На Aвгустовското дете му замириса на море!

  • 25 854
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Видин
  • Мнения: 685
Айдееее на кафето 
Лулу, страхотни снимки. Прекрасен празник на Теди, а Сашко много е пораснал Heart Eyes
Благодаря ви за пожеланията. Дано наистина се наредят нещата Praynig

# 61
  • Мнения: 25
Добро утро  Hug
Ния ме е изпреварила с кафенцето  Wink Аз ще го откажа, че ми е много сметанесто и ми разваля диетата  Joy
Хубав ден, да бягам  Crazy

# 62
  • Мнения: 1 554
Лу,страхотни снимки,а колко са пораснали децата Heart Eyes

# 63
  • Видин
  • Мнения: 685
Вася, много си пък претенциозна Mr. Green Преди време искаше мъже, сега пък ти калорично hahaha, но айде от мен да мине. Специално за теб  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Добро утро.  Heart Eyes Мерси за хубавите думи за децата. Аз както не качвам дълго време снимки, като се наканя и то си става направо снимков маратон. Crazy Иначе - пораснали са, да. И магариите им са пораснали. Crossing Arms Ама това го знаете. Mr. Green
След малко ще ми запуши главата от работа, така че влизане в нета ще видя през крив макарон или най-рано довечера у дома.  ooooh!
Тази сутрин по bTV даваха кратък репортаж за футболното първенство и показа и нашите мажоретки. Grinning Ама беше толкова бързо, че хич не успях да разпозная децата, вкл. и своето. Embarassed Довечера ще го изровя и ще ви дам линк.
Айде, бягам. Стискайте палци днес, може довечера да черпя виртуално. Grinning

# 65
  • Мнения: 498
Минавам много набързо  Wink!
Лулу Теди е много нежна, особено с венчето  Heart Eyes. А честно си признавам Сашко, не можах, да го позная, накрая реших, че е детето със заешките ушички, ми аз го помня с едни големи бузи  Mr. Green.
Ставам, алармата се обади!

# 66
  • София
  • Мнения: 3 916
Здравейте  Hug.
Лу, прекрасни снимки, а относно това, че Теди се е разревала напълно я разбирам. Аз докато четях разказа ти, ми се напълниха очите, а какво остава за детето.
Ния, ще стискаме дружно палци и дано скоро се похвалиш с двете чертички Praynig.
Димяни, дано принцесите бързо оздравеят Praynig.

Аз тази седмица съм с двамата вкъщи и ако оживея ще бъде повече от добре Mr. Green. Ани от няколко дни кашля и й правя инхалации с вентолин и физ. р - р. Сигурно ще се наложи да започнем да й даваме лекарството за астма, но първо ще изчакаме за да видим дали ефекта от вентолина ще е по - продължителен от миналия път (изкара почти цял месец без да кашля).
Дани пък от 2 дни го боли окото и днес го водихме на лекар, не е нещо сериозно, но 7 дни трябва да му слагаме капки. След прегледа ги прибрах, че имах работа и от 1 час вкъщи вече е като на бойното поле ooooh!. Първо играха на пауър реинджъри, а от 20 - ина минути се борят и вече положението започва да излиза извън контрол. То са писаци, търкаляне, тичане... ooooh!. Добре, че съседа от долу го няма, че ако си беше вкъщи сигурно щеше да избяга Mr. Green. Не знам като излязат във ваканция как ще се оправя с тях  Whistling.
Хайде приятен ден   bouquet.

# 67
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 935
Черпя - имам си нова кола. Grinning


# 68
  • Мнения: 564
Лу, честита колица!!! Безаварийно каране  Hug

Ние преоткрихме водните боички днес  Crazy Crazy Crazy Голямо мазало, голямо чудо, но Неди е възхитен и изпълнен с идеи  Party

Мен ме очаква интересна седмица, нямам търпение  Party  Flutter

# 69
  • Видин
  • Мнения: 685
Лулу, еми да ти е честита и сервиз да не видиш. Лека и безаварийна  bouquet
Марти, благодаря за пожеланията. Аз си се надявам всеки месец въпреки, че не сме започнали особени опити Blush Много ми стана весело като си представих комшията, как бяга презглава от апартамента си hahaha
Фети, това е интересна идея. Купувам 20 кв. найлон и го постилам на пода и оставям Марти. Благодаря  bouquet Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 564
Да, да цапат, наистина, но пък се и перат  Peace Аз също порисувах, подейства ми супер разтоварващо и успокояващо  bowuu Аз дори купих една книга за начинаещи художници с водни боички  Crazy Много идейни неща има..супер подходящи за дребните, примерно морков, банан, черешки  Crazy Бе купон е, за сега  Mr. Green

# 71
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лу, честито возило - безаварийни пътувания  bouquet!

Фети
, шшшш, тихо, нашите боички ги забрави последната седмица, че направо ми писна да мия след него...

# 72
  • Мнения: 25
Здравейте  Hug
РАДИ - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ЖИВА И ЗДРАВА, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!!![/size] http://get.bg/catalog/popup_image.php?pID=47694&image=0
http://www.edelweissbg.com/bg/products_pictures/b_037large.jpg?rand=408330884
Ния - те мъжете и нискокалоричното кафе вървят ръка за ръка  Joy
Лу - честита кола! Дет се вика със здраве да си я караш. Покажи една снимка де..... Mr. Green
Марти - ох...положението ви никак не е розово. Стискам палци бързо да минава всичко и очето и кашлицата и да не е астма.
Довечера е бала на щерката. Завършва, то тоалети, прически, чак се развълнувах и аз. А пък като дойде време за истинската абитуриентска представям си какво ще да е  Crazy Ще има и снимки за любопитните  Flutter

# 73
  • Видин
  • Мнения: 685
Вася, ако имаш предвид че от нискокалоричното кафе ти се приискват мъже, ще започна по 10 да пия на ден Joy Ама само ако ти се приисква моя мъж Mr. Green Чакаме снимките с нетърпение bowuu
А Лулу не иска да покаже колата, сигурно я е страх да не си я харесаме ние и да й я вземеме, не че аз имам книжка, но все пак hahaha
Ради, честит рожден ден. Много щастие, любов и здраве  bouquet

# 74
  • Мнения: 243
Ради, Честит Рожден Ден!!!



 Hug
Лулу, честито возило! Със здраве да си я караш и безаварийно   bouquet И аз искам снимка да видя  Sunglasses Като ти разглеждах снимките и после като чух по телевизията репортажа и веднага познах мажоретките по снимките ти, ама толкова бързо ги показаха  Crossing Arms
Ния, стискам палци да стане работата скоро  smile3504  Mr. Green И на мен ми се приисква от време на време, ама сякаш нямам нерви  Embarassed  Rolling Eyes

Отивам да измия чиниите и се опъвам на дивана да пигледам филмче на спокойствие докато не се е прибрал дребния от детска  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт