Против акне/пъпки по лицето 2

  • 206 447
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Да. И на мен ми помагаше Бочко , но след известно време забелязах ,че ми прави доста черни точки  Sad

# 676
  • Мнения: 220
Аз го ползвах само локално - пъпките ми са извън зоната, в която ми се появяват черни точки обикновено, и нямах проблеми. Но е възможно Simple Smile

# 677
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 491
Да споделя , че за единични пъпки и зачервявания съм много доволна от кремчето Sulfur /Сяра 10%/
http://www.ebay.com/itm/171245577770?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&am … p3984.m1497.l2649

Скрит текст:

# 678
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
И аз го похвалих по-горе, но за съжаление не го откривам налично от доста време. Има ли го някъде?

# 679
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 491
И аз го похвалих по-горе, но за съжаление не го откривам налично от доста време. Има ли го някъде?
Аз го поръчах от ибей. В този линк , който съм пуснала май все още може да се поръча. Дойде за 2 седмици в пощата без включена доставка. На пъпките по ръцете и гърба също добре се отразява.

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
И аз го поръчвах от същия продавач, но напоследък го нямаше, сега виждам, че пак го е пуснал, благодаря   bouquet

# 681
  • Мнения: 548
Съзнавам, че не е съвсем по темата, но само да кажа - този крем на практика не е хомеопатичен, тъй като съдържа доста висока доза от активното вещество. Бих го пробвала:)

# 682
  • Мнения: 1
Здр на 24 години съм и имам доста пъпки и рани по лицето пробвал съм какви ли не неща без ефект моля да ми помогнете нещо изпробвано мога и снимка да дам на лицето ми да се видят пъпките. Мерси предварително може и на лични съобщения ще се радвам много

# 683
  • Мнения: 1
Здравейте,
не съм се справила напълно с пъпките по лицето,но имам доста голям напредък след като започнах да пия сребърна вода.Тя пречиства организма и влияе доста добре на проблемната кожа.Също така приемам Геритамин нео и противозачатъчни. В комбинация тези 3 продукта ми решават проблема,но трябва търпение и постоянство за резултати.

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
А, те противозачатъчните в повечето случаи премахват проблема, докато се пият, даже без сребърна вода.
Проблемът е как объркват хормоните в тялото.

# 685
  • Уистерия Лейн
  • Мнения: 214
Противозачаръчните,за съжаление (или не) все някога трябва да св спрат,а знам за случаи в които след товя пробшема се връща с пълна сила.

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Освен проблемът и някои други неща може да те споходят с пълна сила.  Peace

Да благодаря на този, който препоръча почистващия гел на Avon със салицилова киселина 2%. Взех си, засега съм доволна, добре почиства и успокоява.

# 687
  • Мнения: 2 045
В момента съм с този почистващ гел и върши страхотна работа!

# 688
  • Мнения: 81
Тия дето и зимата се мажете със слънцезащитен крем защо не пробвате това лято да се попечете под изключително "вредното" слънце и видиш ли ви поминало акнето?

# 689
  • Мнения: 892
Не виждам пърженето на слънце с какво би помогнало на хормонално акне например.

Общи условия

Активация на акаунт