Това със стиропора е супер идея    bouquet
Я какъв хубав patchwork има на заден план Grinning

# 205
  • България, София
  • Мнения: 638
Играчки на SES  има в "Бонжур" на пл."Славейков" - на втория етаж. Има доста, но не знам дали точно тази игра я има. Виждала съм и в "Метро".

Успех в търсенето и дано успеете до Коледа. Simple Smile

# 206
  • Мнения: 1 077
технологията - детайлно оразмеряване, рязане на банциг отделните детайли - там, откъдето взех плоскостите. Довършителна работа със зеге ( дадох на таткото домашна, викали му "Лазера"  Mr. Green ) да прореже врати и прозорци. Сглобката - видии, може би и лепило; предната стена - на панти. После - боядисване, тапети, пердета....уф дано я докарам дотам, че нещо ми се бави ноемврийската заплата....  Money

На две етажа с по две стаи, таван, пристройка с гараж и таван.  Mr. Green... знам, че е грандоманщина...

сега мисля какво да сложа на покрива... битумните постелки за покрив лесно ли се режат?  newsm78 да взема един лист и да го нарежа на лентички?  Rolling Eyes

Също мисля и за облицовка; не ми се ще тапет с камъчета.... Нещо дето да имитира виниловите облицовки на къщите, които пък имитират дървени... като на Хамериканските къщи....?  newsm78

Друго?

що ми е друг подарък за Коледа. Порядъчно ще си поиграя.... Mr. Green

# 207
  • София
  • Мнения: 7 242
Сайта на Комсет с каталог:
http://www.comsed.net/

# 208
  • Мнения: 272
Момичета, сега да ви питам къде в София мога да намеря играчки на SES, защото обърнах всичко магазини на Комсед и не мога да намеря една конкретна игра... Вече в чудо се видях, а съм си навила на пръста, че Александра ще я има за Коледа.... Става дума за това


Помагайте!! Склонна съм да е на друга фирма, но да е с тази идея...
Ваче,това нещо съм го виждала в детские магазин за играчки на бул.Черни връх,май се казва Хепи ленд(магазина де)

# 209
  • София
  • Мнения: 771
Vache, наистина я има играта в магазина на Черни връх. Днес я видях, а имаше и други видове от този тип, както и само формички за магнитна дъска.

Общи условия

Активация на акаунт